Widok

Oddział położniczy pełen skrajności

Długo zastanawiałam się jak podsumować poród na Klinicznej aby oddzielić subiektywne odczucia.
To co jest zdecydowanie na plus to
Kompetentny Zespół lekarski zarówno na patologii jak i położnictwie oraz
Zaangażowanie Lekarzy w kontakcie z pacjentem. Czułam, że merytorycznie jestem pod bardzo dobrą opieką.
Niestety zaangażowanie pielęgniarek i personelu z obsługi jest niedopuszczalne. Odniosłam wrażenie że dają z siebie minimum aby tylko przetrwać zmianę i za dużo się nie napracować. Może warto dokładnie przyjrzeć się standardom i zatrudnić ludzi którzy będą wykonywali swoją pracę z pasją przynosząc tym samym chlubę osobą zarządzającym, którzy na nią zasługują.
Dziękuję Pani salowej, która swoją pozytywną energią potrafiła wnieść dobry aspekt pobytu w tym pełnym skrajności miejscu.
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkowicie zgadzam się z tym komentarzem, opieka lekarska profesjonalna, warunki ogólne fatalne a opieki pielegniarek połozych itd praktycznie w ogóle nie ma a nawet hamstwo i brak ludzkich odruchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja się nie zgadzam z ta opinią. Może miałam szczęście, ale ok rok temu trafiłam tam na cudowna młodą pielęgniarkę, pomocną i interesujacą sie moim losem. Pozostałe też były OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry