Dokładnie chodzi mi o Panią K. (krótkie ciemne włosy) która Z ŁASĄ nas obsługiwała, powłuczyła nogami, niechętnie przyjęła zamówienie i miałam wrażenie że rzuciła talerz na stół zamiast podac bo aż huknęło! Byłam oburzona NIGDY nie spotkałam się z takim chamstwem!!!!
Kelnerka zapewniła że kanapka będzie w ciągu kilku minut gdy po 15 min. podeszłam mówiac że z niej rezygnuję (to tylko bułka a klientów było mało)... usłyszałam że już jest, ale nie mogła łaskawie ruszyć się z siedzenia żeby mi ją podać!!!! Wyszliśmy zaraz po zjedzeniu i nie siedzieliśmy ani minuty dłużej choć wystrój do tego zachęcał to obsługa skutecznie przekonała że lokal nie dba o klientów- bo normalnie gdyby to byl mój lokal wyleciałaby z pracy zanim by się obejrzała!!!!
Menagerowi lokalu zalecam jakiś kurs rekrutacji pracowników!
Szkoda że nie obsługiwała nas szczupła szatynka z włosami do ramion, bardzo miła- UśMIECHAłA SIĘ- a więc jednak to nie boli! Mówiła proszę, dziękuję- no normalnie jak człowiek cywilizowany
Ogólnie polecam lokal po pijaku gdy wszystko Ci jedno kto i co Ci podaje... ja nie piję więc już nie odwiedzę tego lokalu!!!!!!!