Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rodzic wątek zamknięty Do Sp 14 uczęszczają moje dzieci od kilku lat... powiem szczerze ... W tym...
~Rodzic
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 czerwca 2018

Przyjazna szkoła wątek zamknięty Sama chodziłam do tej szkoły i bardzo miło wspominam ten czas. Moja córka już...
~MK
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty W szkole panuje serdeczna atmosfera.Nauczyciele interesuja sie uczniami,sa...
~Mama
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 czerwca 2018

Nie polecam wątek zamknięty Szkoła okropna. Nauczyciele nie traktują wszystkich równo. Uczniowie mający...
~Rodzic
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2018

Sp 14 czy Sp 8 Gdańsk - zerówka wątek zamknięty Pytanie kto może polecić szkołę 14 pod kątem zerówki, w sp 8 są zajęcia w...
~Mama Ilona
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Szkola okropna wątek zamknięty Poziom nauczania nie najlepszy, ani nie najgorszy. Zajecia dodatkowe jeszcze...
~uczennica
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

szkoły podstawowe Dąbrowa/ karwiny Gdynia wątek zamknięty szukam opinii na temat szkoły podstawowej nr 45 i Zespołu Szkół nr 14 w...
~kasssia
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

WARTO PRZECZYTAĆ ZANIM POŚLE SIĘ SWOJĄ POCIECHĘ DO SP14 W GDAŃSKU wątek zamknięty ... POZIOM NAUCZANIA W SP NR 14 ZMUSIŁ MNIE ORAZ INNYCH UCZNIÓW, KTÓRYCH...
~UCZEŃ
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

sp 14 wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły, nie uważam by szkoła ta była wspaniała i wg....
~anonim...
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

prośba o opinie na temat sp nr 14 w Gdańsku wątek zamknięty W tym roku mój syn musi rozpocząć naukę w szkole podstawowej. Nie ukrywam, że...
~ola
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Oddziały przedszkolne wątek zamknięty Moja córka poszła do zerówki w tym roku. Nasz rejon to SP nr 8, ale ze...
~mama
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Uczennica klasy 6 wątek zamknięty Moim zdaniem szkoła jest średnia tzn.nie taka zła. Jeśli chodzi o nauczycieli...
~Ana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Good wątek zamknięty Poziom nauczania: Bardzo dobry, nauczyciele potrafia wytłumaczyc lecz na...
~;]
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lutego 2011

swój chłop - opinia wątek zamknięty Szkoła jest mała, to bezpieczna.Zna się wszystkich nauczycieli, którzy są...
~swój chłop
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 października 2010

uczennica - opinia wątek zamknięty Tą szkołę plecam wszystkim! jestem jej absolwentką i zapamiętam ją na długo....
~uczennica
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 października 2008

SP. 14 wątek zamknięty Ogólnie szkoła nie jest zła. Niektórzy nauczyciele, choć wymagający, jednak...
~Johnno.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lipca 2009

SUPER SZKOŁA wątek zamknięty POLECAM TĘ SZKOŁE WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ SIĘ CZEGOŚ PORZĄDNIE NAUCZYĆ....
~Jusia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 maja 2009

Nasza czternastka wątek zamknięty ja chodziłam do tej zkoły tylko 3 lata. jendak duzo moge o niej powiedziec....
~Okl
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 września 2008

Nie zapomnę! wątek zamknięty Uczyłam się w tej szkole aż 5 lat. Jestem bardzo zadowolone z tego co...
~Marta Pokojska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
42

postów

19

wątków

do góry