Widok

Odechciało mi się wszelkich nauk :-((((

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Właśnie mnie Pani/Siostra (pewnie to drugie raczej) z biura parafialnego z Okrąglaka (na Przymorzu) okrzyczała, że śmiem dzwonić w sprawie nauk (myślałam, ze może w najblizszym czasie się rozpoczynają), skoro jestem z innej parafii!!! Odechcialo mi się wszelkich nauk póki co :-(((( Może coś poradzicie?? Gdzie najlepiej ( i najszybciej) udać się na nauki - koniecznie w Gdańsku. Dzięki.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moren parafia Bozego Ciala
nauki co wtorek o 19
sa super


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nola, ja wiem, że w kościele na Czarnej ( Wrzeszcz) są nauki w każdy wtorek, chyba o 19 się rozpoczynają, to są cztery spotkania, ja chyba własnie idę we wtorek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w każdy wtorek w parafii Bożego Ciała na Morenie o 19. Nie ma czegos takiego , że zaczyna się w ten wtorek i musisz być, kiedy przyjdziesz wtedy zaczniesz:) a skończysz jak mina 4 spotkania. jest bardzo fajnie, tzn mam się podobało. do tego w srody jest poradnictwo tez o 19, ale jeszcze tam nie byliśmy. aaa i nie ma znaczenia że jestes z innej parafii. tylko pod koniec nauk musisz podejśc do księdza i on wam da taka karte na której będą "zbierane podpisy" i to wszystko:)

image
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Mikołaju w Gdańsku u Dominikanów. Najbliższy kurs: pierwsze spotkanie - 7 lutego (środa); kolejne w lutym: 14 (środa), 22 (czwartek), 28 (środa), o godz. 19:00.

[/URL][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Wam bardzo bardzo bardzo!!!!!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ogole sie nie przejmuj -- tam siedzi taka wredna baba -- mi w zeszlym roku powiedziala, ze salka nie jest z gumy :), ale jak poszlismy to nikt nas nie wygonil ani o nic nie pytal!!! Idzcie na spokojnie, nie ma po co tam dzwonic i pytac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jesli chodzi o info kiedy sie zaczynaja te nauki to poszukaj strony www kosciola (wiem, ze istnieje!) i tam powinny byc terminy :) -- glowa do gory!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super dzięki za słowa pociechy!!! Widzisz, tylko ja chciałam zadzwonić, bo w zeszłym miesiącu byliśmy, kiedy niby miały sie nauki odbyć (taka była informacja na www wlaśnie) - a tam nic. Salka zamknięta na cztery spusty. Tym razem wolałam już zadzwonić. Co prawda parafia nie nasza - ale mieszkamy na Zabiance, wie rzut beretem.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nola ja bede miała ślub na Żabiance i z tego co mi mówiła Pani z biura to nauki tylko w okrąglaku. To mnie zmartwiłaś:)ze tak to wygląda.a gdzie bedziesz miała ślub?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nola w jakim kościele bierzesz ślub bo wnioskuje ze masz 09 czerwca może jakby był ten sam kościół to byśmy sie na dekoracje zrzyciły -zawsze oszczędność jakaś:)Odezwij sie :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko, że ja slub bede miala we Wladku (tam mieszkaja rodzice) :-)
A więc szkoda, bo fajnie by było tego samego dnia, w tym samym kosciele :-)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ojej szkoda:(a juz miałam nutke nadziei,myślalam ze może złapie jakąś osobe na forum ktora bierze ślub na Żabiance tego dnia.Bo wiem ,że sa oprócz mojego jeszcze 2 sluby, no nic bede musiała sie usmiechnać do Pani żeby mi podała namiary na osoby-wtedy do nich zadzwonie i sie zapytam-troche głupio,ale cóż kto pyta nie błądzi:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kiedy chcecie zrobić nauki?? I w którym kosciele slub - w starym czy nowym??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Matki Boskiej Fatimskiej.Mi Pani kazała sie zgłosić na koniec lutego-początej marca.na spisanie protokołu czy czegoś tam i zapisać sie na nauki.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O, Nola, ja też dziś dzwoniłam. Co za zbieg okoliczności!Ta babka (siostra)może nie tyle mnie ochrzaniła, ale była bardzo, bardzo nieprzyjemna. Powiedziała tylko,że jak to nie nasza parafia, to nie. No to trudno.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nola już kiedyś wspomniałam że ja mam 09 ślub we Władku to może my pomyślamy o wspólnym strojeniu?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rudzieńka a myślisz że będzie jakiś problem że będę chodziła sama na nauki?

image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nieee na nauki nie, nie wiem jak z poradnictwem:)

image
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie nauki to chyba zrobie w innym kościele albo najpierw zapytam u nas w kościele czy to będzie duży problem
rudzieńka a może wybierzesz się ze mną jutro na nauki :-)?

image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chodziło mi o nauki tylko o poradnictwo :-)
nauki zrobie u nas napewno
ale samej mis ie nie chce :-(
jest ktoś chętny żeby ze mną pochodzić?

image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Baba musi być "niedopchnięta", hihi. Widać napięcie przedokresowe trwa u niej cały miesiąc. A myślicie, że tak łatwo jest patrzeć na szczęście innych kiedy samemu...nie bardzo?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
janko o kogo ci chodziło?

image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O krzyczącą panią będącą przyczyną powstanie tego wątku, oczywiście.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha :-)
też myśle że jest nienormalna ta kabieta

image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz tam nienormalna...Nieszczęśliwa jest i tyle;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

do góry