Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - ocena Kolejna współpraca z Panem Maciejem i kolejny raz jestem bardzo zadowolony!...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 14 stycznia 2024

Piotr - ocena Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Macieja skrupulatnie sprawdził on...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 grudnia 2023

mleszczynski - ocena Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi i pomocy, którą Pana Macieja. Pan Maciej...
~mleszczynski
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 grudnia 2023

Mateusz B - ocena Pan Maciej to profesjonalista w każdym calu. Świetnie zorganizowany, z bardzo...
~Mateusz B
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 listopada 2023

Dorota P - opinia Dziękuje Panie Macieju za profesjonalna ocenę mieszkania. Bez Pana pomocy nie...
~Dorota P
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 7 września 2023

Marcin Pawlak - opinia Korzystałem z usług Pana Macieja w celu sprawdzenia stanu technicznego domu z...
~Marcin Pawlak
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Mariusz - opinia Panie Macieju dziękujemy za odbiór domu w Rumia.os.Rajska.Pelen...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 9 sierpnia 2023

Bozena Nowakowski - opinia Pan Maciek, przeprowadził fachowa inspekcje naszego nowego mieszkania na...
~Bozena Nowakowski
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

Damian - opinia Bardzo polecamy Pana Macieja. Zjawił się na czas, zauważył aż 17 usterek na...
~Damian
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 8 czerwca 2023

Maciej W. - opinia Jestem Bardzo, bardzo zadowolony z usług Pana Macieja mojego imiennika,...
~Maciej W.
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 30 maja 2023

Marlena i Sebastian - opinia Niesamowicie profesjonalne podejście do klienta przy jednoczesnej otwartości...
~Marlena i Sebastian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 kwietnia 2023

Karol - opinia Skorzystałem z usług firmy by ocenić stan techniczny domu z rynku wtórnego....
~Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Michał N. - opinia Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście do tematu. Dziękuje za odbiór...
~Michał N.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 marca 2023

Mikołaj - opinia Powiem tak Panie Macieju pełen szacunek i podziękowanie z profesjonalny...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Marcin Świerczyński - opinia Z uslug korzystalem dwukrotnie. Za kazdym razem bylem bardzo zadowolony. Pan...
~Marcin Świerczyński
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Aneta Barzowska - opinia Świetny kontakt, profesjonalne podejście do klienta. Będziemy na pewno...
~Aneta Barzowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Zuzanna Frąckiewicz - opinia Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i spostrzegawczości pana Macieja....
~Zuzanna Frąckiewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2023

Marcin - opinia Dzisiaj Pan Maciej pomagał w sprawdzeniu stanu technicznego mieszkania od...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 października 2022

Barbara - opinia Panie Macieju, dziękuję za profesjonalną pomoc w odbiorze mieszkania. Pan...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 września 2022

Basia - opinia Bardzo polecam! Bardzo dokładne sprawdzenie mieszkania, cenne uwagi,...
~Basia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 maja 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry