Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wesele - Pod Lipami Łęgowo wątek zamknięty Witam, chcieliśmy podziękować Pani Monice za organizację naszego wesela....
~Iwona i Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 października 2018

Słabo wątek zamknięty Bardzo drogo, a jedzenie tak słabe, że nie było co zjeść. Nie polecam.
~Roman
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Super :) wątek zamknięty Trafiłem tutaj właściwie przez przypadek w trakcie podróży. Bardzo podoba mi...
~anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

Weselicho na 100 wątek zamknięty Polecamy. Jedzenie, obsługa, pomoc w przygotowaniach... Wszystko super....
~Paulina i Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2016

wielkie rozczarowanie wątek zamknięty danie"koryto jasnie pana",bylo wielokrotnie odgrzewane,mieso...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

pod lipami wątek zamknięty Obsługa miła, jedzenie super, wielokrotnie sprawdzone. Nie zawiodłem się...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Polecamy! wątek zamknięty Organizowaliśmy wesele oraz poprawiny 15-16.08.2015 w sali weselnej ''Zielona...
~Kasia i Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Fajne miejsce wątek zamknięty Wybrałem się z znajomą i naprawdę uważam iż warto. Klimat fajny jedzenie...
~Oskar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

wesele wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni . Sala godna polecenia. Obsługa bardzo miła ....
~agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 września 2014

Opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z organizatorami naszego wesela i...
~Justyna Kalińska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

Wesele Pod Lipami - 26 lipca 2014 r. wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wesela jak i poprawin w Oberży Pod...
~Jolanta Michta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

Wesele Pod Lipami wątek zamknięty Mieliśmy tam swoje wesele 28.06.2014 i jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetna...
~Marta i Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

fajna kręgielnia wątek zamknięty Fajna kręgielnia. Fajny wystruj i nastruj. Można fajnie się bawić. Można...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

Pod Lipami ŚLUB 10.08.2013 wątek zamknięty Witam. Organizowaliśmy przyjęcie weselne w hotelu "Pod Lipami" w Łęgowie. Na...
~Magda i Daniel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2013

Nasze Wesee 7.09.2013 Sala Japońska:) wątek zamknięty Wybierając sale na Nasze wesele nie ukrywam, że kierowaliśmy się opiniami...
~Paulina i Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

Super wesele wątek zamknięty Dziękujemy bardzo za zorganizowanie wspaniałego wesela, Pani Monika wykazała...
~A.G
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

Dziękujemy wątek zamknięty Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego wesela...
~Rodzice i Para Młoda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Profesjonalizm ! wątek zamknięty Dziękujemy za wspaniałe wesele i poprawiny 15-16 września w sali japońskiej !...
~Rodzice "młodych".
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 września 2012

porazka jestem zawiedziona wątek zamknięty porazka jestem zawiedziona jeszcze tak nigdy nikt mnie nieuokozył niedosyc ze...
~solenizantka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

Dziekujemy za Wspaniałe Wesele!!!! :) wątek zamknięty Dziekujemy za wspaniale wesele Z czystego serca mozemy wystawic jak...
~Koniecpolscy M.K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

44

wątków

do góry