Widok

Obsługa za karę

Wystrój jest naprawdę ciekawy, muzyka dodaje klimatu i po wejściu byłem zachwycony. Niestety klimat rujnuje trochę pani która obsługiwała jakby za karę. Poza tym zignorowała dziewczynę która chciała złożyć zamowienie dla swojej rodziny przez co rodzina wyszła. Musiała coś krzyknąć do kuchni. A kuchnia to już oddzielna sprawa, pizza jest dobra a za taką cenę nawet bardzo dobra ale k***y i inne slowa lecące z kuchni psują świetny wystrój i klimat.
Moja ocena
Pizza Cafe Ósemka kategoria: Pizzerie
obsługa: 2
 
menu: 5
 
jakość potraw: 5
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Witam.Nie bardzo kojarzę sytuację opisaną przez Pana.Ja byłem w poniedziałek obsługą lokalu.Również koleżanka nie kojarzy podanej sytuacji.Możliwe, że opisana rodzina czekała na podejście koleżanki, po zamówienie do stolika.Niestety lokal jest bez obsługi kelnerskiej.Zamówienia przyjmujemy przy barze. Osoba obsługująca ma w obowiązkach, poza obsługą sali ,również obsługę zamówień telefonicznych i dozorowanie pracy kuchni.Może to czasem kolidować i osoby mniej wyrozumiałe drażnić.Niestety, aby utrzymać niewygórowane ceny musimy to godzić.Jeśli chodzi o zachowanie kucharzy -przeprowadziłem z nimi już rozmowę.Obiecali poprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry