Widok

Oczywiście Polecam !!!!

Bardzo dobra interpretacja przeszłości.Konkrety i ogólna ocena teraźniejszości ŚWIETNA, Przyszłość co do niektórych wątków już sie potwierdziła,reszta jak i sama pani wróżka mówi nie zależy od niej ale od mojego działania i podjętych decyzji. Cudów nie ma, są poczynania od których zależy nasze dalsze życie. Jeżeli spodziewacie się iż wróżba ma się realizować po tygodniu,miesiącu i wasze życie będzie od tej pory cudną bajką to raczej odpuście sobie wizytę u tej pani. Śmieszą mnie stwierdzenia,że świat nie zmienił się po miesiącu.Pani ta daje rady,warto czasami posłuchać.Szczerze mówiąc do napisania opinii nakłoniła mnie koleżanka i opinie tutaj przeczytane....Ludzie nie ma na was programu,czasami trzeba myśleć,ja bardziej wykorzystuje wiedzę z Tarota do upewnienia się.Jak mówi p.Emilia to tylko jedna z dróg , którą można iść. Myślę ze przynajmniej raz każdy powinien posłuchać Tarota,Psychoanalityka, szczególnie gdy sam zabrnął w ślepy zaułek.To mądra i dobra osoba,czasami dzwoniąc czuję że nadużywam uprzejmości tej pani.Nigdy nie odmówiła zajrzeniu w karty, wyciszeniu mojej osoby, poświęcając mi swój czas.Pozdrawiam szczególnie panią, mając nadzieje że pani praca bedzie wiecznie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niezwykle mądra, trafna uwaga. Tarot to nie wyrocznia, a jedynie wskazówka, jak postąpić w życiu. Również polecam wizyty u pani Emilii. Wzmacniają, pomagają uwierzyć w siebie, może to zabrzmi patetycznie, ale czasem nawet pokazują sens i cel życia - tak było w moim przypadku.
Polecam z całego serca.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry