Widok

Obsluga fatalna

Baseny i sauny swietne, calkiem czysto widac ze ekipa sprzatajaca robi co moze. Ratowicy kulturalni ale nie tryskaja dobrym nastrojem i sympatja. Najgorsza jest obsługa na recepcji!!! Po za jedna pania (brazowe dluzsze wlosy) cala reszta do zwolnienia, zwlaszcza obrazona blondynka ktora jest tam chyba za kare
Moja ocena
obsługa: 1
 
wyposażenie: 5
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
co do ratowników to się zgadzam ale są tam dwaj ratownicy już chyba od roku jeden to pan Karol drugi niski nie pamiętam imienia (ciemny blondyn ) to super mili ratownicy takich potrzeba na tym obiekcie !!! reszta to obiboki i lenie w dodatku z minami jak by byli za karę ! Co do recepcji naprawdę są tam może ze dwie osoby do wymiany reszta to kapitalne dziewczyny !! no i panowie ok na recepcji :) Nie podobają mi się na siłowni dwie trenerki jedna czarne włosy długie ma je spięte w kitek -wyraz ich twarzy i arogancja mówi samo za siebie ,druga ma kitę ale nie zawsze i ma włosy ciemnego blondu jej facet też chyba jest trenerem (taki wysoki) ta trójka jest jak dla mnie do wymiany po za tym dużo jest nowych więc niech się wykazują dalej bo nie są źli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie byłam, nie korzystałam, ale czytając powyższe opinie, nasuwa mi się myśl że obydwu paniom które zamieściły opinie, przydałby się ekspert od kryminalistyki- taki co robi portrety pamięciowe....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry