Hurtownia Szczepan

Hurtownie wielobranżowe

Gdańsk, Tama Pędzichowska 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ELA - opinia Omijać szerokim łukiem.bardzo ale to bardzo...
~ELA
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 31 marca 2023

kama1511 - opinia wątek zamknięty Zakupiłem w Szczepanie latarkę z akumulatorkiem. Była zapakowana w plastik...
~kama1511
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Jola - opinia wątek zamknięty Byłam pierwszy raz niedawno wprowadziłam się do gdańska pierwsze wrażenie...
~Jola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Jakość produktów fatalna, a reklamacji nie uwzględniają.
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 marca 2021

Klientka - opinia wątek zamknięty Asortyment bardzo bogaty, wybór ogromny, obsługa miła i pomocna, ceny...
~Klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lipca 2020

MM - opinia wątek zamknięty Rewelacyjny sklep. Zawsze wychodzę z pełnymi rękami. Super alternatywa dla...
~MM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 czerwca 2020

Stała klientka - opinia wątek zamknięty Z przyjemnością robię zakupy w ,,Szczepanie",wielki asortyment,ceny...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 czerwca 2020

Renata z Gdańska - opinia wątek zamknięty Do hurtowni jeżdżę co jakiś czas. Do tej pory tylko raz spotkałam się z mało...
~Renata z Gdańska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2020

Obsługa beznadziejna. wątek zamknięty Moja wizyta w sklepie trwała bardzo krótko. Zaraz po wejściu do pierwszej...
~anonim
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2019

leszek - opinia wątek zamknięty Garnki . Pani doradziła .Dziękuję
~leszek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 marca 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Jeżdżę do hurtowni systematycznie po artykuly do mojego domu i do pracy. Duży...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 marca 2020

Radoslaw - opinia wątek zamknięty Hurtownia ok Nie polecam kupować tam sprzętu (większego AGD)transport jest...
~Radoslaw
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Bdb wątek zamknięty Obsługa jest więcej niż bardzo dobra.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 lipca 2019

Obsluga wątek zamknięty Byłam wczoraj pierwszy raz na zakupach w sklepie i bardzo jestem zadowolona....
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 czerwca 2019

obsługa wątek zamknięty To najgorsze miejsce i najgorsza obsluga z jaką kiedykolwiek mialam do...
~ewelina
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2013

katastrofa wątek zamknięty Zapakowany komplet porcelany obiadowej okazał się w domu niekompletny....
~Don
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Zakupy wątek zamknięty Regularnie kupuje w sklepie internetowym i jestem bardzo zadowolona z obsługi...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

ruda - opinia wątek zamknięty polecam hurtownie Szczepan, miła i rzetelna obsługa. Kupiliśmy zestaw...
~ruda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Po raz pierwszy w tej hurtowni wątek zamknięty Pierwszy mój zakup w hurtowni. Spotkałam się z bardzo miłą obsługą, jestem...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Absolutnie nie polecam i ostrzegam! wątek zamknięty Zakupiłam towar przez internet. Otrzymałam towar niezgodnie z zamówieniem,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

postów

65

wątków

do góry