Widok

Ocena szkoły

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Jednak jako, że on nakreślił jedynie sytuację - ja postaram się ją rozwinąć i dodać coś od siebie. Warunki: korytarze i klasy - niewskazane dla osób z klaustrofobią(bardzo małe i ciasne). Poziom nauczania: w STO byłem jednym z najlepszych uczniów, moja średnia przekraczała 5.5. Dzisiaj, w liceum, jestem zmuszony do brania korepetycji z przedmiotów: matematyka, j.polski a z reszty przedmiotów jestem w tzw 'ogonie klasowym'. Jedynie na dosyć dobrym poziomie stoi nauka języków obcych. Sport - rodzice, jeśli Wasza pociecha jest typem sportowca i/lub uprawia jakiś sport zawodowo - nie zdziwcie się, jeśli po pewnym czasie w STO wygarnie Wam:"tato, mamo zniszczyliście moje marzenia sportowe". Sport w STO nie istnieje. Ludzie: typowe rozpieszczone dzieci z typowo snobistycznym nastawieniem - oczywiście nie twierdzę, że wszyscy, lecz niestety większość. Czesne - aktualna cena to chyba 645zl miesięcznie. Pozostawię to bez komentarza.
Tak więc zwracam się do Was, rodzice, z apelem : Nie kierujcie się stereotypem : 'Prywatna szkoła=dobra szkoła'. Wystarczą dobre chęci i odrobina czasu aby znaleźć odpowiednią placówkę dla własnego dziecka
Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda że nie chcecie się ujawnić drodzy absolwenci aby podnieść wiarygodność swojej opini !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry