Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ola - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne biuro, polecam. Współpraca z panem Mirosławem Sadowskim...
~ola
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Panem Mirosławem. Udało się sprzedać nieruchomość mimo...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Arkadiusz J. - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Macieja z biura Obrotni Nieruchomości za profesjonalne podejście...
~Arkadiusz J.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 grudnia 2020

Malwina - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Biurem Obrotni Nieruchomości. Miałam...
~Malwina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Damian - opinia wątek zamknięty Współpracę nawiązaliśmy całkiem przypadkowo, postanowiłem wysłać wiadomość z...
~Damian
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Krystian Walczak - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę Obrotni! Pan Mirosław Sadowski był bardzo pomocny...
~Krystian Walczak
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 listopada 2020

arkadiusz - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia. pan Mirosław Sadowski to profesjonalna osoba warta...
~arkadiusz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Profesjonalne, a co najważniejsze kompleksowe podejście do obsługi całej...
~Michał
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Tadeusz Szulc - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa. Transakcja sprzedaży przebiegła bardzo szybko i...
~Tadeusz Szulc
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 października 2020

Radosław R - opinia wątek zamknięty Profesjonalny pośrednik. Duże zaangażowanie. Dobry kontakt i indywidualne...
~Radosław R
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 października 2020

Marcin M. - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam biuro nieruchomości Obrotni.com oraz agenta...
~Marcin M.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 września 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Dziękuję Panu Mirkowi Sadowskiemu za pomoc w sprzedaży mojego mieszkania....
~Ewa
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 września 2020

Konrad Jorg - opinia wątek zamknięty Profesjonalne przygotowanie oferty(zdjęcia,opis mieszkania). Mieszkam od 35...
~Konrad Jorg
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Pan Maciej Niewiadomski wykazał się ogromnym ciepłem, zrozumieniem,...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lipca 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, współpraca z panem Wojtkiem to czysta przyjemność....
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam firmę Obrotni Nieruchomości, pełen profesjonalizm.
~Adam
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 czerwca 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Konkretnie, grzecznie, cierpliwie,wszystko ok!
~Piotr
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 czerwca 2020

Michał Paulina - opinia wątek zamknięty Wojtka polecamy z całego serca. Rzetelny i profesjonalny Człowiek na...
~Michał Paulina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, transakcja przeszła błyskawicznie
~Łukasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usług Pana Wojtka kilkukrotnie i wszystkie transakcje na...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry