Widok
Odkryj prawdziwy 5 wymiar
Byłem ostatnio w Madisonie i przez przypadek wstąpiłem do kina 5D Funmotion. Tak w ogóle byłem wcześniej w kinie 5D na Przymorzu i nie miałem zbytnio ochoty pójść na seans skoro wcześniej poznałem wrażenia w takim kinie. Obsługa natomiast zapewniła mnie, że w tym kinie są zupełnie inne odczucia i generalnie ich ruch foteli rzeczywiście można nazwać ruchem. Obiecali mi równiez zwrot kosztu biletu (12 zł) jeżeli nie będzie mi się podobało. No i ... skusiłem się. Słuchajcie wrażenia niesamowite. MIałem wrażenie, że znajduję się w środku, i to dosłownie w środku filmu. Aha i w porównaniu z Przymorzem naprawdę fotele trzęsą. Trzeba się przypiąć pasami, żeby nie spaść. smile W wolnej chwili polecam na miłe spędzenie czasu.
Podaję ich stronkę, gdybyście chcieli bardziej ich poznać: www.funmotion.pl
P.S. Zajrzyj do zakładki PROMOCJE a dowiesz się jakie pakiety można kupić, żeby było taniej. Ja teraz kupiłem pakiet w Citeam i będę bawił świetnie. Życzę i Wam tego samego. A oto link:
http://citeam.pl/oferty/trojmiasto/37-5 … -formuly-1
Podaję ich stronkę, gdybyście chcieli bardziej ich poznać: www.funmotion.pl
P.S. Zajrzyj do zakładki PROMOCJE a dowiesz się jakie pakiety można kupić, żeby było taniej. Ja teraz kupiłem pakiet w Citeam i będę bawił świetnie. Życzę i Wam tego samego. A oto link:
http://citeam.pl/oferty/trojmiasto/37-5 … -formuly-1
Moja ocena
Funmotion
kategoria: Kina
obsługa: 6
repertuar: 4
nowości: 4
komfort: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.3
* maksymalna ocena 6
statystyczny polak po wizycie w np restauracji jak jest zadowolony to przyjdzie do niej powtórnie a nie zada sobie trudu by odnaleźć daną restaurację aby ją pochwalić. Natomiast gdyby się na niej zawiódł to jego "patriotycznym obowiązkiem" jest daną restaurację zjechać na czym świat stoi. Wtedy właśnie odszuka daną restaurację aby ją oczernić. Tak to niestety działa dlatego większość tych wpisów pozytywnych jest pisana przez właścicieli danego "lokalu"
pozdrawiam i tyle w temacie
i jeszcze te teksty:
"P.S. Zajrzyj do zakładki PROMOCJE a dowiesz się jakie pakiety można kupić, żeby było taniej. Ja teraz kupiłem pakiet w Citeam i będę bawił świetnie. Życzę i Wam tego samego. A oto link:
http://citeam.pl/oferty/trojmiasto/37-5 -formuly-1"
tu rzeczywiście w ogóle nie widać ręki właścicieli lokalu hahahhaha
pozdrawiam i tyle w temacie
i jeszcze te teksty:
"P.S. Zajrzyj do zakładki PROMOCJE a dowiesz się jakie pakiety można kupić, żeby było taniej. Ja teraz kupiłem pakiet w Citeam i będę bawił świetnie. Życzę i Wam tego samego. A oto link:
http://citeam.pl/oferty/trojmiasto/37-5 -formuly-1"
tu rzeczywiście w ogóle nie widać ręki właścicieli lokalu hahahhaha
nie zgodzę się z Tobą, Wojtku. Ja sama piszę więcej opinii pozytywnych, niż negatywnych. Często odwiedzam restauracje i kiedy jestem zadowolona, od razu po powrocie z uśmiechem na ustach piszę. Rzadko natomiast piszę negatywne, bo mi się zwyczajnie nie chce. Irytuje mnie natomiast pyskówki właścicieli z forumowiczami. Jak napiszesz, że dobrze to Cię zjadą że właściciel sobie napisał (bo niestety tak często się zdarza). Jak napiszesz, że źle - to na pewno konkurencja.