Pod Żaglami

Stacje benzynowe

Gdynia, Nowowiczlińska 31

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia Stacja Nowowiczlińska. Bardzo dobrze zaopatrzona ,przesympatyczna obsługa....
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 grudnia 2022

Wacek - opinia Stacja dobrze zaopatrzona mimo braku jedzienia na ciepło miejmy nadzieję,że...
~Wacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Wacek - opinia Obsluga miła i uprzejmą,duży wybór towaru mimo braku gorących posiłków jest...
~Wacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Klient - opinia wątek zamknięty Stacja jest wciąż zamykana z powodów technicznych. Tak wygodniej obsłudze...
~Klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

JZ - opinia wątek zamknięty Stacja na Dąbrowie zamknięta dla "przybyszów z zewnątrz". Jacyś...
~JZ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

"Przemiła obsługa" wątek zamknięty Zdarzyło mi się dzisiaj zapomnieć karty co uświadomiłem sobie dopiero gdy...
~Hades
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Niemiła obsługa, tanie paliwo. wątek zamknięty Obsługa nie zna słow "dzien dobry, dziekuje, do widzenia", z łaską kasują za...
~Klient
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

Tragiczna obsługa - ważniak kierownik zmiany wątek zamknięty Obsługa stacji w skali od 1 do 10, to daję jak wyżej 1 - czyli najgorsza....
~RYSZARD
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2015

codziennie wątek zamknięty jestem codziennie bo taxi jezdze. zawsze milo, wesoło, tanio. od nalewacza po...
~złotówa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Obsługa do wymiany stacja Pod Żaglami Nowowiczlińska wątek zamknięty Chciałbym nieśmiało zasugerować właścicielowi, że obsługa na stacji jest...
~Paweł
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Miło i przyjemnie wątek zamknięty Widzę same nieprzychylne opinie o obsłudze Stacji pod Żaglami i zastanawia...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Obsługa tragedia wątek zamknięty Od kiedy weszła ustawa o samoobsłudze przy dystrybutorach lpg obsługa na...
~Radek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

kadra jaka była taka jest wątek zamknięty Niestety to prawda ze obsluga stacji jest niemiła i traktuje klienta z góry....
~szag1
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

kasjer ważniak wątek zamknięty na stacji pracuje kasjer superważniak, który niestety kultury z domu nie...
~klient
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2013

ok. wątek zamknięty Stacja fajna, obsługa może być. Trochę mnie zaskoczyli, bo tu opinie są...
~Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

OBSŁUGA I GAZ wątek zamknięty Naprawdę NIE polecam tankowania gazu na tej stacji. Po 1 obsługa jest tam...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Obsługa sie poprawiła, paliwko ok ale myjnia..... wątek zamknięty Tankuje tam od kilku lat, jest to jedna z moich ulubionych stacji. Tankuje...
~Maciej
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 grudnia 2012

Wydanie paragonu to łaska wątek zamknięty Potwierdzam żenujący poziom obsługi na wszystkich stacjach "pod żaglami....
~bruno
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

tragiczna obsługa wątek zamknięty Beznadziejna obsługa stacji. Często tankuje tam gaz i czekam aż ktoś wyjdzie...
~Den
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 marca 2012

Nie tankowac GAZU wątek zamknięty Zatankowałem około 2 litry więcej niż zwykle - czyli tyle ile wynosi...
~5mek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry