Widok

WARTO PRZECZYTAĆ ZANIM POŚLE SIĘ SWOJĄ POCIECHĘ DO SP14 W GDAŃSKU

... POZIOM NAUCZANIA W SP NR 14 ZMUSIŁ MNIE ORAZ INNYCH UCZNIÓW, KTÓRYCH OSOBIŚCIE ZNAM DO ZMIANY W/W SZKOŁY NA ... KTÓRA POLECAM- PRZECIWIEŃSTWO SP14. MOŻNA PRZYMKNAĆ OKO NA WYGLĄD ZEWNĘTRZYNY I WEWNĘTRZNY ORAZ WYPOSAŻENIE SZKOŁY ALE NIE NA POZIOM KADRY NAUCZYCIELKIEJ I UMIEJĘTNOŚCI NAUCZANIA. NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE WSZYSCY N-LE SĄ MAŁO WYKWALIFIKOWANI ALBO LENIWI ALE NIESTETY ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ. NIE MOŻNA BYĆ TEŻ BIERNYM NA HIGIENE I BEZPIECZEŃSTO A TE KWESTIE SĄ W TEJ SZKOLE BARDZO POBŁAŻLIWIE TRAKTOWANE- BARDZO WIELE DO ŻYCZENIA POZOSTAWIA STOŁÓWKA SZKOLNA AŻ DZIW ŻE SANEPID JEJ NIE ZAMKNOŁ NIE WSPOMINAJĄC O SALI GIMNASTYCZNEJ NA KTÓREJ WIELOKROTNIE RANILIŚMY SOBIE KOLANA I ŁOKCIE (JAK OCZYWIŚNIE MIELIŚMY TO SZCZĘŚCIE I MOGLIŚMY ĆWICZYĆ NA SALI A NIE NA KORYTARZU) BO W PARKIECIE BRAKOWAŁO KLEPEK ZRESZTĄ TAK JAK I NA KORYTARZACH. NA TEMAT TOALET TO NAWET SIĘ NIE WYPOWIEM BO WARTO JE OSOBIŚCIE ZOBACZYĆ I PODJĄĆ DECYZJĘ CZY CHCEMY ŻEBY NASZA POCIECHA NABAWIŁA SIĘ INNEJ CIEKAWEJ CHOROBY NIŻ WSZAWICA, KTÓRA PRZYNAJMNIEJ 2X DO ROKU GOŚCI W TEJ SZKOLE!!!! SZKOŁA XXIW SP14!!!!
Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 1
 
bezpieczeństwo: 2
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11
żal mi tej osoby
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz 100% racji. Ja też zmieniłam 14 na dużo lepszą szkołę :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Proszę odwiedzić szkołę i przekonać się, że wpis użytkownika forum jest bardzo złośliwy i nieprawdziwy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dla twojej informacji dużo sie zmieniło w szkole. Łazienki sa b ładne i jest siłownia. Pewnie odszełes/aś bo wtdy tak było ale teraz nie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Moje pięcioletnie dziecko uczęszcza do tej szkoły i jestem bardzo niezadowolona: wygląd szkoły okropny, na świetlicy brudna wykładzina i zero zainteresowani dziećmi. W ostatnim czasie dowiedziałam się, że moje dziecko było bite i wyzywane przez starszych uczniów. GDZIE W TYM CZASIE SĄ OPIEKUNOWIE ŚWIETLICY. Nie posyłajcie dzieci do tej szkoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Swięta prawda NIE POLECAM!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Chyba dawno nie gościłaś/łeś w tej szkole...
Skończyłam sp 14 i bardzo się z tego ciesze bo spędziłam tam sama cudowne lata, które na 100% będe dobrze wspomina.
Szkoła jest mała (wszyscy ciebie tam znają), panuje w niej rodzinna atmosfera, nauczyciele nie są leniwi ale wymagający i wyrozumiali, w szkole jest czysto, parkiet jest tylko w jednej klasie a na sali gimnastycznej nie ma żadnej dziury, obiady na stołówce są pyszne i nie mam zielonego pojęcia skąd wzięło Ci się ze sanepid powinien ja zamknąć, łazienki są nowe i śliczne owszem kiedyś nie były za ciekawe ale już od 3-4 lat tak nie jest, bo przeprowadzono remont

Ta szkoła jest na prawde godna polecenia i się pożadnie zmieniła od twojego odejścia ze szkoły (zmieniła się oczywiście NA LEPSZE).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jak piszesz zamknął przez on, to gratulacje miałeś chłopie super wykwalifikowanych nauczycieli i pewnie skończyłeś filologię polską. Mnie nawet nie smucą gorsze opinie o szkole, bo są mało prawdziwe,a dzięki nim moje dzieci nie będą uczyły się w przepełnionych klasach :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry