Widok

Odkurzacz samojezdny - robot - opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś ma takie cudo ? Czy to w ogóle działa. Chciałam dziś kupić ale sprzedawca stanowczo mi odradzał. Powiedział, że to jest "szajs" i wyrzucone pieniądze.
Nie mówię to o takim za 4000 zł bo jeszcze mnie nie pogięło, ale o modelach za mniej niż 1000 zł.

Nie mogę znaleźć żadnych wiarygodnych opinii w internecie.
Znalazłam tylko test w czasopiśmie i tym się sugerowałam ale po tej dzisiejszej litanii negatywnych przymiotników w kierunku tego robota, sama już nie wiem...
Może ktoś ma ?
Może ktoś chciał pożyczyć na jeden dzień za jakieś czekoladki czy coś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz na mysli jakiś konkretny model?
Głupota i wszechświat nie mają kresu, nie znają granic... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Carneo 650 - jakoś tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Carneo 610 jednak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedyś u nas babka była z pokazem takiego urządzenia. może i fajna sprawa ale do powierzchni która jest pusta i nie zagracona. na wyższy dywan nie podjedzie, pod krzesło nie wjedzie, w jakiś kąt też problem.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wg mnie to szit, moi dziadkowie to maja, nie zbiera wszystkich okruchow z podlogi. Na dywanie tez ciezko. No pozatym brzeczy niemilosiernie i zanim odkurzy cale mieszkanie to pol dnia mija.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
na youtube wpisz haslo modelu, i wyjda filmiki, recenzje ,porownania itp
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
testy testami a nejlepiej samemu sprawdzić, znajomy na AGAiT i bardzo fajnie to wygląda, przymierzam się do zakupu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Mam model Electrolux Pure F9 i to jest bajka. Super cichutki, bardzo łatwo opróżnić, nie ma tego syfu wszędzie. No i w końcu mogę odkurzać po nocy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam roombę, działa od 3 lat bez zarzutu, raz miała jakąś część wymienianą jeszcze na gwarancji i wtedy ponad miesiąc była w serwisie i to było wkurzające, ale jako odkurzacz jest super. Wiadomo, że trzeba pochować małe rzeczy zanim się go puści na podłodze, że trochę to potrwa zanim całe mieszkanie jest odkurzone itp. Ale jak się ma małe dziecko np. to roomba jeździ w jednym pokoju a my możemy być w kuchni czy w innym pokoju i nie tracić czasu na odkurzanie. POza roombą mam też "zwykły" odkurzacz i raz w tygodniu go wyciągam i odkurzam zakamarki, ale roomba jeździ codziennie (głównie ze względu na sierść psa) i wciąż się nią zachwycam:)
teraz też bym jej nie kupiła, bo są tańsze i lepsze pewnie modele, 3 lata t emu kosztowała 3500 ale dostałam "gratis" wypasione garnki, które są chyba jezsczce fajniejsze niż odkurzacz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Znajoma ma i z moich obserwacji

Niestety odkurzacz w zakamarki nie wjedzie, a zwierzęca sierść właśnie w te miejsca lubi się "schować"
Bardzo długo odkurza i moim zdaniem mało dokładnie
No i hałas, chyba bym zwariowała gdyby mi coś miało odkurzać jeden pokój 30 minut i przy tym tak hałasować :)

Jednak wolę tradycyjny, porządny odkurzacz ;) 10 minut i po problemie ;)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby to było 10 min i po problemie to bym się nie zastanawiała. Ale to jest około 30 codziennie. I mam tego dość.
Może jeszcze jakieś opinie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to teraz on bedzie chodzil ze 2 godziny pewnie, bo robi dziwne kolka itp. Mnie wkurza najbardziej to brzeczenie, przez pol h mozna wytrzymac ale 2-3?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki masz model ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka, dobry odkurzacz, odpowiednia szczotka i naprawdę odkurzanie idzie szybko
Mi 65m2 zajmuje 10 minut, ale kupiliśmy odkurzacz ze spora mocą, do tego odpowiednie szczotki do podłóg a do dywanów polecam turbo-szczotkę, u nas póki był dywan, super się sprawdziła

Ale może się mylę, może są różne odkurzacze, no i kwestia mieszkania, pewnie jak wszędzie dywany-wykładziny to odkurzanie trochę czasu pochłania
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kasiu 31, ja od 6 lat użytkuje zwykłego electroluxa ultra silencer z turbo-szczotką. Jest super. Odkurzanie tez zajmuje mi około 10 min :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
niedawno oglądałam na TVN Turbo "Gadżet" i były testowane różne odkurzacze-roboty (cena ok. 1500-3500zł), wynik: beznadziejne!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W "Dzień dobry TVN" też pokazywali. Były i takie za 1500 i z 3000 rozsypali paprochy i piasek i kiepsko to wyszło w praktyce, efekt był taki że Prokop wziął miotełkę i sam zmiótł :) czas odkurzania długi, niedokładne no i schody odpadają...są jakieś nowsze z czujnikiem i z kamera podobno :)
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia31 a jaki Ty masz odkurzacz.

Właśnie rozwiałyście moje marzenia o siedzeniu i patrzeniu jak coś za mnie sprząta. Wracam do domu a tam czysto... Echhhhhhh.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś się zmieniło przez tyle lat w segmencie automatów? Skierowałem oczy na Carneo 610, bo można go stosunkowo tanio dostać dziś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź sobie na Allegro odkurzacze AGAiT wyglądają lepiej, a i lepsza marka ASUS to potęga w świecie elektroniki. Cenę chyba też mają lepszą a opinie w necie mają znakomitą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potęga w świecie elektroniki to fakt, ale lepiej niech zostaną w segmencie komputerów, bo jak coś jest do wszystkiego, to ogólnie jest do niczego...

Co do Carneo 610 to jestem zadowolony z tego sprzętu, za 599zł już dostaniesz - http://allegro.pl/odkurzacz-automatyczny-carneo-smart-cleaner-610-i3544062469.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdzilam z ciekawosci i super cena, ja placilam niestety (aolbo i stety, bo zadowolona jestem) duizo wiecej za ten model
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale nachalna reklama :-), jak będziesz na allegro to spojrzyj sobie na też markowe odkurzacz np. asusa , lub roombe czasem są dobre ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kup sobie Carneo 610, sama mówisz, że czytałaś testy. Zarówno w Komputer Świecei jak i PC Worldzie docenili go za stosunek ceny do jakości, bo automat jest faktycznie tani, a możliwości i kultura pracy jest bardzo podobna do droższej Roomby. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez tak uwazam, nie masz co gdybac skoro sama czytalas testy i opinie i widzisz ze jest bardzo dobrze, nie jest to jakis no-name :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinie o Carneo sa różne zwłaszcza jesli chodzi o serwis, jak szukasz czegoś sprawdzonego i markowego to sprawdź sobie ASUSA ale szukaj modelu 2013 jest znacznie lepszy, na allegro można kupić już poniżej 500zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam Roombę od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Sierść psa nie wala się po podłodze bo po zaprogramowaniu codziennie roomba ją sprząta. Zastanawiam się nawet nad zakupem nowego robota do mopowania. Ktoś ma taki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Marketing :) zbyt profesjonalne te opinie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czy ma ktoś iRobota model 780? Jak zbiera Wam śmieci np. piasek?
Kilku moich znajomych ma Roombę, ale starsze modele i bardzo sobie chwalą. Ja mam model 780 i zauważyłam, że zbiera śmieci dość niedokładnie, nie wciąga okruchów, nie mówiąc już o piachu. Tak się więc zastanawiam, czy wszystkie te modele tak mają, czy to mi się trafił ferelny egzemplarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak masz na gwarancji to może oddaj do serwisu. Ja w mojej też miałam problem ale jak Mąż wyczyścił w niej szczotki to działa jak trzeba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja szczotki czyszczę często, filtry tak samo (na tyle na ile można) i poprawy nie zauważyłam. Odkurzacz na szczęście jest jeszcze na gwarancji to może rzeczywiście oddam. Zastanawiam się tylko, czy one tak mają, czy to może ja mam zbyt wygórowane wymagania. Jest to mój pierwszy taki odkurzacz i nie mam żadnego porównania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o wymagania to rzeczywiście ciężko ocenić ;-) Ja ze swojego jestem zadowolona. Polecam oddanie do serwisu, może oni coś poradzą, albo stwierdzą wysokie wymagania ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba nie mam wyjścia :) po jego odkurzeniu np. w korytarzu zmiotę jeszcze na szufelkę całkiem sporo piachu, a więc nie wciąga wszystkiego. dzięki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak oddajesz do serwisu to najlepiej przez strone irobota znajdż. Są różne serwisy i niektóre działają nie fair.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja posiadałam. Dość szybko się zepsuł ale szukam następnego. Jestem bardzo zadowolona. Dla osób które mają mało czasu na sprzątanie to idealna sprawa. Sprzątałam zawsze rano. Kawa w jednym ręku pilot w drugim. Można żeby odkurzał sam sprzątał ale to dość długo trwa. Jak mi się spieszyło to korzystałam z pilota. Zbiera dokładnie wszystkie włosy, kurz itp.. Jestem zadowolona. Na pewno nie dotrze w trudno dostępne miejsca ale uważam, że na tyle wysiłku to mnie jeszcze stać. Mam problemy z kręgosłupem oraz mało czasu gdyż bardzo dużo pracuję i taki odkurzacz to idealne rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja też szukam i mi wychodzi że jak do 1500zł to asus agait, w powyżej 1500 to irobot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ci powiem, że takowego robota posiadam i wcale nie uważam, żeby to były pieniądzę wyrzucone w błoto. Nie masz pojecia jaka to jest wygoda kiey wracasz do domu z pracy i widzisz ze jest czysto. Fakt faktem n arynku sa odkurzacze za które trzeba zaplacic więcej, aczkolwiek ja nie widze takiej potrzeby. Ja mam swojego robota i raczej nie wymienilbym go na jakąś roombe czy drozsze odkurzacze. Poniewaz za takie drogie roboty placi sie glownie za marke niestety. tutaj jest strona z ktorej mam odkurzacz https://kobot.tech/ jakbys chciala to sprawdz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mamy model 650 od roku , odkurzacz lepiej odkurzy, ale robot sprząta gdy nie mas w domu, tylko trzeba pozabierać małe przedmioty z podłogi. Nam się sprawdza,bo nie mamy dywanów i bardzo dobrze zbiera kurz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja dopiero teraz zdecydowałem się na zakup po kilku testach w domowych warunkach(wypożyczyłem sobie) wybrałem https://www.najlepszeroboty.pl/neato_d5 co prawda do najtańszych to on nie należy ;) ale swoją robotę wykonuje naprawde nieźle. Puszczam go jak wychodzę do pracy. tak chyba najlepiej żeby nie brzeczał jak już chce odpocząć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam taki odkurzacz jestem bardzo zadowolona. Oczywiscie nie zastapi tradycyjnego odkurzania wiec min raz w tyg odkurzam dom w zalamarkach ale w codziennym uzytkowaniu super jezdzi sprzata po dzieciach caly dzien nie musze myslec ze gdzies okruchy cZY COS . polecam dla wszystkich ktorzy cenia porzedek kazdego dnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zastanawiałam się właśnie ostatnio nad zakupem takiego odkurzacza. Znajoma odradziła mi jednak kupowanie podróbek za 200 zł. Poleciła mi natomiast odkurzacz Hoover ROBO.COM. Słyszeliście o takim? Poczytałam sobie trochę o nim na oficjalnej stronie wydaje się być bardzo stabilny i porządny. Tylko trochę kosztuje, bo prawie 1500 zł. Ale znajoma mówi, że warto zainwestować. Jak myślicie? Wydalibyście tyle na odkurzacz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witajcie, dosłownie 2 dni temu kupiłem robota z mopem Dibea D960. Jak to z nowymi rzeczami bywa, przez dwa dni sprawdzałem jego funkcjonalność. Pewnie , że nic nie zastąpi zwykłego odkurzania i mycia podłogi, nie mniej robocik wykonuje swoją robotę genialnie. Dwie szczotki zbierają paprochy z kątów, a mopik przeciera podłogę na mokro. Do tego urządzenie działa bardzo cicho (można sobie zaprogramować pracę na godziny nocne), super wyplątuje się z kabli.Jego wysokość pozwala na sprzątanie pod kanapami, łóżkami czy fotelami - po prostu wjedzie (i wyjedzie) wszędzie. Jestem bardzo zadowolony, po powrocie do domu mieszkanie jest ogarnięte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taki robot to masakryczny koszt, ale ja zdecydowałem sie na odkurzacz bezprzewodowy Electrolux pure F9, efekt podobny - sprząta się niemalże samo :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wybór modeli jest spory, niektóre są tańsze, inne droższe. Wszystko zależy od funkcji, które oferuje dany model. Z tego co widzę na https://irobot.pl/pl/ , iRobot ma obecnie 9 różnych modeli w ofercie. Kwestie ceny rozbijają się głównie o to, jakie mamy podłogi do sprzątania, czy mamy zwierzęta i dzieci, które dodatkowo brudzą. Do zwykłego odkurzania zapewne wystarczy podstawowy model takiego odkurzacza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś ma i może się wypowiedzieć na temat romby 980 i xiaomi roborock s55 lub s60? Zastnawiam się nad kupnem któregoś z tych modeli tylko jeszcze nie wiem który wybrać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie ma tego modelu romby i xiaomi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam xiaomi tylko nie wiem, który dokładnie model. W każdym razie ten z mopem, który jak u mnie średnio się sprawdza, bo jest to raczej mopowanie kosmetyczne :). Natomiast jeżeli chodzi o odkurzacz to jest świetny. Mam psa husky, który jak zaczyna gubić sierść to są tego tony i odkurzacz daje radę żeby to ogarnąć. Ma mały zbiorniczek na odpady, ale da radę na jednym zbiorniku sprzątnąć mieszkanie ponad 70 m i tą tonę sierści :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo za odpowiedzi :) czy z dywanem Shaggy też sobie radzą Wasze odkurzacze?
Kasiu od jak dawna masz swojego Xiaomi? Ja na ten moment skłaniam się bardziej ku niemu że wzgl na cenę, tylko zastanawiam się jak z jego awaryjnością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widzisz jeśli chodzi o awaryjność to nigdzie w internecie nie znajdziesz opinii że Roomba jest awaryjna a na chińczyki się żalą i to gęsto
więc trzeba uważać, raz się przyoszczędzić a potem na serwisie przepłaci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam roombę 650, jestem zadowolona. Z jednym zastrzeżeniem - roomba nie wjeżdża na czarne dywany, bo 'myśli', że to przepaść.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję za odpowiedź :) czytałam właśnie że czarne dywany są problematyczne dla tych odkurzaczy. Czy myślisz że odkurzacz poradzi sobie z dywanem Shaggy (jasnoszarym ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z jasnoszarym nie ma problemu, ja mam jeden czarno-szaro-czerwony i na wszystkie kolory poza czarnym wjeżdża, jak dojedzie do czarnego to staje i piszczy :) A na ciemnofioletowy wjeżdża.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ma bardzo długie te kłaczki to może sobie nie poradzić na takim dywanie bo zacznie mu się dywan wplątywać w szczotki albo w miotelke boczną. U mnie jeździ inny robot, tańszy i z dwoma funkcjami. Niekoniecznie chinczyk jest gorszy, u mnie się sprawdził ale z mamibot.tech ktory ma amerykanski projekt robotów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mamibota zdecydowanie odradzam. Kupiłam od nich glassbota (do mycia okien), przy pierwszym uruchomieniu się zepsuł, gdy wrócił z naprawy - po chwili zepsuło się dokładnie to samo drugi raz. Za trzecim razem naprawili bardziej skutecznie, ale szyby po czyszczeniu glassbotem wyglądają gorzej niż przed.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmmm, dziwne bo ja mam od nich też do szyb ale chyba inny model i przy oknach tarasowych fajnie się sprawdza na wiecznie wypalcowanych szybach. A odkurzacz jeździ prawie codziennie, fajnie jest wrócić do czystego domu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam roombę 960; jestem z niego bardzo zadowolona; sierść psią i kocią, piasek i różne brudy, bałagan po dziecku odkurza bardzo dobrze; dom 100m2 czyści na jednym cyklu; jest dość głośny ale można włączyć jak nie ma nikogo w domu;
na samym początku wcisnął się nam bokiem pod szafkę i przekręcił jakoś dziwnie - urwał sobie przedni czujnik/kamerkę - zgłosiliśmy do serwisu / kurier przyjechał, zabrał, za jakiś czas przywiózł z wymienionym całym przodem)
mielismy wczesneij pozyczony starszy model od kolegi, ten starszy model jezdzil tak chaotycznie po domu; nasz jezdzi slad przy sladzie i zapisuje sobie mape domu, widać że w tej jeździe jest sens;
co do dywanów - krótkie włosie, takie zbite dobrze czyści; my nie mamy shaggy;ale mamy owcze skóry - je roomba omija, bo się slizgają; ale wątpię że by sobie z nimi poradzila;
jeszcze dwie sprawy:
nie sprząta do konca narozników (bo jest okrągła);
warto wcześniej sprawdzić wymiary roomby i porownać z wysokością pod meblami i np.rozstaw nóg w krzesłach (u nas pod jedna szafkę nie wjeżdzała lub się tam klinowała, mąż szafkę zamontował 2cm wyżej;)), no i pod krzesłami się nie mieści na szerokość i wiecznie trzeba je przestawiac;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ile ma cm?
Moj wjezdza wszędzie oprócz takiej bardzo niskiej szafki pod tv. Tyle, że jest niziutki bo ma jedyne jakies z 7 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ok.9,5cm wysoka jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mam roombe 980 i jestem nią zachwycona. Widzałam też, że wyprodukowali mop, czy któraś z Was go ma? Jest to pierwszy model, więc obawiam się, że może mieć sporo wad. Czy ktoś się wypowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi Ci o robota mopującego braava, to też mam ;p Fajny jest, cichutki, ma opcję mopowania na mokro albo na sucho (zamiatanie). Niestety, mocnych zabrudzeń nie usunie (nie ma dużej siły nacisku, ot jeździ z wilgotną szmatką i przeciera podłogę), jak ktoś lubi mieć pedantycznie czystą podłogę, to będzie pewnie po nim poprawiać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, właśnie o taką opinię mi chodziło. To poczekam jeszcze z rok, może większy wybór będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też zastanawiam się nad kupnem takiego typu odkurzacza. Jest to większy wydatek więc robię rozeznanie w modelach i szukam o nich informacji. Które roboty polecacie? Czy ktoś zna robot Neato. Na tej stronie znalazłam te roboty http://4robotics.com.pl/neato-2/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

neato to mało znana firma więc ja bym na twoi miejscu nie ryzykowała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z samojezdnych odkurzaczy to roomby nie mają sobie równych. Dobre sprzęty i mało awaryjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ma roombę i jestem zadowolona, ale mama kupiła tańszy sprzęt Zeegma (Zonder Robo) w wersji Basic i szczerze mówiąc nie widzimy szczególnej różnicy w działaniu.Bardzo przydatna rzecz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W fajnej cenie możesz dorwać irobot roomba combo :) U mnie sprawdza się super, dobrze odkurza i do tego mopuje podłogę. Myślę, że może okazać się strzałem w dziesiątkę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja osobiście używam Roombe i3+ i robi mega fajną robotę. Odkurza dokładnie, wydaje mi się, że nawet nieco lepiej niż jak odkurzałem sam standardowym odkurzaczem. Tak więc polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co polecam Ci roombe bo na prawdę jest warta swojej ceny, ja obecnie posiadam i7 i jest świetna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (38 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

do góry