Widok

Obsługa , potrawy.

Wysoki, blondyn, student, znaczy sie kelner nie dość ze przez dłuższy czas ignorował moje prośby o podejście, to później zainkasował sobie 5zł napiwku. Do zapłacenia było bodajże 45 zł, jako że jestem także studentem, każdy grosz sie liczy więc, nie mając drobnych położyłem 50 zł. I czekam , czekam, dobre 5 minut, a kelner nie wraca. - Gdyby ktoś nie rozumiał oco mi chodzi, to wyjaśniam, ze kelner ma obowiązek odnieść resztę z rachunku, co do grosza, i dopiero gdy z tej reszty zostawi się mu napiwek, możę go zatrzymać.

Tak więc, pogodziwszy się z utratą 5 zł za marną obsługę, spotkałem tegoż kelnera ( w towarzystwie innych) plotkujących przy barze.. smiech

W kwestii jedzenia, wasze ceny nie przekładają się na jakość (surówki można dostać lepsze w barze mlecznym, a mięso lepiej usmażone w kiosku z hamburgerami i zapiekankami.

Oby tak dalej.. lol
Moja ocena
Sphinx kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: -
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj miałem dokładnie taką samą sytuację! Kelner zainkasował sobie 10 zł! To jakaś masakra! Może szefostwo coś zrobi z tym co się u nich dzieje?? Więcej do was nie przyjdę. Ogólnie pod tą opinią podpisuje się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy do Mc donalds
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry