Widok

WK - opinia

Ekolog to szkoła wyjątkowa, nietuzinkowa - nie dla wszystkich. Stąd może też te skrajne opinie na forum. Moje zdanie pozostaje jak najlepsze. Jestem w szkole wraz z z kolejnymi dziećmi od kilkunastu lat i każda "epoka" miała innych charakter.
Dziś Ekolog jest placówką nowoczesną, skupioną na rozwoju dziecka do kompetencji przyszłości - języki obce, umiejętność krytycznego myślenia, samodzielność, odpowiedzialność, praca w grupie, rozwiązywanie sporu bez przemocy. Stawia wysokie wymagania przede wszystkim kadrze pedagogicznej (nie wszyscy są w stanie im sprostać). Oczekuje się także zaangażowania od rodziców, którzy jako członkowie Stowarzyszenia prowadzącego szkołę współtworzą jej kształt. Dzięki temu powstaje wspólnota zaangażowanych ludzi, którzy robią świetne rzeczy, jak chociażby ostatnie dni otwarte dla przyjaciół z Ukrainy.
Jeżeli uważasz, że szkoła to zakład edukacyjny, który ma zrealizować projekt "Dziecko na miarę moich ambicji" - to odradzam. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało szansę stać się dojrzałym człowiekiem, otwartym na świat, wyposażonym nie tylko w książkową wiedzę, ale fantastyczne doświadczenie współpracy - zapraszam.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 5
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: -
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiepski to manager, który co pół roku musi wymieniać pracowników. I kasuje opinie, które mu się nie podobają. Prościej byłoby naprawić zarządzanie szkołą. Czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Weroniko, to nie jest wstyd przyznać, że zatrudnili Państwo niewłaściwą osobę na stanowisko dyrektora. Wstydem jest fabrykowanie pozytywnych opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry