Widok

Obsługa sie poprawiła, paliwko ok ale myjnia.....

Tankuje tam od kilku lat, jest to jedna z moich ulubionych stacji. Tankuje zarowno ON, jak i Pb i LPG (3 auta w domu)
Na jakosc paliwa nie moge narzekac - jak wszedzie raz lepiej raz gorzej. Odkad vis-a-vis stanelo Neste ceny zrobily sie bardzo sympatyczne.
Co do obslugi, to byl taki czas, kiedy pracowala tam jedna taka tipsiara, ktorej faktycznie Mamusia nie nauczyla dobrych manier. Nie dosc ze wygladala jak idz stad, to jeszcze (moze tylko mialem takiego pecha) telefon komorkowy przyrosl jej do ucha. Kiedy bym nie przyjechal, gadala jak najeta z maniera jaka zaprezentowal M.Stuhr w swoim slynnym skeczu. Na szczescie juz jej nie ma (albo jej nie psotykam).
Reszta obslugi jak najbardziej ok.
Zastrzenia mam do myjni,ktora juz ledwo zipie, wszedzie cos kapie, trzeba czekac az pompa sie orzkreci i zacznie podawac wode pod odpowiednim cisnieniem itd.
Wiem ze jest kryzys, ale jesli nie zainwestujecie w remont-niedlugo nie bedzie na czym zarabiac.
Moja ocena
obsługa: 5
 
asortyment: 6
 
dodatkowe usługi: 1
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 4
 
4.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi ci o tą blondynke to można ją tam nadal spotkać, bo to żona/partnerka/dziewczyna/d*pa szefa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry