Widok

Obsługa

Witam, kupuję w Justynce od lat, od dłuższego czasu mam wrażenie że obsługa jest coraz gorsza. Mówię o młodym personelu, które widzę od jakiegoś roku, stały personel jest zawsze miły i uśmiechnięty, rozumiem można mieć gorszy dzień, ale przeklinanie, patrzenie na klienta z łaską i fochem, to trochę za dużo, rozumiem ze to młode dziewczyny, które tylko dorabiają, ale jakieś zachowanie przyzwoite powinny reprezentować, wkońcu są wizytówką firmy, nie wiem gdzie w tym wszystkim jest kierownictwo firmy lub menager!wypieki cukierni są pyszne ale teraz na rynku jest wiele dobrych cukierni i kawiarni gdzie obsługa nawet przez te młode osoby jest o stokroć lepsza.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
jakość asortymentu: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Własnie dzisiaj,jak co tydzień zawitalismy z partnerem do Justynki na Abrahama..nie raz nie po drodze,a chce si cos słodkiego...i skusze sie na zakup w innej cukierni.Nie,nie..uwazam,ze Justynka w Gdyni to nr 1!Mieszkam niedaleko,czesto tam zagladam,nigdy nie zawiodlam sie,zawsze pyszne i swieze,panie panie energii,usmiechniete ;)..Polecam tylko Justynke.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Własnie dzisiaj,jak co tydzień zawitalismy z partnerem do Justynki na Abrahama..nie raz nie po drodze,a chce si cos słodkiego...i skusze sie na zakup w innej cukierni.Nie,nie..uwazam,ze Justynka w Gdyni to nr 1!Mieszkam niedaleko,czesto tam zagladam,nigdy nie zawiodlam sie,zawsze pyszne i swieze,panie panie energii,usmiechniete ;)..Polecam tylko Justynke.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry