Widok

Obraza klientów

Męska strona kadry firmy nie nadaje się do kontaktu z klientami!!!! "Pan" szef traktuje swoich klientów jak najgorszy plebs a siebie jak komunistyczną szychę która może wszystko gdyż ma kasę. Chcąc zapisać się na zajęcia odczekałam całą godzinę a byłam druga w kolejce. Po tym czasie przybyło 5 osób, wszyscy poprosiliśmy go o przyśpieszenie tępa zapisów, stwierdził ze jesteśmy plebsem z TESCO i mamy się wynosić - nie zapisze nas bo tak mu się podoba i gdyż zło trzeba tępić. Były jeszcze inne epitety, nie będę ich tutaj cytować. Mówią że podróże kształcą, niestety tego pana lub jego psychikę "skrzywiły". Może zbyt mało tlenu, wychłodzenie organizmu, choroba kesonowa albo inne.... wpłynęły na jego obecny stan psychiczny. NURKOWANIE, NIE zeszłabym nawet na 5 metrów z tym panem. FURIAT. NIE POLECAM KONTAKTU Z TYM OSOBNIKIEM. CHAMSTWO I PROSTACTWO......
Moja ocena
poziom nauczania: -
 
klimat: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 14
tak to prawda, sama czekałam godzine i prosiłam o przyspieszenie zapisów, to Pan Tomasz się zdenerwował i powiedział oo chyba Panienka nie w chumorze, kurcze ludzie czekaja, zapisy z grupona do 2 w nocy trwaly, bo Pan Tomasz nie umial sprawnie przeprowadzić tego i zorganizowac, a kiedy zwrocilam mu uwage, ze chce aby szybko mnie zapisal bo jest kolejka a ostatnim razem tak dlugo czekalam ze zrezygnowalam to chamsko mi odpowiedzial ze byl do 2 w nocy ;/ .. eh
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13
Oj, a ja myślałam :
Konieczna rezerwacja osobist w biurze Argonaut Dom Technika NOT ul.
Rajska 6 pok. 305 w każdą środę i piątek w godz. 11-19 w ciągu 30
dni od zakupu grouponu z podaniem kodu grouponu i kodu
zabezpieczającego. Przy rejestracji należy mieć ze sobą wydrukowany
groupon z kodem kreskwym w celu ustalenia godziny korzystania z karnetu. W
przypadku nieodwołania rezerwacji na mail: argonaut1@tlen.pl z
24-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada.
Ustalenie godziny orzystania z karnetu podczas rejestracji grouponu.
O dostępności miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! opinie pozytywne na tym forum właściciel wpisuje sobie sam, wręcz je nimi zalewa, poczytajcie wszystkie opinie z nich wyłania sie prawdziwy obraz argonaut a raczej AROGANt!!!!!!!! Nie dajcie sie nabrac temu gbu..owi i pro...takowi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12
Potwierdzam cham , dla niedowiarków polecam kontakt a osobisty z właścicielem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Prostacki buc traktujący klientów jako zło konieczne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry