Widok

Ocena

W Nail Cafe korzystałam do tej pory z dwóch usług: manicure i pedicure.
W pierwszym przypadku byłam bardzo zadowolona - Pani, która mnie obsługiwała zrobiła to bardzo profesjonalnie. Do tego była bardzo sympatyczna. Z chęcią wybiorę się jeszcze raz na manicure. Niestety nie pamiętam Jej imienia. Z żalem muszę stwierdzić, że moja wizyta w celu pielęgnacji stóp zburzyła całą poprzednią opinię o Nail Cafe. Trafiłam na Panią mało doświadczoną, niemiłą, zupełnie jakby pracowała tam za karę. Naprawdę w takiej sytuacji czas, który zwykle jest dla mnie wielkim relaksem, stał się okresem wyczekiwania na koniec usługi. Muszę przyznać, że ten czas był bardzo krótki, gdyż było to najszybsze pedicure w moim życiu. Zupełnie jakby kosmetyczka spieszyła się do domu. Zdziwiła mnie jak nie zmywając starego lakieru zaczęła pracę frezarką, później niedokładnie przygotowała paznokcie i skórki. Moment krytyczny nastąpił jednak jak trzymając jedną nogę w misce pod prądem, zaczęła frezować stopy :0 nic takiego mnie wcześniej w gabinecie nie spotkało! przecież to niebezpieczne!
Jedyny plus to dobre pomalowanie paznokci. Szkoda, że nie znam Jej imienia, bo umawiając się zawsze można źle trafić.....
Moja ocena
Nail Cafe kategoria: Paznokcie
oferta: 4
 
obsługa: 3
 
jakość usług: 3
 
kreatywność: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Miałam to samo z miską wypełnioną wodą i frezarką jednocześnie. Robiła mi kosmetyczka z rudymi włosami. Z podstawowymi zasadami BHP jest na bakier. Dobrze, że nic się nie stało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie Panie nie do końca może należy winić tą Panią, może była to Pani ucząca się, bądź niedouczona. Jeżeli tak było to pracodawca ma obowiązek zapewnić szkolenie BHP. Zresztą każdy nowy pracownik w każdej firmie ma obowiązek przejść takie szkolenie które musi mu zapewnić pracodawca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, Chciałabym zaznaczyć w imieniu salonu Nail Cafe iż kosmetyczka, z którą miała Pani do czynienia, już z nami nie pracuje. Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem dlatego staramy się pracować na najwyższym poziomie. Na przyszłość prosiłabym o zgłaszanie takich uwag bezpośrednio na miejscu lub telefonicznie abyśmy mogły natychmiast reagować na niesatysfakcjonującą usługę . (+48 516 500 817)
Pozdrawiamy
Zespół Nail Cafe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ku przestrodze! Mama korzystała wielokrotnie z usług salonu. Teraz boryka się z grzybicą paznokci u stóp. Widocznie nie tylko z BHP są na bakier.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szanowna Pani, ( 'córka' ),

Pragnę poinformować, iż z usług pedicure korzysta u nas do kilku osób dziennie - większość klientów wraca po raz kolejny. Jeżeli narzędzia były by brudne - wszyscy klienci potencjalnie byliby zarażeni i z pewnością nigdy nie powrócili, a tak się nie dzieje. Zapewniam, że wszystkie narzędzia użyte do zabiegów sterylizowane są zgodnie z najwyższymi wymogami Sanepidu w zawiązku z czym NIE MA MOŻLIWOŚCI przenoszenia bakterii/grzybów itp. Chciałybyśmy również zaznaczyć iż, grzybicą można zarazić się w najróżniejszych miejscach- zaczynając od basenów, saun, pryszniców poprzez użycie cudzego ręcznika, obuwia, aż po spacer boso po plaży. Dodatkowo grzybica może istnieć pod paznokciem przez bardzo długi okres pozostając całkowicie niewidoczna... Pozdrawiamy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tydzień temu na paznokciach, ogólnie jestem bardzo nie zadowolona. French wyszedł bardzo krzywo na drugi dzień podeszło powietrze i porobiły się pęcherzyki, a po tygodniu same odpadły. Szczerze nie polecam tego salonu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry