Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daria - ocena nowy temat Z wielką przyjemnością mogę polecić współpracę z panem Maciejem. Był to...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 22 kwietnia 2024

Aleksandra S. - ocena nowy temat Z pomocą Pana Mateusza Richtera na początku kwietnia udało mi się kupić...
~Aleksandra S.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Krystyna Kulesza - ocena nowy temat Biuro "Obrotni Nieruchomości" oraz moja współpraca z doradcą, Panem...
~Krystyna Kulesza
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 kwietnia 2024

darek - ocena nowy temat Dziękuję za pomoc w realizacji transakcji zakupu nieruchomości Panu...
~darek
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 11 kwietnia 2024

Dorota - ocena nowy temat Bardzo dobry kontakt z agentem, pelne zaangażowanie i wysoka skutecznosc,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Aleksandra Jakubowska - ocena nowy temat W imieniu własnym i męża chciałam bardzo podziękować agencji Obrotni...
~Aleksandra Jakubowska
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Jarek - ocena nowy temat Wszystko poszło bardzo sprawnie! Od nawiązania kontaktu, poprzez obsługę,...
~Jarek
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Marta C. - ocena Gorąco polecamy współpracę z Panem Maciejem. Jest zaangażowanym i skutecznym...
~Marta C.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

Daria SP - ocena Z czystym sumieniem mogę polecić Firmę Obrotni ! Mieliśmy ogromną przyjemność...
~Daria SP
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 3 marca 2024

Ania - ocena Z wielką przyjemnością możemy przyznać, że jesteśmy tymi szczęściarzami,...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

Paweł - ocena Bardzo polecam współprace z Panią Moniką . Udało się jej sprzedać mieszkanie...
~Paweł
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lutego 2024

Marcelina - ocena Dzięki Obrotni Nieruchomości nabyliśmy nasze wymarzone mieszkanie. Cała...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Ania - ocena Polecam współpracę z Panem Damianem Kiełbasińskim. Pełen profesjonalizm,...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Dawid Zabrocki - ocena Naprawdę duże zaangażowanie w całym procesie zakupu nieruchomości, wszystko...
~Dawid Zabrocki
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 lutego 2024

Tomasz Szymankiewicz - ocena Solidna i fachowa firma.
~Tomasz Szymankiewicz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 lutego 2024

Jacek - ocena W ogromnym zalewie miernych agentów nieruchomości pan Maciek Szwałek zrobił...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 lutego 2024

Tomasz - ocena Dzień dobry Pan Mirek wykazał się profesjonalizmem i dzięki jego...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2024

joanna - ocena ta nazwa mówi sama za siebie - firma , której naprawdę na kliencie albo...
~joanna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Joanna - ocena Ta nazwa mówi sama za siebie - naprawdę firma która zaopiekuje się klientem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Adam K. - ocena Mieszkanie sprzedane w ekspresowym tempie. Dziękuję w szczególności Pani...
~Adam K.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry