Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz Onoszko - opinia Szkoła choć mała to może dzięki temu ma rodzinną atmosferę. Bardzo dba o...
~Grzegorz Onoszko
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 marca 2023

Cherry Moon - ocena Nie miła atmosfera, bardzo niski poziom nauczania, niektórzy nauczyciele są...
~Cherry Moon
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 stycznia 2024

Po sąsiedzku - opinia Dla mnie to było rozczarowanie. Widocznie miałam zbyt duże oczekiwania lub...
~Po sąsiedzku
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Gdy rodzice posyłali mnie do tej szkoły, byłem przygotowany na miłą...
~Zawiedzony Uczeń
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

szkoła przereklamowana, dla nowobogackich wątek zamknięty jestem ojcem absolwenta gimnazjum STO. jedyny pozytyw, jaki dostrzegam, to...
~Kaskada
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Ocena szkoły wątek zamknięty Zgadzam się z moim poprzednikiem. Jednak jako, że on nakreślił jedynie...
~Absolwent
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 marca 2009

Bardzo polecam!!! wątek zamknięty Jestem absolwentem tego gimnazjum. Lata spędzone w tej szkole wspominam...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Danuta - opinia wątek zamknięty Jestem rodzicem ucznia tej szkoły. Przez ten czas miałem to szczęście spotkać...
~Danuta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2010

... "szkoła"... wątek zamknięty Jestem absolwentem tego czegoś, czego na pewno nie można nazwać szkołą....
~Grea
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2009

BEZNADZIEJA wątek zamknięty Większość nauczycieli, to katastrofa. Cala kadra to jedna klika. Uczniowie i...
~uczen
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 maja 2010

Tragedia wątek zamknięty Podpisuję się z przedmówcami. Tragedia - nauczyciele nietolerancyjni,...
~absolwent
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2009

beznadzieja wątek zamknięty ta szkoła jest beznadziejna małe korytarze, stołówki praktycznie nie ma,...
~anonimowy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 maja 2009

wspaniała szkoła wątek zamknięty powyższa opinia jestc hyba nieporozumieniem. szkoła jest jak najbradziej...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

13

wątków

do góry