Cukiernia Justynka

Cukiernie i piekarnie Lodziarnie

Gdynia, Antoniego Abrahama 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena Kupuję w Justynce dość często babkę panettone. Jest pięknie wyrośnięta,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 marca 2024

Ryszard - ocena od lat nie zmieniona receptura (lody,mini ptysie,pieczywo to wszystko smaczne...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 13 stycznia 2024

Adrian - ocena Najlepsze drożdżówki jakie jadłem.
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 września 2023

drtygrys - opinia Klasyka. Niektórych odstraszy klimat lat 90-tych, ale za nim kryje się dobra...
~drtygrys
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 11 września 2023

Sassy - opinia Byłam dzisiaj na lodach . Hossa inflacyjna w Justynce . Pani za 2 kulki za 12...
~Sassy
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 11 maja 2023

Anna - opinia Bardzo smaczne wypieki i rewelacyjne lody
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lutego 2023

Natalia - opinia Dawno nie jadłam tak pysznych eklerek! Ciasto jasne, neutralne i puszysty,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 września 2022

E. - opinia Justynka to najlepsza cukiernia na świecie! Nic nie przebije ich pączków,...
~E.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 sierpnia 2022

E. - opinia Justynka to najlepsza cukiernia na świecie! Nic nie przebije ich pączków,...
~E.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 sierpnia 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Miła Pani zapakowała pączki (poprosiłam 10 z dżemem). W domu okazało się, że...
~Ewa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Dziękuję za wspaniały torcik urodzinowy dla mojego dziecka - wspaniały smak...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Przepyszne lody wątek zamknięty Lody i kawa w Justynce są przepyszne, ciasta zresztą też. Chodzimy całą...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Nieprzyjemny strażnik wątek zamknięty Jestem stałym klientem cukierni. Ostatnio byłem wraz z córką i wnukami jak...
~Władysław Ż
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Przepyszne weganskie lody! wątek zamknięty Lody weganskie najlepsze jakie jadlam kiedykolwiek. Sklad tez jest calkiem...
~natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Rewelacyjne lody wątek zamknięty Byłam u Państwa z całą rodzinką na lodach pierwszy raz i muszę przyznać że są...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

energia pozytywna wątek zamknięty lokalik nie za duży , przyjazny, obsługa nad wyraz uprzejma, a i szef często...
~3 mieszczka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Tort komunijny rewelacja wątek zamknięty Zamówiliśmy tort na komunie luwr- pierwszy raz ten smak- był przepyszny....
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Zamówienie tortu na pierwszą komunie świętą wątek zamknięty W skrócie, Tort pokazowy w lodówce niczym nie przypomina tortu zamówionego....
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Miła obsługa wątek zamknięty Byłam klientką Państwa cukierni w sobote, tzw. dzień red bulla. Polecano mi...
~marlenka4467@wp.pl
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Justynka Abrahama14 wątek zamknięty Niemiła obsługa, niemożność płacenia kartą płatniczą z mało przyjemnym...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
71

postów

55

wątków

do góry