Widok

Odkurzacz

Mosty Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Niedawno zakupiłam irobot roomba combo, który jest naprawdę świetny ;) Zwłaszcza jeśli nie macie za dużo czasu na sprzątanie to zdecydowanie go potrzebujecie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam http://tratwa.org.pl/mocny-odkurzacz-przemyslowy/ dobry sprzęt w świetnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W porównaniu z chińskim odpowiednikiem który miałem poprzednio, roomba odkurza bardzo chaotycznie. Nie pracuje tak jak poprzednik pomieszczenie po pomieszczeniu liniowo, tylko odkurzy trochę jedno pomieszczenie, pojedzie do drugiego, którego również w całości nie posprząta - przez to czasem sprząta 5h! trzypokojowe mieszkanie. Co chwilę wali w ściany i meble. Wraca kilka razy w te same miejsca odkurzając po trochu, przez co jeden cykl trwa dużo dłużej. Jest też dużo głośniejsza. Najdziwniejsze jest to, że odkurzając w kolejnym pomieszczeniu kilka razy wraca do tego, w którym jest baza, walnie kilka razy w szafkę i znowu wraca do poprzedniego miejsca. Po naciśnięciu przycisku powrót do bazy nie potrafi dotrzeć na miejsce, nie potrafi też wznowić odkurzania, trzeba trzeba ją zanieść do bazy. Po 3 m-cach przestał się ładować, ale serwis nie chce słyszeć o zwrocie pieniędzy za ten wadliwy sprzęt, dalej musimy się z nim męczyć. Czy to normalna jego praca czy jest uszkodzony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

jaki krem przeciwsłoneczny dla dzieci łatwo się rozsmarowuje? (50 odpowiedzi)

faktor +50, bez filtrów chemicznych. Ziajka - okropnie ciężko się rozsmarowuje, zwłaszcza na...

moj 4 latek jest nie do wytrzymania (154 odpowiedzi)

Witam, czy ktoras z mam miala moze problem z krzyczacym I bardzo jeczacym dzieckiem? Synek...

I klasa - tornister i piórnik jaki?? (20 odpowiedzi)

Możecie podpowiedzieć jakie tornistry sprawdziły się waszym dzieciom w I klasie?? Czy w I klasie...

do góry