Sphinx

Restauracje

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Steki stały się podstawą menu... wątek zamknięty ...ale to co mi podano nie zasługuje na tę nazwę. Odradzam. Może kurczaka...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2019

Kiepsko wątek zamknięty Do rosołu przydałoby się dodać... bulionu :( smakował jak woda z olejem....
~Never again
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2018

Słabo wątek zamknięty Skorzystałam z prom- śniadanie za 1 zł do kawy lub herbaty. Wybrałam pitę z...
~carrie
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2018

Fatalnia obsługa! wątek zamknięty Niedziela przed 15 tą, całą "restaurację" obsługuje 3 kelnerów! Oczekiwanie...
~rodzinka z Poznania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2018

Nigdy więcej tam nie pójdę wątek zamknięty Zamówiłem shoarmę klasyczną. Mięso było jak guma do żucia . Ledwo to zjadłem....
~Barti350
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Wykątkowo kiepsko, żałuję, że tam jadłem. Ocena 1 wątek zamknięty Nie warto, totalna porażka! Reklamacja to fikcja. Zamówiłem shoarmę za 34zł...
~mamoń
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Nieadekwatnie wysokie ceny w stosunku do jakości i ilości podanego jedzenia....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

Tragedia wątek zamknięty Jedzenie było niesmaczne, suche, specjalnie zamówiłem duża porcje ale nie...
~Marcin O.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 grudnia 2016

Będzie krótko - 24 zł za 8 kawałków mięska, kilka frytek, 3 surówki i bułkę + 8 zł cola 0.3 wątek zamknięty A jeszcze gdzieś do 2005-2006 roku to była moja ulubiona restauracja. Szarma...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Nie polecam tego miejsca naprawde wątek zamknięty dalem sobie 2 szanse i dzisiaj zdalem znowu i kolejny raz boli mnie brzuch i...
~Gosc
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Potwierdzam wszystkie złe opinie poniżej. Na jedzenie czekaliśmy długo koło...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

ireneusz - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam ,niemiła, leniwa obsługa, zamówienie niezrealizowane z...
~ireneusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Poniżej krytyki. wątek zamknięty O ile lubię chodzić czasem do restauracji Sfinks o tyle to miejsce odradzam w...
~Krystian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 grudnia 2015

odradzam wątek zamknięty Byłam kilkakrotnie w Sphinx'ie na Długim Targu wspominam to bardzo dobrze,...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

mario olsztyn wątek zamknięty w związku z naszą wizytą w gdańsku zajechaliśmy do spinx w c h manhatan...
~MARIUSZ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Raczej nie polecam wątek zamknięty Zawsze lubiłem od czasu do czasu pójść z dziewczyną do Sfinksa. Jednakże o...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Beznadziejna! Nigdy więcej! wątek zamknięty Trafiliśmy tam z braku laku mimo, że już wcześniej było bez szału, ale tym...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Nie polecam wątek zamknięty Niedziela godz 12, brak ruchu w lokalu -10 min oczekiwania na kelnera mimo...
~pr
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 stycznia 2015

Tragedia!! wątek zamknięty Zacznę od tego, że sama obsluga ma wiele do zyczenia. Mowie tu glownie o...
~Marzena
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

masakra!!! wątek zamknięty Kelner nie miał pojecia o niczym. Siedziałam na przeciwko wydawki i widziałam...
~ula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

45

wątków

do góry