Widok

Obiad weselny max 30 osób

Planujemy ślub na czerwiec 2019 czy możecie polecić miejsca na obiad weselny w Gdańsku i okolice? Planujemy zaprosić tylko najbliższą rodzinę- max 30 osób.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na 30 ludzi to w Ikei znajdziecie miejsce, albo w Mekdonaldzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 19

Ciekawe jaka by była reakcja w Ikei jakby 30 osób z wesela na obiad wpadło. Hahaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

W ikea to super pomysł , każdy wybierze do jedzenia co chce i jeszcze sam zapłaci . Petarda!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pan Tadeusz. Chwaszyno.Mieliśmy tam komunię na 25 osób.Czy terminy mają.?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie sie pytasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaku obiad?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Restauracyjkę Sabroso w Czeczewie (10 minut autem od BAnina, za tokarami ). My mieliśmy tam przyjęcie weselne na 45 osób i było mega fajnie- przepyszne jedzenie oraz piękny ogród ze stawem ( i pomostem: pięknie wychodzi nazdjeciach:))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez sensu obiad .lepiej kredyt i wesele na 200 osób. Jak wieś to wieś
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Restauracja Eliksir w Gdańsku. Pousada Kumaki w Bąkowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Restauracja Rodo w Tokarach, Lawendowy Kredens Tuchom, U Daniela Banino. Jedzenie dobre i napewno nikt nie będzie głodny
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie Rodo a RODA !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie! U Daniela? Ale chyba że się chce gości lekko podtruć to proszę bardzo. U Daniela jedzenie było dobre (i zdrowe) ale ze 3-4 lata temu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

A Novello? Duży lokal i blisko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko nie Novello. Miałem tam komunie. Goście mi się pochorowali. Naprawdę szczerze odradzam. Jedzenie wyglądało jak by było z wesela zebrane ze stołu i na następny dzień wystawione na stół. Najśmieszniejsza była deska swojskich wędlin. Dwie stare kiełbasy z hermetycznego opakowania pokrojone i podane na tacy. Mało tego już wcześniej zamówiliśmy jeszcze kolacje do domu, ponieważ cześć gości po komuni została jeszcze w domu. Zabrałem te resztki nawet nie dla psa do domu polegało to w garażu i na drugi dzień wszystko szefowi baranowi zawiozłem powrotem. To się d*pek wykręcał ze u niego komuni nie zamawiałem tylko u jego pracownicy i jeśli jest jakiś problem to on już przestawał być szefem i mówił, że jest rezydentem. Typowy gamoń bez jaj.
A i jeszcze zapłaciłem extra za to żeby był animator i zajmował się dzieciakami w pokoju zabaw bo taki tam jest. Była to jedna z kelnerek, która siedziała na krześle z telefonem w ręku. I fejsik na maxa. Nawet na rosół na stypę bym tego miejsca nie polecał.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może Smacznego przy samolocie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mulk ale tam kolejki sa i terminy odległe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, jeżeli rozglądacie się za restauracjami w Gdańsku to zapraszam tutaj :) https://www.gdziewesele.pl/gdansk/restauracje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry