Widok

Od teraz tylko do pana Michała!

Byłem dzisiaj w salonie u pana Michała. Bardzo, ale to bardzo pozytywne zaskoczenie. Badanie wzroku przeprowadziła przemiła, przeurocza pani okulistka. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się tak, aby okulista tak wszystko dokładnie tłumaczył. Co się będzie działo, co się dzieje, po co takie badanie w ogóle robimy. Odpowiedziała też bardzo rzetelnie i profesjonalnie na moje pytania. Widać w tej pani lata doświadczenia i sympatyczne podejście do klienta. Naprawdę miłe zaskoczenie. Po badaniu nadszedł czas na dobór oprawek i tu z kolei bardzo dobrze wykazał się pan Michał. Tak naprawdę nie wiedziałem do końca jakie oprawki chcę - czy kwadratowe, czy bardziej okrągłe, czy grubsze, czy chudsze. Zaproponował mi mnóstwo modeli, dzielił się swoją opinią, rzetelnie opisywał czy oprawki mi pasują do twarzy czy nie. To mi bardzo pomogło, bo samemu ciężko było mi się zdecydować. Przypuszczam, że taki klient jak ja może być najgorszy :). Jednakże dzięki wsparciu i radom, opinii pana Michała udało mi się wybrać chyba najbardziej pasujące oprawki w świetnej cenie!
Jeśli któryś z moich znajomych będzie szukał salonu optycznego to z najczystszym sercem mogę polecić salon pana Michała :).
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo Panu dziękujemy za ocenę oraz tak miłe słowa.
Pozdrawiam serdecznie,
Michał Antoszewski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry