Pikawa

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Piwna 14/15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lisa - opinia Bardzo dobra opsługa menu tesz fajne jedzenie bardzo dobre jedzenie bajgle...
~Lisa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 czerwca 2022

Serhii - opinia wątek zamknięty Najlepsze grzane wino w Trójmieście. Pyszna szarlotka z lodami. Bardzo...
~Serhii
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Były gość - opinia wątek zamknięty Do Pikawy przychodzę od ponad 10 lat. Uwielbiałam tą kawiarnię aż do dnia...
~Były gość
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lipca 2021

desery i herbata do polecenia, obsługa do wymiany wątek zamknięty Desery i herbaty popsuły się w smaku na przestrzeni ostatnich dwóch lat....
~Asia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 października 2018

Kriss - opinia wątek zamknięty Ceny rosną w tempie obietnic rządu. Jakość obsługi słaba, porcje coraz...
~Kriss
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Tego nie da się już jeść wątek zamknięty Totalna porażka. Kiedyś ulubiona kawiarnia, teraz zamiast pysznie...
~Handzia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Coraz gorzej wątek zamknięty No niestety , to już nie jest dawna Pikawa. Większość kelnerek zachowuje się...
~Martynka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Byłam kilka razy, kawa, czekolada całkiem dobra, ceny ok. obsługa fatalna,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Klimatyczna Pikawa wątek zamknięty Koleżanka polecila Pikawe i od tej pory jest to moja ulubiona kawiarnia w...
~Krysia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

Najlepsza kawiarnia w Trojmieście wątek zamknięty Jestem stałą bywalczynią Pikawy i jak zawsze pozytywnie mnie zaskakuje....
~Wielbicielka Pikawy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

Fatalna Kawiarnia w Gdańsku wątek zamknięty Typowa "sieciówka" chociaż nie jest! Ciasta z mikrofali, kawa z paczki bez...
~Mariolka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Pycha wątek zamknięty Pyszne herbaty i super wystrój. Polecam :)
~Zosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Ordynarna obsługa i marne desery wątek zamknięty Pełne rozczarowanie co do obsługi i świeżości deserów ... cenie smaczne...
~aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Polecam wątek zamknięty Pyszna kawa i ciasto a przy tym klimatyczny wystrój. Polecam :)
~Zosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

ach ta smietana... wątek zamknięty Odkad tylko powstala jest moim miejscem nr1 na spotkania towarzyskie....
~A.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Klimatycznie wątek zamknięty Po raz kolejny wybraliśmy się z żoną do Pikawy. Kawka jak zawsze pyszna,...
~Janusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Fajne miejsce w fajnym miejscu - polecam wątek zamknięty Bywam tam rzadko, ale systematycznie. Zimą i latem. Mi ten "klimat"...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Ponura knajpa wątek zamknięty Wchodząc do lokalu odnieśliśmy wrażenie, że gdzieś w lokalu kręci się mokry...
~Reska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

miło, jak zawsze wątek zamknięty Przychodzę do Pikawy od 5 lat. Nie miałam nigdy żadnych przykrych doświadczeń...
~dana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Obsługa, obsługa, obsługa... wątek zamknięty Standardem jest zabieranie naczyń klientom sprzed nosa, oczywiście bez słowa,...
~A.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry