Widok

Ochrona do wymiany

Czemu Gdańsk jest taki biedny w kluby normalne? Bo istnieją kluby takie jak Barbados. Sopot lub inne cywilizowane miasta mogą się tylko śmiać z klubu Barbados. Czemu? TZW Selekcja. Pewnego dnia wybrałem się do klubu. Miałem koszule marynarkę elegancje spodnie i szykowne trampki. Niestety nie zostałem wpuszczony przez tzw. Ochroniarzy, bo jestem źle ubrany. Pierwszy raz mi się to zdarzyło! Kolesie nie dość, że lekko mówiąc nie kulturalnie, tłumaczyli mi że to klub z klasą. No tak super. Po mnie wchodził kolo w dżinsach i bluzie z napisem firmy produkującej dresy na to miał skórę. Tak więc, po chwili próśb zdecydowałem, że jednak wolę nie wchodzić. Prośba do właściciela. Nauczyć trochę kultury ochronę i przeszkolić w zakresie ubioru.
Moja ocena
Browar Trójmiejski Lubrow kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: -
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Witam Panie Łukaszu,
Dziękuję za opinię, na pewno zwrócę uwagę ochronie. Proszę wybaczyć, ochrona jest firmą wynajętą z zewnątrz (nie są to pracownicy naszej Firmy) i dlatego czasami ciężko nam sprawdzić poziom kultury danego ochroniarza. Zgłosiłam Pana sugestie firmie z którą współpracujemy, mam nadzieję, że sytuacja taka już się nie powtórzy.
Z poważaniem.Dorota Gaszta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry