Widok

Od 1.02 znika linia W

Nasi włodarze z Gruszecka Spychała doszli do wniosku że linia W jrst nie potrzebna i ją od 1.02 likwidują. Teraz to S będzie dopiero napchana
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest egzrmplarz który nie nadaje sie do leczenia tylko do zakładu zamkniętego
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam.Niestety miałam styczność z tą chorą na głowę kobietą.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty i bilet miesięczny hahaha nierozśmieszaj. Ile masz wezwań komorniczych za niepłacenie mandatów. Długi twoje już nieraz sprzedali. Tatuś i mamusia moherki jie mogą tego spłacić z moherowej emeryturki. Przecież ty nic nie robisz siedzisz na czyims garnuszku. Jesteś opryskliwa nierób i pretensjonalna do wszystkich.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Starą upierdliwą i szurniętą jędzą
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeszkadzają ci starzy ludzie? Też będziesz stara jeśli dożyjesz. A czas leci.Już młodziutka nie jesteś.Znając twój okropny harakter to będziesz starą jędzą.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahahahah... dziękuję za zaglądanie mi w portfel.
Obawiam się, że Twoje poglądy odnośnie posiadania biletu przeze mnie są błędne - bo bilet miesięczny regularnie ładowany posiadam.. :)
Pusto od moherowców? Oj. Zapraszam na Chylonię Centrum w godzinach porannych, to sobie zobaczysz czy takie pusto. Co do "czarnej parówki" jak nazywasz mojego psa Nero - wybacz, ale nie będę go ciągała na pieszo, zwłaszcza w upały - jest na to zwyczajnie za stary. Co do zajmowania dwóch miejsc - mnie się czepiasz, a geriatrii która robi często gęsto rychtyk takoż samo - już nie.. hipokryzja.

(nie)pozdrawiam, miłego wieczoru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Dziwisz się że w S są dantejskie sceny. Jak ty wsiadasz to już jest dantejska scena zajmujesz 2 miejsca siedzące jeszcze ta czarna parówka. gdybyś jeszcze miała kupiony bilet a ty na gapę jeździsz. Przecież gdzie masz tłok w S jak wsiadasz pod blokiem od mocherowców tam jest pusto. To co gębę drzesz na całe trójmiasto
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

O...to z jakąś Sylwią też masz na pieńku??Ciekawe...ciekawe. No to faktycznie musisz mieć sporo nagrabione.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahahahahahahahahaha....
Moim rodzicom do zrypanych bereciarzy sporo brakuje. I lepiej się nie ośmieszaj, bo chyba żeś jeszcze nie widział/a giga brzucha :D.
Uuu, ktoś pisze o papierach, którymi się posługuję na każdej rozprawie? Chyba du*****pcia boli, i ewidentnie ten osobnik musiał mieć ze mną styczność. :D

O mojej ewentualnej "niebezpieczności" nie radzę się wypowiadać. xD Jakoś nic takiego nie mam stwierdzone ha ha ha ha ha.

Ps. Czepianie się Zamościa w kółko - wskazuje na jedną osobę, która ewidentnie coś do mnie cierpi.
No cóż - przejmować się tym nie będę. xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Oj potwierdzam, nie wiem kto to pisze ale domyślam się że miał styczność z tą dziewczyną.
Żółte papiery to jest jej obrona na każdej rozprawie. Żyjemy w chorym kraju, bo ta dziewczyna jest niebezpieczna i nikt z tym nic nie robi.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszesz że starsze osoby to bereciary. Ciekawe jak twoi starzy to zrypane bereciarze chuda bereciara którą trzepniesz i poleci na kilometry a grubszy bereciarz z tym giga brzuchem to poleci do zamościa jak dostanie strzała tak samo ta sucha brzoza
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahaahhahahahahahahahaha.
I pisze to randomowy anonim. xD
Złym człowiekiem bo co? Bo nie daję się tyrać bereciarom, wpier*lajacym nos w nie swoje sprawy?
Bo pozbyłam się z bloku durnych sąsiadów i ich rodzinki? Sorry, ale Ty mnie z tego nie będziesz rozliczać. :D

Ponadto, drogi anonimku, chyba Cię musi S... piec,
skoro tak otwarcie pijesz do spraw sądowych, których byłam tudzież jestem uczestnikiem... ;)
Czyżby za nickiem "~" kryła się niejaka Sylwia B....? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Tylko na tym bazujesz.Na swojej chorej glacy.Inaczej już dawno byłabyś porządnie ukarana.Niestety nasz chory system normalnych ludzi skazuje a czubków takich jak ty chroni.Ale do czasu.Masz tyle spraw...jesteś w Sądach znana że w końcu się doigrasz.Może i jesteś chora...ale do tego jesteś bardzo złym człowiekiem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynianko, o moim leczeniu Ty stanowić nie będziesz... nie sądzę nawet byś miała wykształcenie związane z medycyną, więc przymknij buzię, bo się powtarzasz. A dla Ciebie może czas na zapoznanie się z kodeksem karnym.... szczególnie polecam art 212 KK paragraf 1 oraz 2. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Jesteś żałosna..
tak po prostu. Chyba czas na wczasy w psychiatryku.Może choć odrobinę ci pomogą...wyjątkowo ciężki i oporny na leczenie przypadek.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja nie mogę... co za bambus z Ciebie.
Uczepi się takie coś Zamościa i pie***oli za przeproszeniem jak potłuczone, że stamtąd pochodzę. Chyba lepiej wiem, jaką miejscowość mam wpisaną w akcie urodzenia, wydanym w roku 1993 xD.

Bambusie spójrz na siebie, a ode mnie spie#alaj i to w podskokach. Dobranoc! ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17

Tępotą jesteś ty i pijesz jadem jak ludzie mówią prawdę jaka jesteś. W szczególności do innych niemasz szacunku. Tak chyba wychowują w zamościu i taki jest skutek. Dziewczyno spójż na swoje zachowanie, rzucą tu marchewkę a ty zaraz jesteś pod 100 innymi nickami. Zachwalasz swoje wypowiedzi. Idź się leczyć zresztą u ciebie to już za późno
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pilnuj własnej korespondencji... xD
Może Ciebie matka lała patelnią, albo Twój pies, o ile takowego posiadałeś/posiadałaś Cię przewracał. :D
Bawisz mnie, musisz mieć nudne życie, skoro aż tak chcesz mi dokuczyć, myśląc że Twoje uszczypliwości mnie wzruszą.
Ciekawe jakim "kłopotem" Ty byłeś/aś dla swoich khem, starych, bo moi do dziś ubolewają, że się wyprowadziłam. ;)
Plujesz jadem jak taki archespor, albo skolopendromorf rodem z sagi gier o Wiedźminie :D - ale Ty pewnie nawet nie wiesz co to, boś taka tępota.
I tak też będę Cię traktować, jak coś odrażającego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Chyba twój jamnik złamał ci śródstopie lub mamusia rąbnęła patelnią aby ciebie uciszyć. Teraz wiadomo od czego są połamane płyty chodnikowe na chodnikach jak ty idziesz to wszystko się łamie. Oddali ciebie w dobre ręce chyba pozbyli się kłopotu z domu. tylko teraz dalej masz na pocztę po wezwania i komornicze wezwania. Zmień pocztę na chylonię bo tam masz bliżej a może ciebie już tam też znają i mają twoje zdjęcie na drzwiach tej osoby nie obsługujemy
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahaha, zamknij Ty buziuchnę.... kolejny prztyczek do Zamościa, z którym w zasadzie nic mnie nie łączy?
Nudne. Z rodzicami nie mieszkam już ponad 7 miesięcy, więc nie mają podstaw czegokolwiek i gdziekolwiek zakładać
I nie, nie uciekłam im, haahahahahaha. Wypuścili mnie dobrowolnie w ręce bardzo dobrego człowieka.

Życzę Ci, abyś doznał/doznała tak paskudnego złamania śródstopia jak ja przed sześciu laty. Może wtedy zrozumiesz co to jest ból. ;)

Ps. Sprawę apelacyjną rozpoznawał Sąd Okręgowy w Gdańsku z siedzibą przy ul. Nowe Ogrody 30/34.
To tak gwoli przypomnienia, coby Ci się województwa nie pomyliły xDD.

A od mojego ojca, wara, bo nie pozwolę bezpodstawnie obrażać człowieka, którego nie znasz. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15