Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Doskonale ! wątek zamknięty Mimo że na rynku jest mnóstwo sklepów jubilerskich oferujących biżuterię...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2017

SUPER JUBILERZY wątek zamknięty Trochę historii. W rodzinie mojego Ojca każdy potomek męski musiał mieć to...
~Edward Szmit
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Firma Godna Polecenia!!! :) wątek zamknięty Nie będę się rozdrabniał... POPROSTU SWIETNA ROBOTA I BARDZO DOBRE PODEJSCIE...
~Maciej Prokudo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

świetni faceci wątek zamknięty na prawdę wykonali świetną robotę !! chcą konkretnych informacji czego...
~dziękuję
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Z V&M-art otrzymałam pierścionek zaręczynowy. Noszę go codziennie od ponad...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

uznanie dla wykonania zamówienia wątek zamknięty Wyrażam swoje uznanie dla wykonania pierścionka na zamówienie , wkrótce...
~Gdansk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

REWELACJA! wątek zamknięty Przyznam, że podczas wybierania obrączek byliśmy bardzo wybredni. Ze...
~nesseczka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

super! polecam! wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z obrączek jakie niedawno odebraliśmy :) Obsługa...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 czerwca 2016

Obrączka i pierścionek zaręczynowy:) wątek zamknięty Nasza historia z tym jubilerem zaczęła się od Narzeczonego, który znalazł...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Złote obrączki wątek zamknięty Właśnie odebrałem zamówione obrączki. Efekt rewelacyjny. Kolor, wzór,...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Zamówiliśmy u Panów nasze obrączki ślubne i...nie mogę się nadziwić bo są...
~M&M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Zgłosiłem się do pracowni Vimart w poszukiwaniu pierścionka zaręczynowego,...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Polecam! Jubiler od zadań specjalnych! wątek zamknięty Zgłosiłam się do Panów V&M-art z problemem, chciałam powiększyć obrączkę....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

V&M-art Pracownia złotnicza wątek zamknięty Swego czasu wystawiłam już opinię, jednak nie mogłam oprzeć się ponownemu...
~Kate...
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

:) wątek zamknięty Jestesmy ogromnie zadowoleni z usług pracowni V&M ART. Panowie są przemili,...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Pierścionek zaręczynowy wątek zamknięty Ostatnio odebrałem zamówiony pierścionek. Wykonano go dla mnie szybko, w...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

zmniejszanie pierścionka zaręczynowego wątek zamknięty W pracowni m&m-art zmniejszałam swój pierścionek zaręczynowy. Cena była...
~Maggie
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Prawdziwi fachowcy! wątek zamknięty Zamówiliśmy u Panow z vimart pierścionek zaręczynowy i obrączki z białego...
~Malgorzata i Jaroslaw
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Eheringe- Meisterstücke von vimart! wątek zamknięty Ein Goldschmied der uns gewünschte Eheringe hergestellt hat. Ein Fotoausdruck...
~Malgorzata und Jan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

V&M ART wątek zamknięty We got our wedding rings made there a couple of years ago and even now we...
~MON
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry