Widok

Obsługa do wyrzucenia !

Tragedia ! i w pikawie i tekstyliach jest fatalna obsługa ! Nigdy nie odpowiadała mi obsługa w pikawie a zwłaszcza dwie blondynki, które pracują już drugi sezon. Zamówiłam dzisiaj martini extra dry ze srpritem. Pani dała mi martini bianco. Grzecznie podeszłam do baru i spytałam czy może mi wymienić, kobieta już chciała na mnie się puszyć gdyby nie fakt, że manager kawiarni stał przy ladzie i powiedział, że zaraz zostanie wymienione. Po dłuuuugiej chwili kelnerka rzuciła mi szklanką na stół i powiedziała, że nie płacę za drinka. Stwierdziłam, że miło. Gdyby nie fakt, że zamiast sprite'a była woda, a zamiast martini extra dry był sam spirytus. Zrobiła to po złości, że się upomniałam o swoje. Zaś pewnego razu na obsługę czekałam 30 minut. Zamówiłam paschę, a po kolejnych 30 minutach czekania na moje wymarzone ciasto, dowiedziałam się, że paschy nie ma. Łącznie siedziałam ponad godzinę, bez niczego. Obsługa jakby była tam za karę. Szkoda, bo menu jest rewelacyjne.
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 5
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niech żyje spirytus!!!

na spirytus chętnie pójdę. co trzeba zamówić martini extra dry? wezmę czyste bez dodatków i podwójne :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry