Widok

Obraz - gdzie kupię?

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, może będziecie wiedziały, gdzie mogę kupić w trójmieście obraz Żydka liczącego pieniądze?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
kiedyś były w takich sklepach "wszystko po 5 zł"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W leroy merlin lub castoramie zapewne są.
Pieniądze szczęścia nie dają, ale łatwiej cierpieć w luksusie...
[url=http://lilypie.com]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obrazy Żyda liczącego pieniądze lub trzymającego sakiewkę są różne, przeważają jednak w 80% pozytywne. Ja również proponuję, aby każdy sam przekonał się jak będzie działał dla niego. Żydzi zawsze symbolizowali świetnych biznesmenów, ludzi mądrze inwestujących bardzo rozsądnych i skrupulatnych. Dlatego obraz ma dwojakie działanie: przyciąga pieniądze i chroni przed zbędnymi wydatkami.
Podpowiem, że jest kilka zasad aby zaczął przynosić powodzenie finansowe:
1) Nie ma znaczenia czy otrzymasz go w prezencie, bez obaw można kupić samemu, ponieważ on stanowi inspirację dla naszej świadomości o roztropność i pomyślność finansową a nie magię. Spoglądając na niego powinien dobrze się kojarzyć - z dobrobytem i bogactwem a nie biednym dusigroszem liczącym ostatnie pieniądze.
2) Żyd powinien być w średnim wieku z brodą i siwizną - co symbolizuje jego dojrzałość, wiedzę i zdobyte doświadczenie. Zbyt młody będzie sugerował pochopne, nieprzemyślane decyzje a zbyt stary zastój i przestarzałe metody działania.
3) W lewej dłoni może trzymać monetę - to symbol oszczędności i roztropności przy wydawaniu pieniędzy oraz mówi o szacunku (dłoń od serca) do zarobionych pieniędzy.
4) Zawieś obraz w korytarzu nad drzwiami wejściowymi lub po lewej stronie drzwi, która symbolizuje pomyślne interesy i zawsze przed wyjściem z domu spoglądaj na niego.
5) Raz na jakiś czas powieś obraz odwrotnie, wtedy nagromadzone pieniądze Żyd odda domowi, w którym się znajduje. Często ma to miejsce pod koniec roku lub jeden dzień w tygodniu - w sobotę (dzień szabasu)
6) Nie umieszczaj go w strefie bogactwa według Feng-Shui, zwłaszcza gdy masz problemy finansowe, ponieważ wtedy pogłębia się je i wpada w większe kłopoty.
7) Jeśli nie możesz zawiesić w korytarzu, to powieś w swoim pokoju. Pamiętaj aby nie spoglądał na okno, bo wtedy pieniądze będą uciekać z domu, aby nie spoglądał na drzwi, bo pieniądze nie będą się trzymać takiego domu i aby nie był to kąt bogactwa wg Feng-Shui, czyli południowo-wschodnia część pomieszczenia.
8) W firmie powinien być w gabinecie szefa, aby prowadzona działalność przynosiła zyski. W sklepie lub restauracji powinien być umieszczony w pobliżu drzwi wejściowych. Wtedy wychodzący klienci zawsze będą na niego spoglądać i pierwsza ich myśl związana będzie z kręcącym się interesem.
Dobrym pomysłem może być umieszczenie wizerunku Żyda w formie kalendarza, wtedy nikt nie posądzi nas o zabobony lub niepotrzebne komentarze osób, które wolą narzekać niż pomyśleć o możliwościach jakie daje obecna rzeczywistość do gospodarności i oszczędzania swoimi finansami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech zgadnę.Wróżką jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
OJP.... ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
co ma piernik do kalacha...
mam takego zydka od kilku lat i nie ma to zadnego zwiazku z moimi wierzeniami w zabobony...
Obrazek jest bardzo ladnie wykonany (widuje sie rozne wersje) i lubie go miec na tej samej zasadzie co rzutnik ania i bajki na kliszach czy tluczek do ziemniakow, ktory przypomina mi dziecinstwo a jest wykonany tak solidnie, ze przetrwa i mnie...
Jesli ktos w ogole bierze do siebie "kometarze" to powinien miec w domu puste sciany i podlogi zeby nie zwariowac...

ps
nasz obrazek zydka kupilismy... w Świetej Lipce :)
Po drugiej stronie ulicy przy ktorej stoi kosciol pelno bylo malych stoisk z roznosciami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co za banialuki........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezus też był Żydem. Miał powiązania finansowe z Judaszem (srebrniki). Wadził faryzeuszom przeszło 2000 lat temu i wadzi im do dziś, dlatego mamy zapomnieć o wizerunku Jezusa, a czcić mamonę pod postacią ,, jakiegoś" Żyda? Dziękuję za taką ,, religię". Teraz już wiem, że są ludzie, którzy nie tylko Boga nie uznają, nie tylko modlą się o bogactwo i luksusy (autentycznie o to się modlą :), ale wprost czczą mamonę. Straszny rodzaj zniewolenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękne reprodukcje malarstwa znalazłam w fajneobrazy.pl. Zamawiałam również portret mojego chłopaka na prezent i dzieło naprawdę się udało. Do tej pory mam z nimi kontakt. Jeżeli szukasz ciekawego prezentu to polecam od nich obrazy drukowane na płótnie. W krótkich terminach się wyrabiają. Myślę, że obraz drukowany to najlepsza w stosunko cena do jakości obecnie propozycja w branży dekoracji. Na płótnie grafika prezentuje się okazale, możesz dopasować własny projekt. Moja siostra ma w mieszkaniu od nich obraz złożony z pięciu elementów i kompozycja jest spójna. Tusze, które stosują widać, że najwyższej klasy. Skontaktuj się ze sprzedawcą, bo wie o co chodzi. Jest w stanie podpowiedzieć merytorycznie. Do nietypowych potrzeb aranżacyjnych ci wykonają obraz drukowany bez problemu. Uważam, że cenowo bardziej niż przyzwoicie. Jak chcesz szybko zmienić wygląd pomieszczenia to wyłącznie z nimi. Absolutnie nie przepłacisz ,a ci jeszcze pomogą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spory i ciekawy wybór obrazów-reprodukcji znajdziecie na DCN Gallery
I uważam,że taki obraz jest też oryginalnym pomysł na prezent,praktycznie dla każdego i różnej okazji!
A jak do tego dodamy dobrą jakoś i przystępną cenę,to obie strony zadowolone ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można taki zamówić u artysty - http://salimzianowa.com/portret-na-zamowienie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taki obraz możesz zamówić w internecie. Na pewno będzie tańszy niż stacjonarnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy nie wolałabyś po prostu skorzystać ze sklepu online? Możesz tam wybrać przepiękne obrazy, ja tak zrobiłam. Zamówiłam do swojego przedpokoju obraz biało-czarny https://scandiposter.pl/plakaty/do-pomieszczen/przedpokoj W końcu moje mieszkanie wygląda jak z katalogu :) Dodatki są ważne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W internecie można też nabywać obrazy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pewnie ja zawsze przez neta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można zamówić internetowo portret na zamówienie :) https://walaszewska.com/portret-na-zamowienie/
https://walaszewska.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do niedawna takie obrazki były w Obi. Jednak kiedy zrobiło się głośno o 447, uznano, że nie należy płoszyć społeczeństwa i pod pozorem walki ze stereotypami, wycofano je ze sprzedaży ;]
https://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/obrazy-zyda-z-pieniazkiem-wycofane-z-obi-dzieki-interwencji-na-facebooku/8ss172m
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od zawsze mi się podobały http://naturikon.pl/nowoczesne-obrazy-na-sciany/ po prostu coś pięknego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam personalizowane obrazy na płótnie w formie foto obrazów. Tutaj z pomocą przychodzi https://www.obrazyfoto.pl . Wybraną przez siebie grafikę wystarczy wgrać na stronę, wybrać rozmiar obrazu i przejść do realizacji zamówienia. Wszystko trwa zaledwie kilka minut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

do góry