Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patrycja - opinia Trafiłam na oddział patologii ciąży -Panie pielęgniarki bardzo miłe, pomocne...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2023

Poród wątek zamknięty Polecam wszystkim przyszłym mamom! Wyposażenie szpitala nowoczesne, lekarze...
~A.ma
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 października 2019

Nowe miejsce, nowe standardy;) wątek zamknięty Urodziłam już w nowej lokalizacji - na Smoluchowskiego. Bardzo polecam -...
~Kasja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

Ludzie anioły wątek zamknięty Ok..zdarzaja sie tacy co o empatii i ludzkim podejsciu na chwile zapominaja (...
~K.M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

Podziekowanie wątek zamknięty Rzyczliwy i miły personel cudowni lekarze zawdzięczam im dobre zdrowie i...
~Beata Kąkol
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

~emu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

zielona karta wątek zamknięty Trafiłam do kliniki z guzem endometrialnym, który nie powinien się odnowić...
~Zofia Żochowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Najlepszy szpital wątek zamknięty Polecam ten szpital, cudowna obsługa i organizacja. Najlepsi specjaliści,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

W głowie się nie mieści wątek zamknięty Kompletna dezinformacja, traktowanie pacjentek jak przypadki na liście, zero...
~aggie
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2015

Porodowka na Klinicznej wątek zamknięty Cudowni, kompetentni i troskliwi lekarze i polozne. Porodowka nowoczesna....
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

Oddział Ginekologi - brak słów aby to opisać wątek zamknięty Na planowaną operację byłam umówiona z rocznym wyprzedzeniem ale już dwa razy...
~Malinka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Oddział położniczy pełen skrajności wątek zamknięty Długo zastanawiałam się jak podsumować poród na Klinicznej aby oddzielić...
~B.
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Poronienie zatrzymane 10/13 tc wątek zamknięty Dosyć ciężko jest się przedrzeć przez izbę przyjęć, mało łóżek i trzeba...
~K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

SZCZERZE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty 8 kwietnia tego roku miałam planowane cc w szpitalu na Klinicznej. Szpital...
~Joanna M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Patologia +poród Kliniczna wątek zamknięty Jakiś czas temu rodziłam na Klinicznej.Kilka dni wcześniej przebywałam na...
~OLKA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

Wspaniałe połozne wyrozumiałe, opiekuńcze Klinika Ginekologii wątek zamknięty Jestem wdzięczna za wspaniałą opiekę Pań Położnych z Kliniki Ginekologii....
~Zosia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

MASAKRA wątek zamknięty W tym szpitalu chyba nawet nie maja usg, gdy bylam ze skurczami w 26 tyg...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Karolina - opinia wątek zamknięty W ostatnich dniach rodzilam w tym szpitalu, obsluga lekarska i pielegniarska...
~Karolina
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

"Będziemy obserwować" wątek zamknięty Trafiłam na patologie ciąży pod koniec 34tc z bólem brzucha, z uwagi na to że...
~Pchełka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

emes - opinia wątek zamknięty Szpital jak z horrorów, czas zatrzymał się tam dawno temu. Byłam na patologii...
~emes
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

31

wątków

do góry