Widok
Ty i bilet miesięczny hahaha nierozśmieszaj. Ile masz wezwań komorniczych za niepłacenie mandatów. Długi twoje już nieraz sprzedali. Tatuś i mamusia moherki jie mogą tego spłacić z moherowej emeryturki. Przecież ty nic nie robisz siedzisz na czyims garnuszku. Jesteś opryskliwa nierób i pretensjonalna do wszystkich.
Hahahahah... dziękuję za zaglądanie mi w portfel.
Obawiam się, że Twoje poglądy odnośnie posiadania biletu przeze mnie są błędne - bo bilet miesięczny regularnie ładowany posiadam.. :)
Pusto od moherowców? Oj. Zapraszam na Chylonię Centrum w godzinach porannych, to sobie zobaczysz czy takie pusto. Co do "czarnej parówki" jak nazywasz mojego psa Nero - wybacz, ale nie będę go ciągała na pieszo, zwłaszcza w upały - jest na to zwyczajnie za stary. Co do zajmowania dwóch miejsc - mnie się czepiasz, a geriatrii która robi często gęsto rychtyk takoż samo - już nie.. hipokryzja.
(nie)pozdrawiam, miłego wieczoru.
Obawiam się, że Twoje poglądy odnośnie posiadania biletu przeze mnie są błędne - bo bilet miesięczny regularnie ładowany posiadam.. :)
Pusto od moherowców? Oj. Zapraszam na Chylonię Centrum w godzinach porannych, to sobie zobaczysz czy takie pusto. Co do "czarnej parówki" jak nazywasz mojego psa Nero - wybacz, ale nie będę go ciągała na pieszo, zwłaszcza w upały - jest na to zwyczajnie za stary. Co do zajmowania dwóch miejsc - mnie się czepiasz, a geriatrii która robi często gęsto rychtyk takoż samo - już nie.. hipokryzja.
(nie)pozdrawiam, miłego wieczoru.
Dziwisz się że w S są dantejskie sceny. Jak ty wsiadasz to już jest dantejska scena zajmujesz 2 miejsca siedzące jeszcze ta czarna parówka. gdybyś jeszcze miała kupiony bilet a ty na gapę jeździsz. Przecież gdzie masz tłok w S jak wsiadasz pod blokiem od mocherowców tam jest pusto. To co gębę drzesz na całe trójmiasto
Hahahahahahahahahaha....
Moim rodzicom do zrypanych bereciarzy sporo brakuje. I lepiej się nie ośmieszaj, bo chyba żeś jeszcze nie widział/a giga brzucha :D.
Uuu, ktoś pisze o papierach, którymi się posługuję na każdej rozprawie? Chyba du*****pcia boli, i ewidentnie ten osobnik musiał mieć ze mną styczność. :D
O mojej ewentualnej "niebezpieczności" nie radzę się wypowiadać. xD Jakoś nic takiego nie mam stwierdzone ha ha ha ha ha.
Ps. Czepianie się Zamościa w kółko - wskazuje na jedną osobę, która ewidentnie coś do mnie cierpi.
No cóż - przejmować się tym nie będę. xD
Moim rodzicom do zrypanych bereciarzy sporo brakuje. I lepiej się nie ośmieszaj, bo chyba żeś jeszcze nie widział/a giga brzucha :D.
Uuu, ktoś pisze o papierach, którymi się posługuję na każdej rozprawie? Chyba du*****pcia boli, i ewidentnie ten osobnik musiał mieć ze mną styczność. :D
O mojej ewentualnej "niebezpieczności" nie radzę się wypowiadać. xD Jakoś nic takiego nie mam stwierdzone ha ha ha ha ha.
Ps. Czepianie się Zamościa w kółko - wskazuje na jedną osobę, która ewidentnie coś do mnie cierpi.
No cóż - przejmować się tym nie będę. xD
Hahaahhahahahahahahahaha.
I pisze to randomowy anonim. xD
Złym człowiekiem bo co? Bo nie daję się tyrać bereciarom, wpier*lajacym nos w nie swoje sprawy?
Bo pozbyłam się z bloku durnych sąsiadów i ich rodzinki? Sorry, ale Ty mnie z tego nie będziesz rozliczać. :D
Ponadto, drogi anonimku, chyba Cię musi S... piec,
skoro tak otwarcie pijesz do spraw sądowych, których byłam tudzież jestem uczestnikiem... ;)
Czyżby za nickiem "~" kryła się niejaka Sylwia B....? ;)
I pisze to randomowy anonim. xD
Złym człowiekiem bo co? Bo nie daję się tyrać bereciarom, wpier*lajacym nos w nie swoje sprawy?
Bo pozbyłam się z bloku durnych sąsiadów i ich rodzinki? Sorry, ale Ty mnie z tego nie będziesz rozliczać. :D
Ponadto, drogi anonimku, chyba Cię musi S... piec,
skoro tak otwarcie pijesz do spraw sądowych, których byłam tudzież jestem uczestnikiem... ;)
Czyżby za nickiem "~" kryła się niejaka Sylwia B....? ;)
Tylko na tym bazujesz.Na swojej chorej glacy.Inaczej już dawno byłabyś porządnie ukarana.Niestety nasz chory system normalnych ludzi skazuje a czubków takich jak ty chroni.Ale do czasu.Masz tyle spraw...jesteś w Sądach znana że w końcu się doigrasz.Może i jesteś chora...ale do tego jesteś bardzo złym człowiekiem.
No ja nie mogę... co za bambus z Ciebie.
Uczepi się takie coś Zamościa i pie***oli za przeproszeniem jak potłuczone, że stamtąd pochodzę. Chyba lepiej wiem, jaką miejscowość mam wpisaną w akcie urodzenia, wydanym w roku 1993 xD.
Bambusie spójrz na siebie, a ode mnie spie#alaj i to w podskokach. Dobranoc! ;)
Uczepi się takie coś Zamościa i pie***oli za przeproszeniem jak potłuczone, że stamtąd pochodzę. Chyba lepiej wiem, jaką miejscowość mam wpisaną w akcie urodzenia, wydanym w roku 1993 xD.
Bambusie spójrz na siebie, a ode mnie spie#alaj i to w podskokach. Dobranoc! ;)
Tępotą jesteś ty i pijesz jadem jak ludzie mówią prawdę jaka jesteś. W szczególności do innych niemasz szacunku. Tak chyba wychowują w zamościu i taki jest skutek. Dziewczyno spójż na swoje zachowanie, rzucą tu marchewkę a ty zaraz jesteś pod 100 innymi nickami. Zachwalasz swoje wypowiedzi. Idź się leczyć zresztą u ciebie to już za późno
Pilnuj własnej korespondencji... xD
Może Ciebie matka lała patelnią, albo Twój pies, o ile takowego posiadałeś/posiadałaś Cię przewracał. :D
Bawisz mnie, musisz mieć nudne życie, skoro aż tak chcesz mi dokuczyć, myśląc że Twoje uszczypliwości mnie wzruszą.
Ciekawe jakim "kłopotem" Ty byłeś/aś dla swoich khem, starych, bo moi do dziś ubolewają, że się wyprowadziłam. ;)
Plujesz jadem jak taki archespor, albo skolopendromorf rodem z sagi gier o Wiedźminie :D - ale Ty pewnie nawet nie wiesz co to, boś taka tępota.
I tak też będę Cię traktować, jak coś odrażającego.
Może Ciebie matka lała patelnią, albo Twój pies, o ile takowego posiadałeś/posiadałaś Cię przewracał. :D
Bawisz mnie, musisz mieć nudne życie, skoro aż tak chcesz mi dokuczyć, myśląc że Twoje uszczypliwości mnie wzruszą.
Ciekawe jakim "kłopotem" Ty byłeś/aś dla swoich khem, starych, bo moi do dziś ubolewają, że się wyprowadziłam. ;)
Plujesz jadem jak taki archespor, albo skolopendromorf rodem z sagi gier o Wiedźminie :D - ale Ty pewnie nawet nie wiesz co to, boś taka tępota.
I tak też będę Cię traktować, jak coś odrażającego.
Chyba twój jamnik złamał ci śródstopie lub mamusia rąbnęła patelnią aby ciebie uciszyć. Teraz wiadomo od czego są połamane płyty chodnikowe na chodnikach jak ty idziesz to wszystko się łamie. Oddali ciebie w dobre ręce chyba pozbyli się kłopotu z domu. tylko teraz dalej masz na pocztę po wezwania i komornicze wezwania. Zmień pocztę na chylonię bo tam masz bliżej a może ciebie już tam też znają i mają twoje zdjęcie na drzwiach tej osoby nie obsługujemy
Hahaha, zamknij Ty buziuchnę.... kolejny prztyczek do Zamościa, z którym w zasadzie nic mnie nie łączy?
Nudne. Z rodzicami nie mieszkam już ponad 7 miesięcy, więc nie mają podstaw czegokolwiek i gdziekolwiek zakładać
I nie, nie uciekłam im, haahahahahaha. Wypuścili mnie dobrowolnie w ręce bardzo dobrego człowieka.
Życzę Ci, abyś doznał/doznała tak paskudnego złamania śródstopia jak ja przed sześciu laty. Może wtedy zrozumiesz co to jest ból. ;)
Ps. Sprawę apelacyjną rozpoznawał Sąd Okręgowy w Gdańsku z siedzibą przy ul. Nowe Ogrody 30/34.
To tak gwoli przypomnienia, coby Ci się województwa nie pomyliły xDD.
A od mojego ojca, wara, bo nie pozwolę bezpodstawnie obrażać człowieka, którego nie znasz. ;)
Nudne. Z rodzicami nie mieszkam już ponad 7 miesięcy, więc nie mają podstaw czegokolwiek i gdziekolwiek zakładać
I nie, nie uciekłam im, haahahahahaha. Wypuścili mnie dobrowolnie w ręce bardzo dobrego człowieka.
Życzę Ci, abyś doznał/doznała tak paskudnego złamania śródstopia jak ja przed sześciu laty. Może wtedy zrozumiesz co to jest ból. ;)
Ps. Sprawę apelacyjną rozpoznawał Sąd Okręgowy w Gdańsku z siedzibą przy ul. Nowe Ogrody 30/34.
To tak gwoli przypomnienia, coby Ci się województwa nie pomyliły xDD.
A od mojego ojca, wara, bo nie pozwolę bezpodstawnie obrażać człowieka, którego nie znasz. ;)