Nasza historia z tym jubilerem zaczęła się od Narzeczonego, który znalazł pracownie i zamówił tam mój pierścionek zaręczynowy (własny projekt). Pierścionek prosty ale idealny, pięknie wykonany i po ponad roku noszenia (ciągłego) dalej wygląda niemal jak w dniu dostania go:) Potem zaczęłam szukać obrączki i miałam wymarzoną, której nie mogłam znaleźć w żadnym sklepie. Swoje kroki skierowałam więc do Pana Wojtka - wysłuchał mnie, zaproponował rozwiązania, zaznaczył co bym chciała (a co nie koniecznie mogłoby się udać zrobić) i kazał czekać. Najdłuższy miesiąc bo tak naprawdę nie wiedziałam jak obrączka będzie wyglądała gdyż nigdzie jej nie widziałam, nawet na zdjęciu (miałam zbliżone modele). Ale gdy ją zobaczyłam o mal nie piszczałam z radości (a może piszczałam?:P), przeszła nawet moje wyobrażenia, wygląda idealnie i z chęcią będę ją nosić:) Chyba żaden zakup ślubny nie sprawił mi tyle radości co ta obrączka. Nawet suknia może się schować:) Polecam z całego serca:) Szczególnie dla wymagających, niezdecydowanych i potrzebujących fachowej rady:)