Widok

Odradzam - opinia

Ta szkoła to jakaś kompletna pomyłka i wyciąganie pieniędzy. Niewiele daje w zamian za obecne 1023 zł miesięcznie jakie trzeba tam płacić czesnego, plus obiady ponad 100zł miesięcznie, plus składki rodzidzielskie i dodatkowo: kino, prezenty dla nauczycieli, wycieczki, odyseja, o zajęciach wakacyjnych i zimowiskach ciągle w te same miejsca organizowanych przez P. Sz. ze świetlicy. Zajęcia dodatkowe to basen w Kosakowie, gitara, na której niewiele się dzieci uczą, dodatkowo płatne pianino, karate z p. od w-fu i zajęcia taneczne z p. Sz. która ma słabe wyczucie rytmu... Z dodatkowych zajęć jest szycie i dla starszych klas gotowanie, gry planszowe, szachy, chiński, z którego rodzice zrezygnowali bo Pan Chińczyk generalnie nic po polsku nie mówił. W starszych klasach standardem jest wysyłanie dzieci dodatkowo na korepetycje za ok. bagatela 2000 zł mies. ! Dziecko w tej sytuacji nie ma już czasu wolnego bo przecież często chodzi na pozaszkolne zajęcia dodatkowe. P. Szarmach super

wypowiedź zmoderowana ( 2021-02-27 07:36:02)

Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 1
 
bezpieczeństwo: 2
 
ocena ogólna: 2
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żałuję, że Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi nie spełniła Państwa oczekiwań. Zapewniam, że dokładamy wiele starań, aby oferta edukacyjna była obfita i atrakcyjna. Ostatnie dwa lata to wiele zmian i również w ofercie, która podlegała modyfikacjom. Martwi mnie to, że Państwa informacje, uwagi wcześniej nie trafiły do mnie czy do Rady Rodziców, to by Nam pozwoliło wspólnie wypracować jak najlepszą ofertę dla dziecka. Zapewniam, że ważna i cenna jest dla Nas Państwa informacja, która pozwoli Nam w przyszłości podejmować jeszcze więcej działań i starań, aby poziom zadowolenia ze szkoły był jak najwyższy. Z poważaniem Elzbieta Januszewska Dyrektor PESS Rumia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry