Widok

Obsluga przez infolinie beznadziejna

Zazwyczaj korzystam z innej korporacji i nie wiem co mnie podkusiło,
żeby tego dnia zrobić inaczej.Zamawiałem taxi 14.11.2009 o 22:30 na ulicę Współczesną nowego osiedla Eurostyl w Borkowie. Pani z info potwierdziła,ze taxi będzie za 15min więc po 15min zeszliśmy na dół i czekaliśmy kolejnych 15min. Po braku jakiejkolwiek informacji zwrotnej ,ze taxi się spóźni etc nie wytrzymałem i zadzwoniłem. Pani z łaską zaczęła sprawdzać i zapewniać,że taxi jest w drodze.Zapomniała zakryć słuchawkę więc usłyszałem ,że ją dopiero zamawia :-) potwierdziła,że za 10min będzie.Po 25min oczekiwania gdy poziom zimna i nerwicy przekroczył naszą granicę zamówiliśmy kolejny transport
Pani zadzwoniła z tel.60405.... o 23:27 z pytaniem czy jeszcze czekamy więc miło podziękowałem za obsługę i powiedziałem,że taxi z Warszawy szybciej dojechałoby do celu. Nigdy prze nigdy nie skorzystam z tej firmy i ciesze się ,że nasza firma zmieniła tą korporację.
Taksówkarze oczywiście są bardzo uprzejmi,ale infolinia niestety do wymiany.
Moja ocena
Super Hallo Taxi kategoria: Taxi
obsługa: 1
 
jakość usług: -
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: -
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Szanowny Panie,
odpowiadam w imieniu Zarządu firmy Super Hallo Taxi na Pana nazwijmy to skargę. Na swoją obronę mamy tylko to, że zamawiając taxi nie podał Pan, że jest to Borkowo, podał pan tylko nazwę ulicy - Współczesna - i zazwę osiedla . Niestety telefonistka która przyjmowała zlecenie nie orientowała się, że takie osiedle znajduje się w Borkowie i taksówka pojechała na ul Współczesną do Gdańska Wrzeszcza.
I to tyle w ramach wytłumaczenia bo pozostałe zarzuty ( nie poinformowanie państwa o zaistniałej sytuacji telefonicznie ) rzeczywiście miały miejsce. W imieniu firmy przepraszamy za tą sytuację i mimo wszystko zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zachowales sie jak wiesniak.myslisz,ze wspolczesna jest tylko jedna?nowobogck mysli,ze do niego swiat nalezy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
dokladnie.wspoczesna jest we wrzeszczu i w borkowie.ale co tu komentowac,przeciez najwazniejsze jest zeby zrobic awanture.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
wprowadzil sie do miasta i myslal,ze jak krzyknie do sluchawki wspolczesna to wszyscy wiedza gdzie jasnie pan mieszka.wsiun.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
popieram to buraki ze wsi robie im drzwi i podlogi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry