W Albione Gdańsk kupowałem garnitur ślubny, koszulę i muchę z poszetką :) Garnitur z wyglądu rewelacja, po 3 weselach mogę powiedzieć, że nosi się bardzo dobrze, ładnie wygląda i nic się nie rozchodzi a wykończenie podszewki w kolorze chyba różowym nadaje klasy. Jeżeli chodzi o dobieranie garnituru to wyszedłem z gotowym bez poprawek gdyż marynarka była dobierana do spodni na mój rozmiar co daje duży plus gdyż w wielu salonach są całe zestawy i trzeba zostawiać do poprawek. Koszula bardzo ładna ala ecru, kremowa, pod spinki, nosi się jak garnitur bardzo dobrze. Mucha jak mucha i poszetka jak poszetka :) Jeżeli chodzi o ceny to średnio wyższe od innych firm z garniturami, drogie dodatki ale wszystko zrekompensowała obsługa tj. Pani Ola.

Drugi raz jak byłem kupiłem zestaw casualowy tj koszula i spodnie chinosy. Trafiła się fajna promocja więc ceny były naprawdę bardzo dobre a z zestawu jestem mega zadowolony :) wygląda rewelacyjnie, nosi się bardzo dobrze a o to w tym chodzi.

Jak ktoś może dołożyć parę złotych to można a jak nie to nie namawiam. Ja jestem zadowolony a innych co mieli gorsze lepsze wrażenia też nie będę negował o oceniał