Widok

Odkurzacz?

Cześć, chcę kupić nowy odkurzacz, ale mam juz dość ogromnych i ciężkich sprzętów, które na dodatek sa awaryjne. Mam też psa, dlatego zalezy mi na dosc wygodnym i mobilnym urządzeniu. Ostatnio wpadły mi w oko odkurzacze roboty od firmy Kobot https://kobot.tech/ i jestem bliski podjęcia decyzji, ale szukam jeszcze opinii od kogos, kto moze mial z takim odkurzaczem stycznosc. Rzeczywiscie tak wygodnie? Odkurza porządnie? Nie psuje sie? Nie zapycha?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj. Moja siostra ma od jakiegoś czasu robota, ale Dirt Devil Navigator, do tej pory jest zadowolona. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja siostra miała jakiegoś Kobota i o ile dobrze pamiętam, to nie miała do niego zastrzeżeń. Ja od siebie mógłbym polecić pionowego vaxa, chyba air cordless lift się nazywał. Miałem kiedyś i sobie chwalę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

raczej bym kupowal jakiejś sprawdzonej marki robota Roomba czy coś a nie jakieś niewiadomo jakiej firmy i marki ktorej nikt nie zna. tak na wszelki wypadek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

drzwi wewnętrzne. białe? (47 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...

do góry