Widok

Odkurzacz bezworkowy-polecacie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Prosze o opinie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamy, jest ok, generalnie jesteśmy zadowoleni ale niestety jeden minus , diabelstwo masakrycznie hałasuje.
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie polecam! jest beznadziejny:( jak jakieś większe śmieci powciąga to filtr zapycha i ma wtedy bardzo słabą siłe ssania. mam zelmera
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam samsunga już 3 lata, jest ok tylko filtr gdzieś muszę dokupić bo już jest ewidentnie do wymiany. Nie hałasuje jakoś szczególnie, ja polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam philipsa i też nie polecam, chcę jak najszybciej zmienić znowu na workowy. W bezworkowym więcej się naczyszczę filtra niż okurzam, przy opróżnianiu pojemnika kurz się unosi, znowu się nabrudzi a jeszcze to wdychasz. A tak worek wyrzucisz i z głowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja mama miała zelmera i szybciutko się rozwalil wiec nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jak najbardziej polecam, odkurzam sobie, jak pojemnik jest pełen to wywalam śmieci i znowu odkurzam sobie ;)

uważam że jest ok

ale pamiętaj-ile Forumek, tyle opinii ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez polecam - juz rok go uzywamy a filtr jak nowy i nic sie nie zapycha (ale wszystko tez zalezy od marki a nie samego typu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również polecam.. :) jak dla nas super.. Mamy Samsunga.. Jest cichy.. regulacja mocy ssania.. Ktoś pisał, że zapycha.. Trzeba czyścić, żeby było ok.. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to mam pol na pol:)
Dzieki za opinie.
Musze przemyslec zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za darmo bym nie chciała- dostałam ale oddałam dalej .ale ja jestem uczulona na kurz więc ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz https://prakticer.pl/jak-wysoko-zainstalowac-gniazdo-odkurzacza-centralnego/ uważam że to dobry zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam.
Wymiana workow zawsze była sla mnie męczarnią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam już drugi :) i jak dla mnie super

poprzednio miałam LG ale podczas remontu mi go robotnicy załatwili :/
teraz mam Dysona i jest rewelka...jedyny minus to głośność
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dyson jest ok, ale ta głośność;/;/;/koszmar!

Mamy Allergy model.Leciutki, ale raz mi juz ze schodów zlądował;/
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja samsunga czyszcze :)
a co do kurzu - po prostu można pojemnik zalać wodą przy opróżnianiu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ja polecam Zelmer voyager TWIX, ma opcje worka i pojemnik zastępujący worek, jest to mój 3 odkurzacz bezworkowy i zdecydowanie wygrywa
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poleca ktos jeszcze bezworkowe? za kazdym odkurzaniem trzeba wysypac smieci? a kurz sie nie unosi wtedy? (tak jak w tych co mialy nasze matki co sie latało co jakis czas na smietnik z takim workiem szmacianym buahahah:) to wątek mniej wiecej sprzed roku, moze lepsze teraz sa odkurzacze na rynku:) zna ktos opinie o rowencie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam bezworkowy,ale tez mozna wsadzic do niego worki
Morphy Richards, przezroczysty, antyalegriczny i polecam.
jakos nie zauwaylam minusow,kazde smieci wyrzucamy na biezaco i jest OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bezworkowy z komora wodna na odpatki jak najbardziej polecam- rodzice maja rainbow
, tylko to duzo miejsca zajmuje, bajka wciaganie wody jak sie cos rozleje, sprzatanie po remontach, naprawde jest dobry. wytrzymuje mega dlugo - pojedyncze czesci sie zuzywaja(jak wlosy w szczotkach ktore mozna wymienic)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam zelmera, po każdym odkurzaniu myję wszystkie możliwe części pod wodą. Nie wystarczy niestety wysypać :( A przy tym tak jak ktoś wspomniał, nieźle można się tego świństwa nawdychać.
Zastanawiam się jednak nad odkurzaczem z workiem.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie polecam! jestem alergikiem i przy starym (philips) workowym po odkurzaniu musiałam wietrzyć mieszkanie bo ciągle czułam jak unosi się kurz. teraz mamy bezworkowy samsung z hepa i rewelacja. polubiłam odkurzanie :) a pojemnik czyszczę po każdym odkurzaniu - bardzo szybko, bez problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale co, po kazdym odkurzaniu jest wogole co wysypywac? czy kurz nie osadza sie tylko na sciankach pojemnika i lepiej od razu wyplukac pod wodą? ale wtedy wędruje wszystko na zlew i dalej do rur. a z tego co czytam to po kazdym trzeba wymyc. wiec po co pojemniki mają po 2l pojemnosci i wiecej :p ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

do góry