Widok

Oddziały przedszkolne

Moja córka poszła do zerówki w tym roku. Nasz rejon to SP nr 8, ale ze względu na tłok zdecydowałam się na 14. Szkoła jest super. W przeciwieństwie do przedszkola, codziennie wraca do domu uśmiechnięta. Obiadki zjada całe ( a jest potwornym neijadkiem!) Panie mili, w szkole dużo się dzieje. Fajnie byłby gdyby świetlica była lepiej wyposażona, ale jak płaciłam za nią (nieobowiązkowe 5 zł miesięcznie) To zerknęłam na listę, na której o zgrozo! byłam jedyną osobą, która zapłaciła z klasy - a płaciłam w grudniu. Więc jak ma być wyposażona jak rodzice mają to w nosie.... Ja jestem zadowolona, moja 5 latka również. Po szkole można dodatkowo zapisać dzieciaczka na angielski i tańce. Polecam każdemu kto wątpi (Mi takiej opinii brakowało, gdy zapisywałam córeczkę do szkoły). Bardzo fajne i radosne miejsce. (Okna wymienione, toalety czyste z mydłem, papierem !!!! co wcale nie jest takie oczywiste, duża sala gimnastyczna, plac zabaw)
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 5
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zazdroszczę odczuć .Moje nawet w 1/4 nie są takie euforystyczne .
Papier i mydło kupują sami rodzice .Powinna pani być zorientowana . A te obiadki to pani z obserwacji czy z opowiadań wie ,że pięknie zjada ?
Strasznie radosne miejsce z zeszytami do uwag , które wpisują pięcioletnim dzieciom za co tylko się da.Pełna zachęta i motywacja , nie ma co .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry