Widok

Obsługa beznadziejna.

Moja wizyta w sklepie trwała bardzo krótko. Zaraz po wejściu do pierwszej hali rzuciły mi się kubki ze śmiesznymi napisami. Postanowiłem zrobić zdjęcie żeby z kimś się skonsultować (w sprawie ewentualnego prezentu). Już po chwili usłyszałem niemiły głos pana z obsługi: po co pan robi zdjęcia? Normalnie jakby to był strategiczny budynek rządowy to nie mógłbym mieć pretensji ale to podrzędna hurtownia z przewagą chińskiego towaru.
Po chwili dalsza uwaga, żebym kosz ze sobą zabrał. Zaznaczam, że asortyment z kubkami jest zaraz przy wejściu przy których stoją kosze którego sprzedawca już się domagał abym zabrał. Później kolejna uwaga żebym zostawił plecak gdzieś przy kasach.
Pan był bardzo pretensjonalny. Odpowiedziałem Panu, że nic tu się nie zmieniła obsługa jak byłem tu ostatnio parę lat temu. Pan na to mi odpowiedział: to ja bym omijał taki sklep szerokim łukiem.
Kilka lat temu miałem też słowną utarczkę tylko w drugiej hali z jakąś Panią. Pamiętam to do dzisiaj dlatego właśnie omijałem tą hurtownie szerokim łukiem i wstąpiłem do niej myśląc, że obsługa się zmieniła. Niestety nie.
Tak dalej będę omijał szerokim łukiem tą hurtownie mimo, że pracuje po sąsiedzku.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tam się nic nie zmienia od lat! Tam każdy zamiast dzień dobry dostaje opieprz że wlazł bez wózka...a spróbuj się człowieku o coś jaśnie Pań sprzedających zapytać... to się dopiero nasłuchasz fukania... komuna tam jest cały czas!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

obsługa jest miła, asortyment wspaniały, a pan ,który jest kłótliwy powinien siedzieć w domu.....jeest aspołeczny...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może problem tkwi w Tobie człowieku???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do hurtowni jeżdżę co jakiś czas. Do tej pory tylko raz spotkałam się z mało uprzejmą panią. Normą jest wręcz bardzo miła i kompetentna obsługa, a cały personel jest nienachalny, ale gotowy na pomoc w każdej sytuacji.
Życzę wszystkiego najlepszego, a w szczególności, jak najmniej roszczeniowych klientów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry