Oberża 86

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Starowiejska 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - ocena Wspaniała obsługa, super atmosfera,jedzenie przepyszne.Mus z dyni poezja.
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 lutego 2024

Tomek - ocena Pyszne jedzenie. Udko z kaczki rozpływało się w ustach. Schab z kością po...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 października 2023

Jurek - ocena Odwiedziłem wczoraj tą pseudo restaurację. Zamówiłem pyzy z gęsiną i dostałem...
~Jurek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 października 2023

Klient/ka - ocena Zjadłam i chcę zapomnieć. Drugiego razu nie będzie. Słone, mało, odgrzewane i...
~Klient/ka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

Hubert - opinia Perliczka rewelacyjna. Budynek z zewnątrz dość średni, ale jedzonko świetne!
~Hubert
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 29 lipca 2023

Mirek - opinia No niestety, może jedzenie ok, ale obsługa słaba. Specjalnie zarezerwowałem...
~Mirek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 lipca 2023

Andrzej - opinia Super restauracja, dla smakoszy.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 kwietnia 2023

Moniq - opinia Wróciłam po paru miesiącach i nadal petarda Poczekadełko bardzo ciekawe,...
~Moniq
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Maciej - opinia Gorąco polecam, jedzenie super, obsługa super.
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 maja 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Z zewnatrz restauracja zachęca do wejścia. Fajnie opisana historia...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2022

Zbigniew Sieńkowski - opinia wątek zamknięty Byliśmy (4 osoby) 17.03.2022 pierwszy i ostatni raz!!!!!!! Przystawki: Pstrąg...
~Zbigniew Sieńkowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 marca 2022

janik - opinia wątek zamknięty Dobre jedzenie ale porcje male trzeba dojesc w zabce
~janik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Zachwycona - opinia wątek zamknięty Wspaniały wygląd i smak potraw, doskonała obsługa, przydałoby się więcej...
~Zachwycona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 listopada 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Przytulne wnętrza, przesympatyczna i pięknie uśmiechnięta Pani Kelnerka i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

MJ - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Każdy znajdzie coś dopasowane do swojego gustu...
~MJ
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

MarcinJ - opinia wątek zamknięty Wyśmienite dania. Najlepsza kaszanka w cieście francuskim.
~MarcinJ
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Antoni - opinia wątek zamknięty W czasie pandemii najlepsze jedzenie na wynos w Gdyni, a próbowałem kilka...
~Antoni
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 grudnia 2020

Janik - opinia wątek zamknięty Jedzenie smaczne ale małe porcie. Po wyjściu trzeba było dojesc kanapka
~Janik
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Jeden duży PLUS, nie ma się do czego przyczepić wątek zamknięty Fantastyczne jedzenie, świetna obsługa, klimatyczne miejsce. Ceny no cóż,...
~Antonio
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 listopada 2019

Pyszne jedzenie! wątek zamknięty Na pewno wrócę ;) najlepsze kotlety z dorsza jakie jadłam!
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry