Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - ocena Zaangażowana kadra, przyjazna atmosfera, szeroka oferta, dużo inicjatyw.
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2024

Lena - opinia Wspaniała szkoła! Bardzo polecam!!
~Lena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Magda - opinia Wspaniała szkoła z rodzinną atmosferą, polecam !
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 stycznia 2023

angelika - opinia Od kilkunastu lat jak i do tej pory, jest to Najlepsza Szkoła z jaką się...
~angelika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 września 2022

angelika - opinia Od kilkunastu lat jak i do tej pory, jest to Najlepsza Szkoła z jaką się...
~angelika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 września 2022

Marianna - opinia Polecam szkołę z wyjątkową atmosferą i ciekawą ofertą zajęciową.
~Marianna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 czerwca 2022

Bogusia - opinia Bardzo serdecznie polecam wszystkim szukającym najlepszej szkoły, PESS w Rumi :)
~Bogusia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 czerwca 2022

Mama Franka - opinia wątek zamknięty Naprawdę nie mogliśmy wybrać lepszej szkoły dla syna. Szkoła jest mała ,...
~Mama Franka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2022

Sadi - opinia wątek zamknięty O Ekologu, pozytywnie można wiele pisać. Wysoki poziom nauczania, super...
~Sadi
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 marca 2022

Mama siódmoklasity - opinia wątek zamknięty Wybierając ponownie szkołę dla mojego dziecka wybrałabym tę. Szkola proponuje...
~Mama siódmoklasity
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 marca 2022

WK - opinia wątek zamknięty Ekolog to szkoła wyjątkowa, nietuzinkowa - nie dla wszystkich. Stąd może...
~WK
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 marca 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Szkoła zbudowana z marzeń. Tak. To nie pustosłowie. Bo to chyba ta specjalna...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 marca 2022

A.D. - opinia wątek zamknięty Do szkoły uczęszczała dwójka moich dzieci . Córka została zarażona pasją...
~A.D.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 marca 2022

Mama Jakuba - opinia wątek zamknięty Mój syn uczeszczał do szkoły ekologicznej. Zarówno on, jak i ja jesteśmy...
~Mama Jakuba
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Absolwentka - opinia wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły i mam o niej jak najlepsze zdanie. Nauczyciele...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Mama Piotra - opinia wątek zamknięty Jestem mamą, której syn skończył tę szkołę. To tutaj zaraził się dzięki...
~Mama Piotra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Odradzam - opinia wątek zamknięty Ta szkoła to jakaś kompletna pomyłka i wyciąganie pieniędzy. Niewiele daje w...
~Odradzam
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry