Widok

Odbiór mieszkań Jasień Bulwary

Jasień Bulwary Temat dostępny też na forum:
Witam
Termin odbioru mieszkań w budynku nr 2 minął 15 listopada, Hossa nie odpisuje na maila, nie odbiera telefonu. Fachowiec przy przedodbiorze zwrócił mi uwagę że brak gotowej skrzynki z bezpiecznikami na miesiąc przed planowanym odbiorem to mało czasu. Jak widać wiedział co mówi.
Może ktoś wie coś więcej na temat odbioru mieszkań ?
Pozdrawiam
A.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Również czekam na wiadomość z Hossy na temat odbioru mieszkania w budynku nr 2. To już 3 tygodnie opóźnienia i brak informacji od Dewelopera ile to jeszcze może potrwać. Dziwne bo na pierwszym spotkaniu w budynku były zapewnienia, że termin będzie dochowany, mimo mojego sceptycyzmu patrząc na postęp robót.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi również słowem nie wspomnieli że może być jakiś przestój...
właśnie sprawdzam ile dziennie kosztuje ich ten przestój, może to mi poprawi humor...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W poniedziałek byliśmy w mieszkaniu na inwestycji i Pani powiedziała, że mają "lekkie" opóźnienia i mają nadzieję, że przed świętami oddadzą większość mieszkań, pytanie czy im wierzyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale w którym budynku ? 1 czy 2 ?

Wczoraj się doczekałam odpowiedzi od Hossy...

"Witam,

Uprzejmie informuje, iż na chwilę obecną nie mamy jeszcze pozwolenia na użytkowanie. Nie jestem również w stanie powiedzieć Pani kiedy dokładnie pozwolenie otrzymamy, a tym samym rozpoczniemy przekazywanie mieszkań."

zatem jakie mieszkania oni chcą oddać przed świętami ? bo to dotyczy mieszkań budynku nr 2, który miał zostać oddany w listopadzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w budynku 2 niestety;/ No to ładnie ciekawe kiedy pozwolenia się doczekają i dlaczego go jeszcze nie uzyskali;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również czekam na odbiór mieszkania w budynku numer 2. Hossa ewidentnie coś kręci z terminami. 2 tygosnie temu zostalam poinformowana ze czekaja na odbior przez strazaka mial byc 11.12 i jeszcze przed swietami bedzie odbior.Tydzień temu Pani inżynier powiedziała że została odebrana windą przez UDT a na strażaka dalej czekają, przed świętami nie zdążą A pomiędzy świętami A sylwestrem nie pracują, odbiory Na początku stycznia..szkoda że nie poinformowali o jakichkolwiek opoznieniach na wizytach przesdobirowych. Umówione ekipa do wykończenia, stolarz itp i teraz wszystko poszło w cholerę. Ewidentnie coś musieli pójść konkretnie nie tak skoro odbiór opóźnia się z tak dlugo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowi mieszkańcy czekają z niecierpliwością na odbiory. Dzwonimy, piszemy maile i dostajemy co chwilę nowe powody dlaczego lokale nie są oddawane przyszłym lokatorom. Z początku trochę wierzyłem, że może uda się to w tym roku. Obecnie wystarczy przejrzeć galerię zdjęć z grudnia, żeby stwierdzić że Deweloper najzwyczajniej nie wyrobił się z zakończeniem podstawowych robót budowlanych. Teren przy budynku nr 2 to cały czas plac budowy, brak ukończonych nawierzchni jezdni i miejsc postojowych, brak terenów zielonych, wykończeń...i to wszystko w czasie kiedy zima się zbliża i nie wszystko uda się wykonać przy -5 stopni. Będzie super jak dostaniemy mieszkania w lutym i to przy sprzyjających warunkach pogodowych. Opóźnienia to nic strasznego w procesie budowlanym zdarzają się prawie zawsze, tylko po co to zwodzenie klientów i dezinformacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zwodzili nas po to aby dać sobie czas, abyśmy nie biadolili im już przy przedodbiorach, bo powiedzmy sobie szczerze...tam był istny plac budowy i jest nadal, praktycznie zerowy na oddanie w terminie, ale trudno żeby na to patrzeć realnym okiem , kiedy to chce się odebrać w końcu swoje 4 kąty.

a to że potraciliśmy ekipy wykończeniowe...itp. , a co ich to obchodzi, oni swoją kasę wzięli a karne odsetki sobie już wliczyli w koszty...straszne :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi się wydaje że jakiś podwykonawca dał ciała, wiadomo jak teraz jest ciężko z fachowcami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem ciekawa jak to będzie z odbiorami mieszkań z mdm.. Oni nam obiecali, że początek stycznia będą odbiory mieszkań z MDM i, że wszystko będzie zorganiozwane w ciągu 3 dni bo te listopadowe już dawno będą oddane, ale z tego co widze to może być z tym ciężko..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czym one się różnią poza tym że są dofinansowane z projektu MDM ? Są wykończone pod klucz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tym, że mieszkania z MDM mimo tego, że również były wykończone w listopadzie mogłby być oddane dopiero w styczniu - pieniądze z MDM były z 2018 więc i odbiory musiały być w 2018. Niczym więcej się nie rożnią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słuchajcie,info z dzisiaj- podobno mają dostać pozwolenie 7-8 stycznia więc najbardziej realny termin odbiorów druga połowa stycznia, tak powiedziała nasz pani" opiekun" budowy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć,

Hmm wczoraj wpadłem przejazdem zobaczyć czy droga jest skończona - termin który podałaś wydaje się możliwy (jednak 7 to niedziela)... Chociaż na tablicy informacyjnej jest wielkimi literami podane że termin zakończenia robót to 31.12.2017 więc nie widzę powodu żeby pozwolenie nie mogło zostać wydane np. 3.01 i odbiory ruszą przed świętem 3 Króli :)

Z pewnych wiadomości - w końcu drodze nadano nazwę. Będziemy mieszkać przy ulicy Krzysztofa Komedy (polskiego muzyka jazzowego).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo też że numer 2 to 32 :) Zatem nasz adres to Krzysztofa Komedy 32 :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super nie mogę sie doczekać az będziemy mogli tam zamieszkać! A propo zamieszkania, wiadomo kiedy rusza w końcu te odbiory?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej co z odbiorami?? Cos sie ruszylo czy nadal nic???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

11go stycznia ma być odbiór budowlany i uzyskanie pozwolenie na użytkowanie.
W związku z tym najbliższy realny termin rozpoczęcia wydawania kluczy to 15 stycznia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziś nam powiedziała że 22 stycznia maja ruszac odbiory, oni sami już się plączą w zeznaniach i jednym mówią tak a innym inaczej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jakaś kpina.. Pani Ania chyba ma odgórne zalecenie żeby Nam wciskać kit bo faktycznie nie można od Niej uzyskać żadnej wiarygodnej informacji. Ostatni raz współpracuję z Hossą i będę odradzał wszystkim znajomym.
P.S. Info o odbiorach od 15 stycznia mam po wizycie w biurze na Garnizonie w miniony piątek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie,
15 stycznia to równe 2 miesiące opóźnienia o jakim była mowa wcześniej że jest .
Bądźmy dobrej myśli że to już niedługo i jest to prawdziwy termin.

Dobre imię Hossy zostało mocno nadszarpnięte i ta inwestycja będzie długo odbijać im się czkawką .

Tak z ciekawostek, jakie macie atrakcja w związku z obsuwą ? :/
ja ostatnio musiałam zabrać ze sklepu 50m2 podłogi ( 78 paczek) , po 3 miesiącach sklep miał prawo uznać że nie jest przechowalnią i zawiozłam je do dobrej znajomej co mi je przetrzyma, oczywiście będę miała jeszcze kolejną zadymę żeby je jeszcze raz zabrać na Jasień :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w kawalerce 25 m przetrzymuje nowa lodowke,zmywarke, piekarnik,pralkei płyt indukcyjna=D niestety człowiek się polu sól na przedświąteczne promocje I obiecanki ze przed świętami mieszkanie już będzie,już nie.mówię o wszystkich promocjach które przeszły nam koło nosa w marketach budowlanych... jutro bede po raz kolejny dzwonić do p.Anny, chcociaz czasami mam wrażenie że już mnie zablokowała po odbiera dopiero za 5 razem=D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, daj znac prosze jak dostaniesz jakies informacje. Ja np woze w bagazniku pralke o 3dni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Info z dzis- do konca tygodnia mamy dostac meile z gotowocia i od poniedziałku maja ruszac odbiory...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe na ile wiarygodne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc, a dochodzicie roszczen za zwloke od Hossy? Jesli tak to jakie macie stawki w Waszych umowach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wkoncu się doczekalismy=) dostaliście meile potwierdzające gotowość odbioru?=)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


Witam Was wszystkich! Czytam wszystkie Wasze komentarze z tą nową inwestycją i chciałbym do Was dołączyć na budynku nr 12= 13.Jestem przed podpisaniem umowy ale w tej sytuacji zaczynam się wahać z zakupem mieszkania w Hossie.Może dalsze etapy już polecą szybciej bo jak mówi przysłowie '' pierwsze śliwki robaczywki ".Jestem ciekawy czy będzie ze strony Hossy jakiś zwrot kasy dla Was za nie dotrzymanie terminu oddania.Dajcie znać.Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Janusz,

Ciężko już teraz określić jak będzie przebiegać realizacja budowy kolejnych budynków na "Bulwarach" , mają już za sobą pierwsze koty za płoty, ale to nie wyklucza że teraz już będzie z górki...
Oczywiście że akt notarialny jasno określa stawkę za każdy dzień zwłoki wydania lokalu, myślę że każdy z nas wystąpi o to do Hossy, musimy jednak poczekać do terminu wydania lokalu. Wtedy będzie znana kwota ( ilość dni spóźnienia).

Jak zobaczyłam wczoraj maila o gotowości, to popłakałam się...ze szczęścia :)

Miłego Dnia Sąsiedzi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hola hola:) dostałaś maila o gotowości? na kiedy? co gdzie jak?.... ja nic jeszcze nie otrzymałem;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli nie zniechęciło Cię podejście hossy to podawania fałszywych/nie realnych wiadomości o terminie odbioru to zapraszam sąsiada :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słuchajcie !!! Dzisiaj byłem na terenie budowy i dowiedziałem się,Tu i Tam (ma sie te chody ! ), że już chyba wczoraj 2 (słownie-DWA ) mieszkania zostały wydane w budynku nr 2.Myślę,że ta informacja Was pocieszy.Proponuję stanąć już w blokach(startowych) i do roboty.Proponuję też konkurs = kto pierwszy w" dwójce" zamieszka ten następnym lokatorom stawia WÓDKĘ = bo ja może za doooobry rok! Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Janusz a pytałeś ile budynki mają opóźnienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytałem o wszystko.Otóż budynek nr 1 ma minimalny poślizg,pozostałe budynki idą w normie czasowej.Przestawili dźwig do dalszej budowy 13 i 12 budynku i czekają na przyjęcie chyba UDT-u by można było dalej ruszyć dźwig do pracy. Wszystko spowodowane jest odbiorem energii,wodociągów i kanalizy itp. jak zawsze przy pierwszych zgłoszeniach o oddaniu do użytku nowego osiedla.Te firmy się nie spieszą z odbiorami budynków no bo jaki mają w tym interes ? Po czasie rękojmi wszystko przechodzi pod ich obsługę i kontrolę więc wszystko skrupulatnie nitka po nitce aż do kłębka żeby nic nie przegapić a czas za.........la,la,la.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiejsza wizyta na budowie: droga otwarta można podjechać pod bud 1 i 2. Na parterze widać, że mieszkania w środku skończone. brakuje płotów itd. Bud 1 ma nie wszystkie balkony wykończone. Tydzień temu nie można było wjechać, a balkony w bud 1 miały tylko poręcze. Wbrew mojemu sceptycyzmu bud 1 ma szanse na luty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba było 0,01%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O kurcze to niedobrze... ja mam mieszkanie w budynku nr 1 ale jak na 2-ce opoznienia to tam pewnie tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według Pani z biura Hossy, opóźnienia siegają dwóch miesięcy na pierwszym etapie. Potwierdzone z info z początku stycznia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Więc wygląda na to że wszystkie, nawet jeszcze nie zaczęte budynki będą miały opóźnienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla waszego pocieszenia obstawiam, że już nie będzie takich opóźnień. Budynek 2 posiada kotłownie oraz lokale komercyjne (czego nie posiadają inne budynki) + dochodzi infrastruktura w koło budowy. Inne budynki na bank będą wymagały mniejszych nakładów.
Trzymam kciuki żeby wam szybciej to poszło:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budynek nr 1 już teraz ma 2 tygodnie opóźnienia- a przynajmniej tak wynika z rozmowy z panią Aleksandrą- opiekunką budynku.
Podobno przekazywanie kluczy ma się zacząć na początku lutego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim razie zgodnie z terminem. Bo planowany termin odbioru to 15 luty dla budynku 1.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to ciekawe, bo ja mam co innego w umowie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

15 stycznia jest .. wróć był.. budynek nr 1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy Hossa podala jakies wiazace terminy w koncu? Czy trzeba z prawnikiem do nich sie zglosic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli według wypowiedzi wyżej, pierwszy etap miał 2 miesiące opóźnienia to wątpię, że inne nie będą miały. Jedno pociąga drugie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie hossy są zdjęcia ze stycznia ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, jesteśmy umówieni na odbiór mieszkania w budynku 2 na najbliższy poniedziałek. Jak Wam się podoba zmiana nazwy ulicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobry wybor z nazwa ulicy podoba mi sie! Napisz jakie wrazenia po odbiorze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak wrażenia po odbiorze? Dużo uwag miałeś? Z czym był największy problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli jesteście jeszcze przed odbiorem to sprawdzajcie dokladnie okna, w naszym mieszkaniu w dwa okna uszkodzone- w jednym poszarpana rama a w drugim rysy na szybie. mam nadzieje ze u was jest wszystko w porzadku, a jezeli jeszcze jestescie przed odbiorem- poswieccie wiecej czasu na dokladne odbiory.teraz czekamy na przewlaszczenie- niestety wg info od hossy ma to trwać kilka miesięcy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka będzie dalsza procedura ? będzie wymiana tych okien czy dostałaś inną propozycję? Jestem bardzo ciekawy czy dostaniecie jakiś zwrot kasy za opóźnienie odbioru.Byłem kilka dobrych dni temu w 2 c-e na ostatnim piętrze,oglądałem kilka gotowych mieszkań i wizualnie było wszystko ok. ale nie wiem jak w innych lokalach.Dobrze, że o tym piszesz bo wszyscy Ci którzy są już na etapie odbioru powinni się ze wszystkimi tymi spostrzeżeniami podzielić.Pozdro Emilia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez jestem już po odbiorze, poza pęknięciem na suficie mój fachowiec niczego się nie dopatrzył, Hossa ten sufit poprawi.
Co do zwrotu, mam napisać krótkiego maila z prośbą o naliczenie kwoty za zwłokę i podać numer konta.

Przewłaszczenie może potrwać kilka miesięcy ???, póki nie mamy aktów notarialnych nie możemy podpisać umowy z Energą na dostawę prądu. Na chwilę obecną będziemy korzystali z prądu Hossy, nie sądzę że będą nam go sponsorowali kilka miesięcy i z aktami będą uwijali się szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, też pytalam o zwrot za zwłokę to Pani Ania tez mi powiedziała żeby napisać krótkiego meila do Pani od rozliczeń która informowała nas o gotowosci, a ona weocila do nas z formularzem na ktorego wypelnienie mamy 14 dni i dostarczenie osobiscie lub wysłanie poczta do hossy. Co do aktu-też zapytałam czemu tak późno i co z energa bo musimy zalozyc liczniki- to dostałam bardzo miła odpowiada że chyba nie czytałam dokladnie umowy deweloprskiej bo mają czas do 15 lipca..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli do lipca prad leci przez hosse?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak oni to sobie wyobrażają bo w tym momencie każdy mówi co innego, w poniedziałek chce tam pojechać osobiście i z nimi pogadać bo w tym momencie jedyne czego jestem pewna to to ze jakbym teraz miała kupować mieszkanie to grubo bym się zastanawiała czy wplatywac się w umowy z hossa niestety...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezle a jak wyglada z woda? To samo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Jako przyszli lokatorzy w budynku 15, jestesmy zawiedzeni wspolpraca z Hossa. Pracujemy w tygodniu i nie mamy mozliwosci obejrzenia przykladowego mieszkania w weekend (mimo zapewnien Pani z biura). Czy jest ktos tak mily i pokazalby nam swoje mieszkanie w stanie surowym? Bedziemy bardzo wdzieczni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Kuba,
a jaki metraz Cie interesuje? Ja mam kilka zdjęć, które zrobiłam w celu pokazania mieszkania rodzinie. Jesli nie zrazi Cię trochę wątpliwa jakość, to mogę Ci je przesłać.
Jeśli jesteś zainteresowany, podaj maila :)
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Kasiu,
Jestem przyszłym mieszkańcem 15tki i będe wdzięczny za przesłanie zdjęć Twojego mieszkania na maila: km.kawkaa@gmail.com
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie, my też odebraliśmy tydzień temu mieszkanie. Jak ktoś wcześniej napisał, trzeba uważać na szyby i parapety.Mamy 2 szyby uszkodzone i 1 parapet. Były również pęknięcia na suficie,które wczoraj pracownicy Hossy usunęli. Poza tym Hossa ma usunąć zaciek na elewacji,który pojawił się po raz kolejny (był już raz usuwany). Twierdzą ,że elewacja wybrudziła się, jak ktoś z pracowników czyścił posadzkę na balkonie. Moim zdanie to ściema, bo posadzki na balkonach są brudne, a zaciek zrobił się w tym samym miejscu co poprzednio.
Aga
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc Kasiu, w takim razie poprosze: kuballegro89@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Też przymierzam się do zakupu mieszkania. Czy mógłbym prosić również zdjęcia. bluehefner86@wp.pl dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry właśnie zamierzam kupić mieszkanie na Jasień bulwary ... Cxy mogłabym prosić o opinie co do wykończenia jakości itp... Jakie są drzwi wejściowe do mieszkań czy trzeba dopłacać za parapety itp ..może moglibyście Państwo wrzucić jakieś zdjęcia stanu mieszkań po odbiorach ... Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogłabym też dostać zdjęcia mieszkania w stanie surowym? Przyszła mieszkanka 10 :) farii@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też chciałabym uprzejmie prosić o te zdjęcia. Mój adres email: dagala@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Janusz jak to oglądałeś kilka gotowych mieszkań? A z jakiej racji kierownictwo budowy wpuszcza obce osoby do czyjegoś lokalu? Od tego mają klucze master, żeby zamknąć wszystkie mieszkania i nikt się po nich nie kręcił...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witaj ~mm ! Bo tak się zwiesz a szkoda, że nie używasz chociaż własnego imienia.To portal,który jest poświęcony konkretnie nam,o nas,o naszym przyszłym osiedlu o tym że kiedyś może będziemy sąsiadami i stworzymy fajną atmosferę mimo początkowych kłopotów z terminami i odbiorami własnych mieszkań na które długo czekamy...... ( to tyle!). Ty może kupując swoje mieszkanie nie miałaś(łeś) takiej możliwości zobaczyć cokolwiek bo nie było jeszcze żadnego budynku czy mieszkania.Każdy deweloper jeśli już ma taką możliwość to nawet sam Ci zaproponuje wizytę w obecności osoby do tego upoważnionej.W umowie deweloperskiej dopóki nie masz odbioru i pełnego przeniesienia własności, nie jesteś jeszcze właścicielem mieszkania.Ja zanim się zdecydowałem byłem na kilku osiedlach i oglądałem takie wzorcowe nazwijmy mieszkanie.P.S. Jeśli zajrzałem może do Twojego to sorry ale wszystko było w normie a ja nic stamtąd nie wyniosłem. W razie czego w drodze rewanżu zapraszam do mojego a co ! Pozdrawiam-Janusz(przepraszam ,że wpisał mi się anonim bo za szybko wcisnąłem ZAPISZ.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Janusz po co do mieszkania :) będziemy mieli piękne ławeczki albo wyciągnięty nogi w kierunku potoku i też będzie dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witaj! O,o,o! To jest bardzo pozytywna podpowiedź i wręcz propozycja.Takich postów proszę więcej bo na tym polega dobra atmosfera między sąsiadami.Co do potoku,to on będzie widoczny w bardzo małym fragmencie przy budynku 14-15 a później już schowany pod ziemią.Ale jezioro ma taką szansę na nowe życie jeśli wszyscy mieszkańcy oto zadbają.Teren dookoła jeziora jest już dawno rozdzielony i sprzedany przez miasto i kupiło go kilku deweloperów więc może to będzie dobry wybór.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, a czy w momencie jesli wystapią jakieś elementy do poprawyjak pęknięcie np czy porysowane okno, czy hossa wydaje mimo wszystko klucze a w protokole zobowiązuje się te elementy naprawić czy trzeba czekać, aż wszystko poprawią ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Można odebrać mieszkanie z uwagami (wypisuje się wszystkie niedoróbki i niedociągnięcia), które Hossa w ciągu 14 dni uznaje za zasadne lub nie. Po uznaniu za zasadne mają 30 dni na usunięcie usterki. Uznanie zasadności zgłoszonej uwagi następuje od razu na miejscu przy odbiorze. Czyli max. 30 dni od odbioru Hossa zobowiązana jest usunąć zgłoszone wady. Można też nie odebrać mieszkania dopóki deweloper nie usunie wszystkich zgłoszonych wad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj! Super,że poszło w tej nazwie w kierunku muzy a nie polityki bo do mnie chyba już nikt by nie przyjechał w odwiedziny! Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Budynek nr 1 czy ktos sie orientowal kiedy maja ruszyc odbiory mieszkan?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno początek lutego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mi tak powiedziano,już nie mogę się doczekać:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj kontaktowałam się z Panią Aleksandrą w sprawie odbiorów mieszkań w budynku nr 1 i prawdopodobny termin to ok połowa lutego :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi wczoraj powiedziano, że 5-9 lutego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi tez, z tym ze przy zalozeniu ze pozwolenie na uzytkowanie bedzie do 31.01 wydane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety dalsze przesuniecie w odbiorach ok. 2 tyg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.Jak wywnioskowałem z Twoich wcześniejszych postów piszesz o budynku nr1 ? Bo w 2-ce chyba już były wszystkie odbiory czy też nie ? Czytając wyżej część ludzi już odebrała chyba co? Tu było chyba ze 2-3mce w plecy.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaniepokoję was trochę... jako mieszkaniec bud.2 odbieram go 13.02.2017r.... wiem ze do 19.02.2017r. będzie drugi rzut odbiorów w tym budynku, więc w 1 spodziewajcie się info po tym terminie... raczej nie wcześniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Licząc od dzisiaj, czy połowy lutego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 tyg liczac od polowy lutego czyli przy dobrych wiatrach koncowka miesiaca. Ale ja juz troche powatpiewam w to info widzac co dzialo sie na bud nr 2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dowiedzialan się od hossy, że odbiory w budynku 1 najszybciej rusza 16-19 lutego - z zastrzeżeniem ze to nie jest ostateczny termin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Informacja z dzisiaj od p. Aleksandry jest taka, że odbiory w budynku nr 1 ruszą po 19stym lutego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyli jednym mówią 16-19, a drugim po 19:) Różne info od tej samej osoby. Czyli dalej hossa ściemnia. - Ostrzezenie dla nowych kupujacych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd mają wiedzieć dokładnie, skoro to tak naprawdę zależy od wielu czynników?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Generalnie racja, tyle ze to nie jest pierwsza budowa...czyli jakies doswiadczenie jest i klientom powinni dawac na biezaco znac dlaczego opoznienie to by nie bylo niepotrzebnych gdyban i zapytac co chwile- moim zdaniem. To ze jest opoznuenie to ok- normalne powiedzmy ale informowanie klientow powinno byc lepsze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

~anonim 91.194.122.* - IP wygląda, że należy do hossy:) bardzo miło witamy. Może powie pan/pani jakie czynniki Wasza firma nie jest w stanie przewidzieć? Ponad 2 miesięczne opóźnienie jest tak trudno przewidzieć (przez dewelopera, który nie buduje pierwszy raz) jeśli gołym okiem w listopadzie widać nie ukończony budynek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostrzegam przed podpisywaniem umowy na wykonczenie mieszkania z firma Perfect Construction! Poczytajcie forum na praca do kitu! Z wlasnego doswiadczenia potwierdzam ze sa nieuczciwi!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej czy ktoś z was wie kiedy musimy zacząć płacić za czynsz?
pozdrawiam przyszłych sąsiadów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Kasiu! Pytałem o to kilka dni temu bezpośrednio w biurze i czynsz naliczany będzie od dnia odbioru mieszkania.Czy będzie to tylko czynsz za mieszkanie czy też z terenem zewnętrznym tego jeszcze nie wiem.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No byłoby kpina żebyśmy płacili za teren zewnętrzny jak póki co nic tam nie ma oprócz budowy, nawet głupiego smietnika..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A możecie mi powiedzieć ile będzie wynosił czynsz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Między 3-4 zł za metr + media (woda, prąd, ogrzewanie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jest jeszcze ktoś kto nie zna terminu odbioru mieszkania w bloku nr 2?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam odbiór w 1nce we wtorek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nooo w koncu ruszylo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O to miło Ola:) zdaj relacje po odbiorze.
A które piętro? zastanawia mnie czy jest jakaś zależność wydawania.
Kiedy dowiedziałaś się o odbiorze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Krzysiek. Czy to jest sprawdzona informacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Krzysiek. Czy to jest sprawdzona informacja odnośnie czynszu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, a macie może jakieś sugestie co wyboru dostawcy prądu? Dostałem dzisiaj maila z informacją, że Operator odebrał przyłącze. Hossa domyślnie wciska nam Energę ale mam z nimi trochę niefajnych doświadczeń... Wymuszają taryfę Premium, dorzucają opłaty handlowe a za wypowiedzenie umowy przed jej końcem sporą karę naliczają. No i cena za kW nie jest szałowa. Ogólnie spodziewajcie się tego co najgorsze z cech które ma większość publicznych firm :) (nie wierzycie - poczytajcie sobie dowolne forum, mnóstwo tam podobnych opinii).
Zagłębiałem się trochę w temat i wiem, że na rachunek za prąd składają się dwie opłaty: sieciowa (tu nie można nic zrobić, Energa jest właścicielem sieci elektroenergetycznej) oraz dystrybucyjna. Ogólnie podpisuje się dwie umowy i tu wkracza Energa ze swoją umową kompleksową (uważajcie na taryfę z końcówką "k", np. G11k). Można więc w Enerdze tylko podpisać umowę sieciową a dystrybutora wybierać jaki się komu podoba tyle że ja nie mam żadnych doświadczeń w takich manewrach. Jakieś podpowiedzi dla miłego sąsiada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkich sąsiadów :)

Jak już się uporamy z remontami i hossa zadba o teren dookoła naszych budynków, można ruszyć z inicjatywą i zorganizować jakiś sąsiedzki grill nad jeziorkiem :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem za
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem za
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkich! Ja już w specjalnym notesie zapisuje :Kaśkę,Agnieszkę,no i zobaczymy kto jeszcze podłączy się do tej IMPRY nad jeziorem!!! A będę chodził po klatkach i przypominał o tych postach jak trzeba będzie.Moje mieszkanie będzie za dwie wiosny i jedną zimę ale cieszę się że już odbieracie swoją Jedynkę i Dwójkę.Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej! To jak z tym pradem? Tez by mnie to interesowalo....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hey,
Czy możecie polecić jakiegoś fachowca do pomocy przy odbiorze mieszkania? Inspektor budowlany bądź ktoś kto zna się na rzeczy ? Pozycje z dr google nie maja już terminów niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj ! Mam kogoś takiego.Jest to gościu co uczestniczy przy odbiorze oraz później można z nim dogadać też wykończenie mieszkania.Ma bardzo dużo zleceń ale jest FACHOWCEM po którym nie trzeba poprawiać.Po dłuższych namowach może da się go ściągnąć-terminy!!!Nie traktuj tego jako jakieś reklamy kolesia,wujka itp.U mnie w poprzednim mieszkaniu był od początku do wykończenia, aż pod klucz.Jest już zaklepany na moje mieszkanie w 11-ce i tego już nikt nie zmieni.Podaje namiary: Grzegorz 501815870.Jak będą problemy,daj mi znać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

G11 sugeruje w ENERGA tylko... bo reszta wyglada tak, ze zagwarantuja Wam przez 2 lata brak podwyzki na 1 kWh ale podniosa np. oplate przesylowa ;)) Takie to sa "promocje" ;)) chyba ze ktos pierze po nocach to jest tam tez nocna taryfa.
Grill nad jeziorem... hmm..ciekawe ;))
iSwoja droga gratuluje "schowania" liczników energii przed lokatorami ;)) To dosć nietypowe rozwiazanie kiedy bede co miesiac podawal odczyt rzeczywisty... ale nie wejde na glwona rozdzielnie pradu w budynku. Ciekawe.... dość ciekawe... niespotykane u innych developerów. ;)))
Pozdrawiam

P.S. Mój Misiek wkurzony...winda nie dziala...a kafle i panele nosić trzeba. Winda.....niby jest ale nikt jej nie widzial jeszcze... pomimo odbioru budynku..brama do hali też...z awarią ;)) Podwykonawcy pupy dają po całości jak widać.
Mam nadzieje, że tak na starcie tylko, pozniej bedzie juz tylko z górki.
Szlaban na osiedle pewnie tez sie w koncu pojawi...Wspolnota zapewne tego zechce ;))

Pozdrawiam serdecznie po sąsiedzku!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! No tez mysle o tej G11 taryfie. Tyle ze oni chyba chca zeby podpisac na 2 lata umowe. Ja pierdziele... z tymi usterkami, niezle... nastepne mieszkanie biore juz gotowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

G12 to przeżytek, wykorzystywana przy ogrzewaniu elektrycznym, dzienna taryfa jest droższa, zupełnie się nam to nie opłaca kiedy nie mamy gazu i gotujemy też na prądzie.
W 32 winda jeszcze działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdura! Umowy sa na czas nieokreślony! Nie wypisujcie bzdur.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umowy są na 3 lata i w tym okresie jeśli wypowiesz umowę płacisz kolosalne pieniądze a po 3 latach przechodzi na czas nieokreślony i wtedy możesz zmieniać dostawcę bez żadnych konsekwencji byłam i podpisywałem umowę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli podpisywałas umowę to zakładam ze ja czytałaś ? Bo ja tak, i jest podany konkretny czas. Po tym czasie przechodzi na nieokreślony dopiero.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej!
Nie musisz podpisać umowy na czas określony (2 lata czy jakiś tam inny) - wystarczy miło naprowadzić osobę, którą się zastało w salonie sprzedaży na odpowiedni tok rozumowania :) ja w podobnych sytuacjach wspominam że X lat to długi okres, czasami chodzi mi po głowie dłuższy wjazd za granicę, a poza tym "nie lubię zobowiązań" i z reguły pojawia się możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony, bez kar za wcześniejsze wypowiedzenie (w Enerdze liczą sobie chyba 50 zł/miesiąc pozostały do końca umowy jeśli się zobowiążesz).
Tak zrobiłem w tym tygodniu i właśnie wysyłam skan umowy żeby przejść do Po Prostu Prąd - mają dobre opinie a poza tym na stronie są dostępne wzory umów i szczerze nie ma się do czego przyczepić. Korzystna cena za KW i brak opłaty handlowej. Oczywiście jak się będzie zalegać z płatnościami to znajdą Cię wszędzie :P Podoba mi się to, że ograniczają do minimum formalności i wszystko można załatwić zdalnie, bez wychodzenia z domu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 32 winda działa! Hurraaa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 32 winda działa! Hurraaa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj tutaj: odbiorymieszkan.trojmiasto@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 32 winda działa! Hurraaa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odebralismy nasze mieszkanie! W sumie niewiele jest do poprawy, co cieszy! Ale z winda niezle jaja w budynku 30!! Utknelismy w srodku i musial serwisant przyjechac nas uwalniac, takze uwazajcie! Winda dziala jak jej sie zachce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co jest do poprawy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie do poprawy sa stropy na suficie, zarysowana ściana, brak wypełnień przy oknach, regulacja okien i drzwi bo osiadły i najważniejsze kąt w łazience przy wannie - odbiega od normy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My dziś dostaliśmy gotowość do odbioru
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

działa już na luzie, tylko szlag mnie trafia vo jakiś idiota wbił do środka strzałkę podświetlana... i troszkę niszczą robotnicy ściany.. nie szanują nic na klatce... Uczucie ich! To nasz dom i nasza klatka schodowa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My już dziś po odbiorze. Do poprawy sa sufity bo popękały na łączeniu płyt, jeden parapet bo przy produkcji za mało go wyszlifowali oraz ramy w kilku miejscach były od pianki montażowej (niewielkie i od razu usunięte. Bardzo jestem zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie... Podobnie zdjęcia mieszam na stronie od mało aktualizują.. klatki drzwi okna i widok okolicy i się d,iwje na budowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile bylo opozninia w odbiorze? I w jakim czasie hossa to naprawi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My odbieraliśmy o czasie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My odbieraliśmy o czasie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My odbieraliśmy o czasie. Pan z którym odbieraliśmy doradził aby nie naciskać na Hossę w sprawie napraw (zwłaszcza kafelki na balkonie) wiadomo teraz z pogodą cieńko i jak robili by teraz to za chwilę by znowu odpadła. Czekamy na pogodę. Co do reszty to chcieliśmy zostawić klucze aby mogli swobodnie naprawić ale odmówili (nie chcą wchodzić do mieszkania gdy są nasze rzeczy a nas nie ma aby nie było niedomówień.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochani mieszkancy bloku nr 32 pisze z ogromna prosba o uczulenie ekip remontowych o to zeby nie robili takiego brzydko napisze SYFU jaki jest na klatce, oraz w hali garazowej. Z tego co mi sie wydaje jest kontener na smieci a czasami jest tak ze w hali jest jeden wielki smietnik. Winda tzn drzwi poobijane ciekawe co bedzie dalej. Super ze kazdy bedzie mial piekne mieszkania ale fajnie by bylo gdyby reszta budynku jakos wygladala.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram!Pilnować ekip. Dbajmy o nasz dom aby jak najdłużej było ładnie i przyjemnie się żyło. Ps. Co z grupą na Facebooku? Jest jakaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komedy 30 ale jeszcze w „budowie“
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam orientował się ktoś możę na temat możliwośći instalacji internetu? UPC np poki co nie oferuje swoich uslug
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

UPC nie wiadomo kiedy będzie, Pani administrator mówiła że ciągle dogadują umowę z Hossą i może to potrwać kilka miesięcy...
za to podobno w przyszłym tygodniu będzie można założyć sobie Vectrę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też myślałam o założeniu grupy na Facebook będzie łatwiej się komunikować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się co do grupy na Facebooku będzie łatwiej i trochę mniej anonimowo :) co do syfu w hali to jest porażka ... ostatnio byłam z mężem i wszędzie walały się śmieci i kawalki płyt, również uważam ze trzeba na to uczulić nasze ekipy. My roznieś mieliśmy problem z parkowaniem w hali .. już drugi raz ktoś zajął nam nasze miejsce. Uważam ze to jest szczyt hamstwa wjeżdżać do hali garażowej gdzie wiadomo ze miejsca są wykupione i parkować sobie na czyimś miejscu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram w 100% jak już musicie zaparkowac to chociaż zostawcie za szyba kartke z numerem telefonu żeby W razie czego móc się skontaktować żeby te miejsce zwolnic--trzeba zachować chcoiaz minimum przyzwoitości.. słuchajcie czy ktoś z was kontaktował.się z administratora.-firma patronat? Dziwią mnie koszty faktur-póki co płacimy za same administrowanie-gdzie są opłaty za czynsz i wode/cieplo itp? Wysłałam.do nich zapytanie ale żadnej odpowiedzi póki co. Słyszałam ze ogolnie Patronat jako amdinistrator nie ma dobrej opinii i i znajomi radzą żeby szybko od nich uciekać bo napoczatku wszystko pięknie i tanio A potem.naliczaja sobie jakieś wyimaginowane koszty, opłaty,odsetki. Hossa ma z nimi chyba jakas umowę bo wszędzie ich wciska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My nie mamy wykupionego miejsca w hali garażowej. Więc wjeżdżamy autem do garażu (bez stawiania na czyimś miejscu) aby tylko wywalić z bagażnika ciężkie rzeczy. I przeważnie ja stoję przy aucie i w razie co zawsze mogę odjechać. Mąż w tym czasie szybko przenosi rzeczy do mieszkania i zaraz potem opuszczamy garaż. Tylko nie rozumiem czemu ludzie zostawiają po sobie syf. Tu coś się walą tam uszkodzona ściana, aż przykro patrzeć jak szybko się to wszystko niszczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma Patrona jest powiązana z Hossą. Zarządzali naszą wspólnotą na Wiszących Ogrodach. Nie byliśmy zadowoleni. Problemy z fakturami i wyegzekwowaniem czegoś od Hossy w ramach gwarancji były na porządku dziennym. Niestety przez powiązania z Hossą nie dbają o interesy mieszkańców. Generalnie na Wiszących Ogrodach większość wspólnot umawiała się z notariuszem i rezygnowali wszyscy z ich usług. Już zgłosiłam do nich kilka uwag, między innymi odnośnie parkowania przez robotników Hossy na naszych miejscach ,których i tak jest mało wokół budynków. Pani nic nie może z tym zrobić,rozkłada ręce-Hossa może robić co chce dopóki nie skończą całego osiedla....
I odnośnie bałaganu i zniszczeń w budynku nr 32-masakra,jestem przerażona tym co tam się dzieje. Butle po płynie do spryskiwaczy aut,opakowania po szpinaku, zniszczona klatka ... jakaś tragedia i nie wiem naprawdę co mozna z tym zrobić. Ekipom nie zależy i nikt nie sprawdzi kto generuje taki bałagan i zniszczenia.
Agnieszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do tych co kupowali miejsca w hali na osobnym akcie. Budynek Komedy 30. Czy juz mogliscie wykupic oficjalnie bo mi ostatnio mowiono ze akty jeszcze nie gotowe....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tymi garazami,parkingami to masakra 40mieszkań w bloku a 18miejsc gazowych.Ci co nie moga miec garazu to nie wiem gdzie maja parkować??z parkowaniem za kazdym razem to utrapienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie taka samą informacje ,,że akty nie gotowe'' dostałem od nich jakoś pod koniec lutego. Od tego czasu zero informacji że coś się zmieniło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Wszystkich :) Niedawno odebraliśmy mieszkanie na Komedy 32 i jesteśmy na etapie wykończenia mieszkania. Przeraża nas już obecny wygląd klatki i fakt, że dzisiaj zauważyliśmy, że ktoś prawdopodobnie łomem, rozwalił drzwi wejściowe do klatki:(
Z tego co zdołała wyczytać ktoś założył grupę na facebook-u. Jak nazywa się ta grupa?:) A co do grilla sąsiedzkiego - super pomysł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za dno....bez komentarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co za brak kultury :( czy myślicie, że po zakończeniu etapu grubszych remontów Hossa będzie wprowadzać poprawki na te wszystkie usterki ? nie może to przecież tak docelowo wyglądać... a zabezpieczenie windy to przecież nie wszystko..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zepsujcie zanim sie wprowadzicie.. Tylko pozniej za swoje prosze to naprawic,bo nie mam zamiaru zyc w takich warunkach 30lat ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hossa nie powinna ponosic odpowiedzialnosci za to ze lokatorzy nie potrafia o swoje!!! Za ciezkie pieniadze czasami kupione mieszkania zadbac. Jestem za tym zeby pozniej naprawy zaplacili wszyscy z wlasnej kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie !!! Ja myślałem,że na tym osiedlu zamieszkają tylko,, najlepsi" a to okazuje się że jest jakaś grupa,która nie dbając o całość chce dalej mieszkać jak kiedyś ich może rodzice i dziadkowie w komunie;w zniszczonych klatkach schodowych,rozwalonych drzwiach i brakuje jeszcze powybijanych okien.To może jest błąd dewelopera,że oddaje mieszkania po wykończeniu korytarzy i klatek schodowych.Powinno być jak kiedyś:meble przez okno,brak windy i dom dokończony za dwa lata jak wszyscy już zagospodarują swoje kwadraty. Wszystkiego najlepszego na następne może 30lat,jak tu napisał jeden z mieszkańców.Może to już za późno ale ludzie! proszę robić zdjęcia i potem można kogoś ścigać z taki numer.A miało być tak pięknie kur...!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Yogii Baboo Brawo Jasiu!! (z takiego filmu/komedii z tego złego PRLu - "NIe ma róży bez ognia" niejakiego reżysera Stanisława Barei (może też kojarzysz) , ale to nie lokatorzy niszczą a ekipy które Twoje mieszkanko również pewnie remontowali. Zatem troszku mniej jadu sugeruję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wiesiu! Bardzo się mylisz!!! moje mieszkanie będzie gotowe dopiero za 1,5 roku ale jak czytam i widzę takie niszczenie czyjejś własności to scyzoryk otwiera się w kieszeni.To są bardzo pomocne informacje dla tych następnych lokatorów(niestety waszym kosztem) aby na to bardziej od początku zwrócić uwagę.Ktoś tam pisze,że jest na klatce zamontowana kamera więc nie ma na co czekać tylko na gorąco wyłapać tych cwaniaków i skasować zanim skończą pracę w czyimś kwadracie.Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Właśnie dziś zobaczyłem rozwalone drzwi. Co to ma być?? Ktos może widział sprawcę? Naprawa takich drzwi to spory koszt kto będzie za to płacił? A zaśmiecona hala garażowa to chyba troche wina Hossy lub Patronatu, nie wiem od kogo zależy liczba kontenerów. Na tą chwilę jeden kontener to za mało, śmieci się nie mieszczą i wiatr rzuca je po całym terenie, tez pod bramę garażową, gdzie przy otwarciu wiewa je do środka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak z mężem rozmawiamy i bardzo się cieszymy że jeszcze tam nie mieszkamy bo nerwowo byśmy nie dali rady ale same przyjazdy wystarczają żeby bać się jak tam wszystko będzie dalej wyglądało. A gdzie Panie sprzątające? Bo jak je kilka razy widziałam to raczej nie garna się do sprzątania chyba że mam mylne wrażenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej,
sprawcy nie widziałem ale do uszkodzenia musiało dojść pomiędzy 16:00 w piątek a 18 w sobotę (wyjechałem do znajomych w tym czasie, wszystko było ok w pt a jak wróciłem to na domofonie była informacja o błędzie i poharatana framuga).
Na suficie, naprzeciw drzwi jest kamera - monitoring jest już chyba włączony? To chyba nie problem przy tak zawężonym okresie czasu przejrzeć nagrania? Uderzmy z tym do Patronatu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak czytam i .. ludzie ogarnijcie się... Panie sprzątające... po co te Kobieciny maja tam być co chwilę??!! Przeecież w 30 i 32 trwają wzmożone prace remontowo-adaptacyjne lokali. Zatem o Właśnie "Wasi-Nasi" robotnicy wykańczający Wasze mieszkania - wykańczają też nasze klatki schodowe i hale garażowe. W 30stce jakis "matoł" pzrystawia pod drzwi glowne kamień.... który rysuje drzwi i niszczy je. W hali garazowej wkladane w kontakt sa trytytki zeby swiatlo sie swiecilo non stop, nagminnie Panowie "Miszczowie" parkuja gdzie chca pomimo tego, ze lokatorzy ktorym robia mieszkania nie maja wykupionych miejsc garazowych. Zatem Gonić Chamstwo i WYmagać porządku i tyle!! Hossa zapewne ma gdzieś wykonywanie poprawek po uszkodzeniach "Waszych-Naszych" budowlańców. NIestety ale SAMI ZA TO ZAPŁACIMY!! Więc pędzić Chamstwo i wymagać Kultury!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hala wkoncu jest czysta!!!!oby została taka jak najdluzej=)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś byłam w 30, ktoś zerwał folię ochronną z panelu w windzie mam nadzieję że budowlańcy będą uważać i nie porysują go.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nadzieja Matka ..... a kazda mama kocha swoje dzieci. Niestety.. ale jakiś idiota chciał chyba jechać w dół i wcisnąl kontrolke kierunku jazdy windy i strzalka wpadla w panel sterujący. Gratuluję Inteligencji. Osobiście bym złapał i łeb urwał! Szanowny Buraku wylalo się coś Tobie na klatce schodowej to wyliz to jezorem albo szmatą! Po prostu... żenujące sa te obdrapane ściany.. uszkodzone drzwi wejściowe od. podstawianych kamieni. Szanowni właściciele... Uczulcie swoich wykonawców aby uważali na to co robią i zeby nie niszczyli naszego budynku!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć.
Grupy na FB nie znalazłem, więc takową stworzyłem tutaj: facebook . com /groups/jasienbulwary/

Zapraszam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest grupa zamknieta @komedy3032 adresowana do budynkow 30 i 32 jako wspolnoty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jest już bo nie mogę wyszukać wspólnotowej grupy na fb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Komedy3032
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie bo nie tylko 30 i 32 są n forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma żadnej grupy na fb tzn nie mogę znaleźć ktoś wie czy jest coś co działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej nie kumam dlaczego tak ciezko znalezc... grupa wspolnotowa jest pod nazwa @Komedy3032
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest też Jasień bulwary. Ogólne dla wszystkich..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo nie mogę znaleźć dlatego piszę proste wpisuje w wyszukiwarkę i nie ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie wiem, juz kilka osob znalazlo grupe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niestety też nie mogę znaleźć :(
Pzdr Aga
Aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze cos zle wpisujecie, dziwne ze niektorzy znajduja wiec prawdopodobnie cos zle wpisujecie....bo gdyby byla niewidoczna to raczej nikt by nie znalazl. Pozdrawiam i powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy wyszukiwaniu grupy przez aplikację w telefonie na górze mamy pasek z "Posty'', "Osoby", "Zdjęcia" itd. Pasek ten można przesunąć w bok i pokaże nam się "Grupy" jak w to klikniemy to pokaże się szukana przez nas grupa.

Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udało mi sie znaleźć tylko grupę jasień bulwary komedy3032, nie ma :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komedy3032 rzeczywiscie nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

@Komedy3032 jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może wstawisz linka do grupy? Gdy grupa jest zamknięta to ciężko czasem ją znaleźć na fb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Probiwalam nie przechodzi....tak jest ustawione forum ze nie mozna tutaj wklejac linkow z fejsa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kasia,wpisz link tak jak napisała Koza= @Komedy3032
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie można odnaleźć takiej grupy. Szukałam i przez Fb Lite na ten i na zwykłym kompie... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy szukacie grupe w facebook to musicie szukac tylko w grupach. na gorze jest przelacznik gdzie szukac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety to nic nie daje, po przełączeniu również nie mogę znaleźć grupy :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie odnośnie mieszkań 44,5 m2 (3pokoje) czy słychać windy???? Jak oceniacie ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie windy? sa takie w bloku? ze sąsiedzi za ścianą? nic nie słyszę... wyciszenie doskonale... i nie ma nas już tutaj.. jesteśmy na Forum Bulwary i na FB. Buziak!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jutro odbieram właśnie takie mieszkanie. Póki co, na temat hałasu z windy nie jestem w stanie się wypowiedzieć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Czy znajda się dobre dusze, które zamieszkują w metrażu 45 (3pokoje) chciałbym zadać kilka pytań :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy zna ktoś własciciela ktry tym wszystkim zarządza...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam wszystkich :). Czy ściany w stanie deweloperskim są wycekolowane? W sensie czy jeżeli chce zachować biały kolor będę musiał je malować czy śmiało można zostawić tak jak wykonał deweloper? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ściany nie są białe nawet, do cekolowania obowiązkowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jasień

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

Osiedle Hiszpańskie - opinie i oceny (1979 odpowiedzi)

Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim....

do góry