Widok

Obniżone napięcie mięśniowe u noworodka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jak można sobie samemu z tym jakoś radzić np ćwiczyć bo do neurologa długie terminy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amela polecam ze skierowaniem udać się do OWI w Gdyni. Samemu bez dokładnych wskazówek i wytycznych to można dziecku zaszkodzić. Radzę nie zwlekać zbyt długo. U maluszków im szybciej rozpoczęta rehabilitacja tym lepsze efekty, naprawdę u niemowląt każdy dzień to krok do przodu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Neurolog nie jest od ćwiczeń tylko od diagnozy. Udaj się do rehabilitanta lub jak ktoś napisał do OWI, im szybciej tym lepiej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam dziecko z obniżonym napięciem miesniowym i mogę tylko potwierdzić to co napisane wyżej. Weź skierowanie od pediatry do owi jak najszybciej. Ja umawiałam się do owi 2 tygodnie temu i termin mam na połowę października...
Chodzę z synem prywatnie do fizjoterapeuty co 2 tygodnie, pani ocenia postępy i pokazuje ćwiczenia, podczas wizyty mówi żeby dalej coś ćwiczyć, a czegoś już nie.
Neurolog zleci badania, ale ćwiczeń nie pokazuje.
Ważne jest to jak podnosimy, nosimy czy ubieramy dziecko - jeśli nie możesz sobie pozwolić na wizytę prywatną u fizjoterapeuty to obejrzyj na YouTube filmiki np zawitkowskiego, ja przez 3 miesiące robiłam te czynności nieprawidłowo i synek ma teraz złe nawyki, których ciężko się pozbyć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

do góry