Widok
Ale profilaktycznego liścia dostałaś pod garażami i szalałaś a twój skundlony czarny jamnik aż rechotał ze śmiechu i podwinął ogon. Zrobiłaś larum że taką cnotkę chcą zgwałcić chyba pomyliłaś seriale masz urojenia.Takie czarne parówki to załatwiam swoim czarnym rottweilerem. A apelacje ty chyba to z tatusiem w zamościu wygrywasz po 20minut wystać nie możesz masz girę niby po operacji bo mamusia nacisnęła na paluszek. Kreujesz siebie na pokrzywdzoną a jesteś tylko zwykłą histeryczką jak nie jest pi twojej stronie. Ciekawe czy już klamki w domu w oknach pozakładali bo byś im jeszcze uciekła
Ha-ha-ha. Uderz w stół - a nożyce się odezwą.
Jedną apelację juz wygralam w dniu 19 maja 2023r
( świrnięta mamusia byłej sąsiadki w roli rzekomo pokrzywdzonej - też dobra kłamczucha i aparatka, pakująca manatki i sprzedająca mieszkanie na wieść o złożeniu apelacji) , założę się że z tą durną bereciarą będzie to samo - a mam swoje metody, aby wyszło na moje.
Terminu jeszcze nie ma, ale wszystko przede mną.
Ha ha. Poza tym naucz się rozróżniać pobicie od profilaktycznego tzw liścia korekcyjnego... ;)
Życzę miłej i spokojnej nocy, mojego jamnika zostaw w spokoju, bo na takiego przychlasta jak Ty pewnie nawet nie podniósłby tylnej łapki w wiadomym celu.
Jedną apelację juz wygralam w dniu 19 maja 2023r
( świrnięta mamusia byłej sąsiadki w roli rzekomo pokrzywdzonej - też dobra kłamczucha i aparatka, pakująca manatki i sprzedająca mieszkanie na wieść o złożeniu apelacji) , założę się że z tą durną bereciarą będzie to samo - a mam swoje metody, aby wyszło na moje.
Terminu jeszcze nie ma, ale wszystko przede mną.
Ha ha. Poza tym naucz się rozróżniać pobicie od profilaktycznego tzw liścia korekcyjnego... ;)
Życzę miłej i spokojnej nocy, mojego jamnika zostaw w spokoju, bo na takiego przychlasta jak Ty pewnie nawet nie podniósłby tylnej łapki w wiadomym celu.
To za mało. ;)
Jeżeli dla Ciebie zgrozą nie jest, że seniorki siedzą szanownymi sempiternami na siedzeniach dla matki z dzieckiem, a takowa stoi z dzieciakami, zaś o ustąpienie jej miejsca, seniorki napastują innych ludzi ( inaczej nie da się nazwać podszturchiwania czy klepania w nogi) to chyba nie mamy o czym gadać.
Proponuję - przejedź się S-ką w godzinach porannych, w dniu powszednie. Na przystanku Chylonia Centrum,
mozesz sobie pomarzyc, że wsiadając w tenże autobus, usiądziesz. No chyba, że masz siłę stać od Chyloni do Śródmieścia, bo dopiero tam, jakże zacni seniorzy wysiadają całą bandą.
Jeżeli dla Ciebie zgrozą nie jest, że seniorki siedzą szanownymi sempiternami na siedzeniach dla matki z dzieckiem, a takowa stoi z dzieciakami, zaś o ustąpienie jej miejsca, seniorki napastują innych ludzi ( inaczej nie da się nazwać podszturchiwania czy klepania w nogi) to chyba nie mamy o czym gadać.
Proponuję - przejedź się S-ką w godzinach porannych, w dniu powszednie. Na przystanku Chylonia Centrum,
mozesz sobie pomarzyc, że wsiadając w tenże autobus, usiądziesz. No chyba, że masz siłę stać od Chyloni do Śródmieścia, bo dopiero tam, jakże zacni seniorzy wysiadają całą bandą.