Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - opinia Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta, a wszystko w...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2022

Polecam wątek zamknięty Miła obsługa. Bardzo przystępne terminy moza umówić się nawet tego samego...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

obsługa wątek zamknięty Nie korzystałam nigdy z żadnych usług salonu (mam od lat swoją panią do...
~Agnieszka
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Wspaniale, wykonane paznokcie i do tego bonus od mojego kocura... :) wątek zamknięty Byłam w Nail Cafe ostatnio. Przyjaciółki mi polecały, miały śliczne paznokcie...
~Natalia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

polecam! wątek zamknięty nie wiem o co chodzi paniom komentującym że jest mały wybór czy że lakiery są...
~K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Nie polecam nikomu . Pierwszy raz byłam i ostatni . Panie , ktore tam pracuje...
~M.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

obsluga w recepcji-fatalna, zero szacunku i profesjonalizmu wątek zamknięty nie pierwszy raz korzystam z uslug nail cafe. wczesniej bylam na depilacji,...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

Polecam wątek zamknięty Manicure hybrydowy - miła obsługa, duża możliwość wyboru kolorów, minus -...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2014

Serdecznie polecam ! wątek zamknięty Profesjonalna i sympatyczna obsługa, miłe, przytulne wnętrze i pięknie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 września 2014

gorąco polecam wątek zamknięty Już nie pierwszy raz korzystałam z usług nail cafe. Ostatnio robiłem pedicure...
~Paula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2014

Ocena wątek zamknięty W Nail Cafe korzystałam do tej pory z dwóch usług: manicure i pedicure. W...
~Osa
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Hybryda - Pani Kamila wątek zamknięty Ostatnio miałam okazję wykonać pedicure hybrydowy u Pani Kamili. Pani Kamilo...
~:)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

Manicure hybrydowy wątek zamknięty Manicure hybrydowy robiłam około 3 tyg temu, kolor świetnie się trzyma !...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam!!! Do Nail Cafe trafiłam przypadkowo i z całą pewnością nie...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

Manicure i pedicure.. wątek zamknięty Polecam. kozystałam z usługi Manicure i pedicure SPA pani Magda ktora...
~Teresa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 października 2012

Stylizacja paznokcja oraz przedłużanie rzęs. wątek zamknięty Pragnę polecić Studio stylizacji paznokci i kosmetyki w Gdyni, gdyż uważam ze...
~Aisza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2012

Bardzo dobry salon!!! wątek zamknięty Polecam każdemu, duży profesjonalizm, kreatywność, ceny przystępne, na prawdę...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2012

polecam wątek zamknięty byłam pierwszy raz w tym salonie.....jestem bardzo zadowolona z wizyty!!super...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2012

studio paznokcia wątek zamknięty Pani Iza meeega profesjonalna, chetnie skorzystam ponownie z usług salonu !...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2012

Iwonka - opinia wątek zamknięty Polecam goraco!!!
~Iwonka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry